Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
Pcland kód: 264684
Gyártó: TP Link
Gyártói cikkszám: T1700G-28TQ
Jótállás: 2 év
Utolsó frissítés: 2016.12.04 23:37:31
Mikor kaphatom meg? Ha most megrendeli, akkor: Budapesten a Jász utcai üzletünkben JÁSZ UTCAI ÜZLETÜNKBEN:2016.12.05 FOXPOST automatából FOXPOST AUTOMATÁBÓL:2016.12.06 WEBOX automatából WEBOX AUTOMATÁBÓL:2016.12.06 24H futárszolgálattal FUTÁRRAL:2016.12.06 budapseti Pick-Pack ponton BUDAPESTI PICK-PACK PONTON:2016.12.06 vidéki Pick-Pack ponton VIDÉKI PICK-PACK PONTON:2016.12.07
Értékelés:
A termék jelenleg nem rendelhető!

Termék leírás

JetStream™ 24 csatlakozós gigabites stackelhető Smart Switch 4 db 10 GE SFP+ foglalat
Valós fizikai egymásba építhetőség akár 6 egységet és 40 Gbps-os, kétirányú sávszélességet támogat a magas skálázhatóság és hatékony redundancia érdekében
10 G SFP+ portok stackeléshez és/vagy uplinkhez, amely támogatja a nagy sávszélesség igényű alkalmazások forgalmának torlódásának enyhítését és zavartalan adatforgalmat
L2+ funkció, statikus routing segít a belső forgalom megadásában és a hálózati erőforrások hatékonyabb felhasználásában
Fejlett biztonsági funkciók közé tartozik az IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm Control DHCP Snooping, 802.1X és a Radius hitelesítés
IPv6 támogatás lehetővé teszi a kettős IPv4/IPv6 stackelést, MLD snooping-ot és IPv6 környezet felderítést
WEB/CLI vezérlés, SNMP, RMON és a kettős kép fokozza menedzselést
Fizikai összekapcsolás
Akár 6 egység fizikai összekapcsolása
Akár 40 GE kétirányú steckelési sávszélesség
Körbe kapcsolhatóság az összeköttetés redundanciájához
Elosztott Linkek összefűzése
L2 és L2+ jellemzők
Statikus routing
Link Aggregation Control Protocol (LACP)
802.1Q/MAC/VLAN Protokoll
STP/RSTP/MSTP
IGMP Snooping
Biztonsági megoldások
Port biztonság
Access Control List (L2 ~ L4 ACL)
DHCP Snooping
IP-MAC-Port-VID összekapcsolás
802.1x és RADIUS hitelesítés
SSL és SSH titkosítás
Storm controll
DoS elleni védelmet
Szolgáltatás minősége (QoS)
8 elsődleges sor
802.1P/DSCP QoS
Sebesség korlátozás
Voice VLAN
Vezérlés
Web-alapú GUI
Parancssori megjelenítés
SNMP v1/v2c/v3
RMON (1, 2, 3, 9-csoport)
IPv6 vezérlés
Kettős megjelenítés
Szabványok és protokollok: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Csatlakozások: 24 db 10/100/1000 Mbps RJ45 csatlakozó
4 db fix 10G SFP+ bemenet
Hálózati összeköttetés: 10BASE-T: UTP 3, 4, 5 kábel (maximum 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP 5, 5e vagy újabb (maximum 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMF
10GBASE-LR
10GBASE-SR
Ventilátorok száma: Nincs
Hálózati tápegység: 100-240V, 50/60Hz
Energiafelvétel: 21,8 W
Súly: 2,8 kg
Méretek (Sz x Mé x Ma): 440 x 180 x 44 mm (17.32 * 7.1 * 1.73 in.)
Fizikai összeköttetés
Telepíthető SFP+ átjátszók és közvetlenül csatlakoztatott Copper (DAC) kábelek: TXM431-SR
TXM432-LR
TXC432-CU1M
TXC432-CU3M
Max. telepíthető összekapcsolási portok száma: 2 SFP+
Egységek száma összefűzésenként: Max. 6 egység
Összefúzéskori sebesség (portonként): 20 Gbps (Full-Duplex)
Működési jellemzők
Switching teljesítmény: Max. 128 Gb/s egyedülálló switch-ként
Csomagtovábbítási sebesség: Max. 95,2 Mpps egyedüálló switch-ként
Fizikai (MAC) cím tábla: 16K
Csomag puffer memória: 1,5 MB
Jumbo Frame: 9 KB
Statikus útvonalak száma: 32 db IPv4
IP interfészek száma: 16
Szoftver jellemzők
QoS (szolgáltatás minősége): 802.1p CoS/DSCP elsőbbség támogatása
8 elsődleges sor
Sorbanállás megadása: SP, WRR, SP+WRR
Port- és adatmennyiségű alapú szabályozás
IPv6 QoS*
Voice VLAN
L2 és L2+ jellemzők: Statikus routing
DHCP relay*
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Max. 14 egyesített csoport, 8 port csoportonként)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
LLDP, LLDP-MED*
VLAN: Támogatott max. 4K VLAN egyidejűleg
MAC/Protokoll-alapú VLAN
Hozzáférés-jogosultsági lista (ACL): L2~L4 csomagszűrés forrás- és Mac/IP-cím, TCP/UDP port alapon
IPv6 ACL*
Biztonság: AAA*
Port biztonság
DHCP Snooping
IP-MAC-Port összekapcsolás
ARP ellenőrzés
802.1X és Radius hitelesítés
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
DoS elleni védelem
IPv6: Kettős IPv4/IPv6 halmaz
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 környezet felderítés (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) felderítés
Internet Control Message Protocol (ICMP) v6
TCPv6/UDPv6
IPv6 alkalmazás: DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet(v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
Vezérlés: Web-alapú GUI és CLI vezérlés
SNMP v1/v2c/v3, kompatibilis a publikus MIB-vel és
a TP-LINK private MIB-vel
RMON (1, 2, 3, 9-csoport)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware frissítés: TFTP & Web
System Diagnózis: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Kettős megjelenítés
* Ezek a jellemzők egy későbbi firmware kiadással lesznek elérhetőek
Egyéb jellemzők
Tanúsítványok: CE, FCC, RoHS
Csomagolás tartalma: T1700G-28TQ
Elektromos kábel
Telepítési útmutató
Telepítő CD
Rackbe szerelési készlet
Gumitalp
Rendszerkövetelmény: Microsoft® Windows® XP, Vista™ vagy Windows 7, Windows 8/8.1, MAC® OS, NetWare®, UNIX® vagy Linux
Környezet: Működési hőmérséklet: 0C~40C (32C~104C)
Tárolási hőmérséklet: -40C~70C (-40C~158C)
Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot
Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot

Technikai jellemzők

Súly
2.60
Gyártó
TP Link

Vélemények

Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001