Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek

Ország boltja 2017 szavazás

2017. július 3-dikától a Jász utcai PARKOLÁS FIZETŐS. Amikor üzletünkbe jönnek, ne felejtsenek el parkolójegyet venni!

Webshop ár:
Nettó: 12.231,- Ft/db
Bruttó: 15.533,- Ft/db
3 db-os Webshop ár:
Nettó: 12.060,- Ft/db
Bruttó: 15.316,- Ft/db
Pcland kód: 80443
Gyártó: TP Link
Gyártói cikkszám: MC200CM
Jótállás: 2 év
Utolsó frissítés: 2017.07.20 21:42:38
Mikor kaphatom meg? Ha most megrendeli, akkor: Budapesten a Jász utcai üzletünkben JÁSZ UTCAI ÜZLETÜNKBEN:2017.07.21 FOXPOST automatából FOXPOST AUTOMATÁBÓL:2017.07.24 WEBOX automatából WEBOX AUTOMATÁBÓL:2017.07.24 24H futárszolgálattal FUTÁRRAL:2017.07.24 budapseti Pick-Pack ponton BUDAPESTI PICK-PACK PONTON:2017.07.24 vidéki Pick-Pack ponton VIDÉKI PICK-PACK PONTON:2017.07.25
Értékelés:
A termék jelenleg nem rendelhető!

Termék leírás

Gyártó: TP-Link
Termékosztály: Média konverter
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2: GigabitEthernet 1000BaseSX - SC
Kábelezés típusa: Multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2), 62.5/125 multimódusú üvegszálas kábel (OM1)
Magasság: 27 mm
Szélesség: 94.5 mm
Hossz: 73 mm
- 10/100/1000Mbps
- 500m hatótávolság
- 1 1000Mbps SC csatlakozó felület
- 1 1000Mbps LAN port
- Multi-mode

Technikai jellemzők

Súly
0.46
Típus
Média konverter
Típus
Média konverter
Gyártó
TP Link
Súly
0.46

Vélemények

Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001