Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
Webshop ár:
Nettó: 7.680,- Ft/db
Bruttó: 9.754,- Ft/db
3 db-os Webshop ár:
Nettó: 7.580,- Ft/db
Bruttó: 9.627,- Ft/db
Pcland kód: 94368
Gyártó: TP Link
Gyártói cikkszám: MC110CS
Jótállás: 2 év
Utolsó frissítés: 2016.12.06 06:39:46
Mikor kaphatom meg? Ha most megrendeli, akkor: Budapesten a Jász utcai üzletünkben JÁSZ UTCAI ÜZLETÜNKBEN:2016.12.08 FOXPOST automatából FOXPOST AUTOMATÁBÓL:2016.12.09 WEBOX automatából WEBOX AUTOMATÁBÓL:2016.12.09 24H futárszolgálattal FUTÁRRAL:2016.12.09 budapseti Pick-Pack ponton BUDAPESTI PICK-PACK PONTON:2016.12.09 vidéki Pick-Pack ponton VIDÉKI PICK-PACK PONTON:2016.12.12
Értékelés:
A termék jelenleg nem rendelhető!

Termék leírás

TP-LINK MC110CS Media Converter 1 x RJ-45 , 1 x SC - 10/100Base-TX, 100Base-FX - External
The MC110CS is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 100Base-FX standards, the MC110CS is designed for use with single-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector.

Technikai jellemzők

Súly
0.48
Brand Name
Tp-Link
Dimensions
28 mm Height x 94 mm Width x 74 mm Depth
Distance Supported
20 km
Form Factor
External
Interfaces/Ports
1 x RJ-45
Manufacturer Part Number
MC110CS
Manufacturer Website Address
-
Manufacturer
TP-LINK Technologies Co., Ltd
Network Technology
-
Number of Ports
2
Product Model
MC110CS
Product Name
MC110CS Fast Ethernet Media Converter
Product Type
Media Converter
Twisted Pair Cable Standard
-
Gyártó
TP Link
Súly
0.48

Vélemények

Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001