Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
Pcland kód: 174263
Gyártó: ZYXEL
Gyártói cikkszám: SFP10G-SR-ZZ0101F
Jótállás: 1 év
Utolsó frissítés: 2016.12.06 06:39:46
Mikor kaphatom meg? Ha most megrendeli, akkor: Budapesten a Jász utcai üzletünkben JÁSZ UTCAI ÜZLETÜNKBEN:2016.12.07 FOXPOST automatából FOXPOST AUTOMATÁBÓL:2016.12.08 WEBOX automatából WEBOX AUTOMATÁBÓL:2016.12.08 24H futárszolgálattal FUTÁRRAL:2016.12.08 budapseti Pick-Pack ponton BUDAPESTI PICK-PACK PONTON:2016.12.08 vidéki Pick-Pack ponton VIDÉKI PICK-PACK PONTON:2016.12.09
Értékelés:
A termék jelenleg nem rendelhető!

Termék leírás

Zyxel SFP+ - 1 x 10GBase-SR

Technikai jellemzők

Súly
0.45
Application/Usage
-
Brand Name
Zyxel
Compatibility
-
Connectivity Media
Optical Fiber 10GBase-SR
Data Transfer Rate
10 Gbps Gigabit Ethernet
Dimensions
11.9 mm Height x 14.7 mm Width x 56.4 mm Depth
Form Factor
Hot-pluggable
Green Compliance Certificate/Authority
RoHS
Green Compliant
Green Compliant
Interfaces/Ports Details
1 x LC Duplex 10GBase-SR Network
Interfaces/Ports
1 x 10GBase-SR
Limited Warranty
2 Year
Manufacturer Part Number
SFP10G-SR-ZZ0101F
Manufacturer Website Address
-
Manufacturer
Zyxel Communications Corp.
Product Name
SFP+ Transceiver Module
Product Type
SFP+
Weight (Approximate)
18.1 g
Gyártó
ZYXEL

Vélemények

Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001