//

Keresés

%

Bejelentkezés

A kosár tartalma

  • Összetevők
  • Konfigurálás
  • Termékleírás
  • Átvételi lehetőségek
  • Értékelés
  • Vélemények
Bolti átvétel}Bolti átvétel2021.09.20
Foxpost}Foxpost2021.09.21
előre átutalással:
699 Ft
online fizetéssel:
699 Ft
utánvéttel:
899 Ft
PickPack Bp}PickPack Bp2021.09.21
999 Ft
PickPack vidék}PickPack vidék2021.09.22
999 Ft
Futár}Futár2021.09.21
Budapesten kívülre:
1 990 Ft
Budapestre:
1 270 Ft
GyártóTP Link
Támogatott szabványok: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z A következő switch-ekkel használható: TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 and the coming gigabit switches Standards and Protocols IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Cable Multi-mode Fiber Fiber Type 50/125um or 62.5/125um Multi-mode Max. Cable Length 550m Data Rate 1.25Gbps Port Type LC Wave Length 850nm Power Support 3.3V Safety & Emission FCC, CE Environment Operating Temperature: 0~70 (32~158) Storage Temperature: -40~80 (-40~176) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Hírlevél

Iratkozz fel, hogy mindig időben értesülj akcióinkról, kedvezményeinkről, játékainkról.

CIB bankCIB bank fizetési tájékoztató és GYIK

COOKIE-k (sütik)

Ez a weboldal, ahogy a legtöbb is, használ cookie-kat (sütiket, melyeket a saját böngésződ tárol a saját gépeden), a sütik segítségével tudjuk biztosítani az oldal működését és a kényelmes, személyre szabott vásárlói élményeket.

Ha folytatod a böngészést, azzal elfogadod a sütiket és az adatvédelmi tájékoztatóban írtakat.