Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
Pcland kód: 141669
Gyártó: Trendnet
Gyártói cikkszám: TEG-MGBSX
Jótállás: 1 év
Utolsó frissítés: 2016.12.05 09:40:54
Mikor kaphatom meg? Ha most megrendeli, akkor: Budapesten a Jász utcai üzletünkben JÁSZ UTCAI ÜZLETÜNKBEN:2016.12.07 FOXPOST automatából FOXPOST AUTOMATÁBÓL:2016.12.08 WEBOX automatából WEBOX AUTOMATÁBÓL:2016.12.08 24H futárszolgálattal FUTÁRRAL:2016.12.08 budapseti Pick-Pack ponton BUDAPESTI PICK-PACK PONTON:2016.12.08 vidéki Pick-Pack ponton VIDÉKI PICK-PACK PONTON:2016.12.09
Értékelés:
A termék jelenleg nem rendelhető!

Termék leírás

TRENDnet TEG-MGBSX SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-SX
TEG-MGBSX mini GBIC Module is Multi Mode module works with standard Mini-GBIC slots on most switches. This Multi-Mode LC Type module spans distances up to 550m (1,800ft) and includes 1 x 1000Mbps-SX (LC-Type) Mini-GBIC connector.

Technikai jellemzők

Súly
0.45
Additional Information
-
Application/Usage
Data Networking
Brand Name
TRENDnet
Connectivity Media
Multi-mode Fibre 1000Base-SX
Data Transfer Rate
1 Gbps Gigabit Ethernet
Green Compliance Certificate/Authority
-
Green Compliant
Green Compliant
Interfaces/Ports Details
1 x LC Duplex 1000Base-SX
Interfaces/Ports
1 x 1000Base-SX
Limited Warranty
5 Year
Manufacturer Part Number
TEG-MGBSX
Manufacturer Website Address
-
Manufacturer
TRENDnet
Product Model
TEG-MGBSX
Product Name
TEG-MGBSX mini GBIC Module
Product Type
SFP (mini-GBIC)
Gyártó
Trendnet

Vélemények

Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001