Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
Webshop ár:
Nettó: 36.680,- Ft/db
Bruttó: 46.584,- Ft/db
3 db-os Webshop ár:
Nettó: 36.540,- Ft/db
Bruttó: 46.406,- Ft/db
Pcland kód: 163992
Gyártó: TP Link
Gyártói cikkszám: TL-SG2424
Jótállás: 2 év
Utolsó frissítés: 2016.12.05 19:37:34
Mikor kaphatom meg? Ha most megrendeli, akkor: Budapesten a Jász utcai üzletünkben JÁSZ UTCAI ÜZLETÜNKBEN:2016.12.06 FOXPOST automatából FOXPOST AUTOMATÁBÓL:2016.12.07 WEBOX automatából WEBOX AUTOMATÁBÓL:2016.12.07 24H futárszolgálattal FUTÁRRAL:2016.12.07 budapseti Pick-Pack ponton BUDAPESTI PICK-PACK PONTON:2016.12.07 vidéki Pick-Pack ponton VIDÉKI PICK-PACK PONTON:2016.12.08
Értékelés:
Online hitel kalkulátor:Cofidis online hitel kalkulátor
A termék jelenleg nem rendelhető!

Termék leírás

24 portos, valóban gigabites Smart Switch, 24 db 10/100/1000 Mbps RJ45 port, köztük 4 db kombinált SFP foglalat, címke alapú VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping, 802.1P Qos, sebességhatárolás, port trunking, port tükrözése, SNMP, RMON
Hardver jellemzők
Szabványok és protokollok
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Felület
24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)4 Combo 100/1000Mbps SFP Slots
Hálózati közeg
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable(maximum 100m)100BASE-FX:MMF,SMF1000BASE-X: MMF, SMF
Méretek (Szé x Mé x Ma)
17.3*7.1*1.7 in. (440*180*44 mm)
Hűtőventilátor:
Ventilátor nélküli
áramellátás
100~240VAC, 50/60Hz
Teljesítmény jellemzők
Sávszélesség/Backplane
48Gbps
Fizikai (MAC) cím tábla
8k
Csomagtovábbítási sebesség
35.7Mpps
Jumbo Frame
10240 Bytes
Szoftver jellemzők
Szolgáltatás minősége
Support 802.1p CoS/DSCP prioritySupport 4 priority queuesQueue scheduling: SP, WRR, SP+WRRPort/Flow-based Rate Limiting
L2 jellemzők
IGMP Snooping V1/V2/V3LAG(Up to 6 aggregation groups,containing 4 ports per group)Spanning Tree STP/RSTP/MSTPBPDU Filtering/GuardTC/Root ProtectLoop back detection802.3x Flow Control
VLAN
Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Biztonság
Port SecurityBroadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Kezelés
Web-alapú GUI és CLI kezelésSNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs andTP-LINK private MIBsRMON (1, 2, 3, 9 csoportok)CPU figyelésPort tükrözésFirmware Upgrade: WebRendszerdiagnosztika: VCTSYSLOG és publikus MIB csoportok
Egyéb jellemzők
Tanúsítvány
CE, FCC, RoHS
Doboz tartalma
TL-SG2424Power CordInstallation GuideEszköz CDRackmount Kitgumilábak
Rendszerkövetelmények
Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ vagy Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® vagy Linux.
Környezet
Működési hőmérséklet: 0°C~40°C (32°F~104°F);Tárolási hőmérséklet: -40°C~70°C (-40°F~158°F)Megengedett működési páratartalom: 10%~90% nem lecsapódóMegengedett tárolási páratartalom: 5%~90% nem lecsapódó

Technikai jellemzők

Súly
4.20
Gyártó
TP Link
Súly
4.20

Vélemények

Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001