Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
Webshop ár:
Nettó: 12.980,- Ft/db
Bruttó: 16.485,- Ft/db
3 db-os Webshop ár:
Nettó: 12.840,- Ft/db
Bruttó: 16.307,- Ft/db
Pcland kód: 66369
Gyártó: TP Link
Gyártói cikkszám: TL-SM311LS
Jótállás: 2 év
Utolsó frissítés: 2016.12.09 23:38:32
Mikor kaphatom meg? Ha most megrendeli, akkor: Budapesten a Jász utcai üzletünkben JÁSZ UTCAI ÜZLETÜNKBEN:2016.12.15 FOXPOST automatából FOXPOST AUTOMATÁBÓL:2016.12.16 WEBOX automatából WEBOX AUTOMATÁBÓL:2016.12.16 24H futárszolgálattal FUTÁRRAL:2016.12.16 budapseti Pick-Pack ponton BUDAPESTI PICK-PACK PONTON:2016.12.16 vidéki Pick-Pack ponton VIDÉKI PICK-PACK PONTON:2016.12.19
Értékelés:
A termék jelenleg nem rendelhető!

Termék leírás

Támogatott szabványok: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
A következő switch-ekkel használható:
TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 and the coming gigabit switches
Standards and Protocols IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Cable Single-mode Fiber
Fiber Type 9/125 um Single-mode
Max. Cable Length 10km
Data Rate 1.25Gbps
Port Type LC
Wave Length 1310nm
Power Support 3.3V
Safety & Emission FCC, CE
Environment Operating Temperature: 0~70 (32~158)
Storage Temperature: -40~80 (-40~176)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Technikai jellemzők

Súly
0.48
Gyártó
TP-LINK
Portok száma
1
Sebesség
1000mbps
Gyártó
TP Link
Súly
0.48

Vélemények

Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001