Keresés

Bejelentkezés

A kosár tartalma

Ubiquiti UFiber GPON OLT Class B+ SFP Module

31 749 Ft
nettó: 24 999 Ft
Pclandkód:361856
Gyártó:UBiQUiTi
Gyártó cikkszám:UF-GP-B+
Garancia:1 év
Súly:0 Kg
COFIDIS WEBSHOP HITEL
Átvehető (ha most megrendeled)
Bolti átvétel}Bolti átvétel2019.04.21
Foxpost}Foxpost2019.04.23
PickPack Bp}PickPack Bp2019.04.23
PickPack vidék}PickPack vidék2019.04.24
Futár}Futár2019.04.23

Specifikáció

GyártóUBiQUiTi

értékelés

vélemények

Termék leírás

Támogatott média Egymódú szál
SC / UPC csatlakozó
TX hullámhossz 1490 nm
RX hullámhossz 1310 nm
Tx teljesítménytartomány 1,5-5 dBm
Rx teljesítménytartomány -8 és -28 dBm között
A lefelé irányuló adatsebesség 2,5 Gbps
Upstream adatsebesség 1,25 Gbps
Kábel távolság 20 km
Vissza az oldal tetejére

Hírlevél

Iratkozz fel, hogy mindig időben értesülj akcióinkról, kedvezményeinkről, játékainkról.

2011 Ország boltja minőségi díj
2011 Ország boltja népszerűségi díj
2012 Ország boltja népszerűségi díj
2014 Ország boltja minőségi díj
2018 Megbízható bolt az év minden napján
Pénzügyi partnerünk a Kereskedelmi és hitel bank
Online és személyesen is fizethet bakkártyával
Online és személyesen is fizethet bakkártyával
Cofidis webhop hitel, otthonról, kényelmesen
ISO 9001 minőségi rendszerszabvány
Foxpost csomagautomaták
Pick Pack csomagpontok