Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
Pcland kód: 138565
Gyártó: TP Link
Gyártói cikkszám: TL-SG5428
Jótállás: 2 év
Utolsó frissítés: 2016.12.09 08:39:22
Mikor kaphatom meg? Ha most megrendeli, akkor: Budapesten a Jász utcai üzletünkben JÁSZ UTCAI ÜZLETÜNKBEN:2016.12.14 FOXPOST automatából FOXPOST AUTOMATÁBÓL:2016.12.15 WEBOX automatából WEBOX AUTOMATÁBÓL:2016.12.15 24H futárszolgálattal FUTÁRRAL:2016.12.15 budapseti Pick-Pack ponton BUDAPESTI PICK-PACK PONTON:2016.12.15 vidéki Pick-Pack ponton VIDÉKI PICK-PACK PONTON:2016.12.16
Értékelés:
A termék jelenleg nem rendelhető!

Termék leírás

Protokollok: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.
Interface: 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 gigabit SFP Slots*
1 Console Port
Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Bandwidth/Backplane: 56Gbps
MAC Address Table: 8k
Packet Forwarding Rate: 41.6Mpps
Jumbo Frame: 10240 Bytes
L2 Switching Features: IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN: Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR...

Technikai jellemzők

Súly
4.52
Brand Name
Tp-Link
Bypass
Bypass
Certifications & Standards
-
Depth
259.0 mm
Ethernet Technology
Gigabit Ethernet
Expansion Slot Type
SFP
Form Factor
-
Height
44.0 mm
Input Voltage
-
Layer Supported
4
LRE Port
LRE Port
Manageable
Manageable
Management Port
Management Port
Management
-
Manufacturer Part Number
TL-SG5428
Manufacturer Website Address
-
Manufacturer
TP-LINK Technologies Co., Ltd
Media Type Supported
Twisted Pair
Modular
Modular
Network Technology
10/100/1000Base-T
Number of Network (RJ-45) Ports
24
Number of SFP Slots
4
Number of Total Expansion Slots
4
Package Contents
-
PoE Port
PoE Port
Power Source
Power Supply
Product Line
JetStream
Product Model
TL-SG5428
Product Name
JetStream 24-Port Gigabit L2 Managed Switch with 4 SFP Slots
Product Type
Ethernet Switch
Redundant Power Supply
Redundant Power Supply
Shared SFP Slot
Shared SFP Slot
Token Ring Port
Token Ring Port
Total Number of Network Ports
24
Twisted Pair Cable Standard
Category 5e
USB
USB
Width
440.0 mm
Gyártó
TP Link
Súly
4.52

Vélemények

Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001