Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
 

Ingyenes kiszállítás 10.000 Ft-tól Foxpost automatákba, 15.000 Ft-tól Pick-pack pontokra!
A házhozszállítás díja 1.990 Ft vidékre és 1.270 Ft Budapestre.

Ország boltja 2017 szavazás

transreceiver

Szűrés és rendezés Szűrés & Rendezés
Megjelenítés
Blokkos vagy soros megjelnítés
Rendezés
Ár
Gyártó
Még több Gyártó
Alkategória
Állapot
 WT-SFP+/10G/SM/10/LC
31.725 Ft
ZyXEL SFP modul LX-LC (DDM)
Gigabites transceiver
87584
 91-010-203001B
34.468 Ft
HP X121 1G SFP LC SX Transceiver
HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC egy 1000Base-SX porttal
128269
 J4858C
37.236 Ft
StarTech 8 Gb Fibre Channel Short Wave B-series SFP+ modul
Ezzel az SFP + modullal megbízható és költséghatékony 8 Gigabites Fibre Channel Shortwave kapcsolatokat építhet fel többmagos szálon keresztül.
278079
 AJ716BST
45.060 Ft
V7 10GBase-SR SFP 850nm adó-vevő Cisco eszközökhöz
A V7 adó-vevők megfelelnek a Multi-Source Agreement (MSA) szabványoknak és 100%-ban teszteltek a funkciói nagy távolságok kezelésének biztosítására és a legköltséghatékonyabb megoldás elérésére.
280048
 SFP-10G-SR-S-V7-1E
45.898 Ft
D-Link DMC-700SC
GIGABIT ETHERNET KONVERTER 1000 MBIT/S TP TO SX...
29578
 DMC-700SC
51.156 Ft
ZYXEL SFP PLUS TRANSCEIVER(300M) FOR XGS1910ER SERIES
Zyxel SFP+ - 1 x 10GBase-SR...
174263
 SFP10G-SR-ZZ0101F
51.613 Ft
TP Link MC1400 14-slot-os média konverter 19"  rack ház
TP-LINK MC1400 14-slot-os média konverter 19 rack ház...
80442
 MC1400
67.158 Ft
Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver modul
Modell: Cisco SFP (mini-GBIC) Csatlakozó: 1db RJ-45 Hálózat: 1000Base-T Network LAN A...
282690
 GLC-TE=
68.021 Ft
D-Link DEM-431XT 10GE SFP+ SR TRANSCEIVER
D-Links 10G SFP+ Module series are hot-swappable SFP+ transceivers that plug into SFP+ slots on swit...
247324
 DEM-431XT
111.836 Ft
StarTech 10 Gigabites Cisco kompatibilis SFP+ module
Ezzel az SFP+ modullal megbízható és költséghatékony 10 Gigabit Ethernet kapcsolatot építhet fel többmagos szálon keresztül
279209
 SFP10GSRSST
114.198 Ft
V7 10GBase-LR SFP 1310nm adó-vevő Cisco eszközökhöz
A V7 adó-vevők megfelelnek a Multi-Source Agreement (MSA) szabványoknak és 100%-ban teszteltek a funkciói nagy távolságok kezelésének biztosítására és a legköltséghatékonyabb megoldás elérésére.
280047
 SFP-10G-LR-V7-1E
120.955 Ft
StarTech CISCO KOMPATIBLES 10GBASE-SR SFP+ TRANSCEIVER LC MODUL 300M
StarTech.com SFP+ - 1 x 10GBase-SR Add, replace or upgrade SFP+ modules on 10G fiber equipment. The ...
179018
 SFP10GSRST
121.818 Ft
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver (0231A0LQ)
Gyártó: HP Termékosztály: Switch kiegészítők Típus: MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)...
132028
 JD118B
128.143 Ft
StarTech Gigabit fiber SFP+ transceiver MM LC 220m
Használjon megbízható, költséghatékony, 10GB-os Ethernet-kapcsolatot multi-moduláris szálakon keresztül ezzel a Mini-GBIC modullal!
276777
 SFP10GLRMST
151.257 Ft
StarTech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver modul
Ezzel az SFP + modullal megbízható és költséghatékony 10 Gigabit Ethernet kapcsolatot építhet fel többmagos szálon keresztül
278088
 SFP10GSRXST
152.324 Ft
StarTech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver modul
Ezzel az SFP+ modullal megbízható és költséghatékony 10 Gigabit Ethernet kapcsolatot kínál egy egymódosú szálakból kiépített hálózaton
278090
 SFP10GLRSST
161.646 Ft
FUJITSU SFP+ MODULE MULTI MODE FIBER 10GBE LC
Fujitsu S26361-F3986-L3 XFP - 1 x 10GBase-X...
155022
 S26361-F3986-L3
162.687 Ft
StarTech Gigabit fiber SFP+ transceiver SM LC 10km
A StarTech Mini-GBIC adóvevő moduljával megbízható, erőteljes és költséghatékony 10Gb Ethernet csatlakozást hozhat létre optikai hálózaton keresztül.
276778
 SFP10GLRST
163.398 Ft
StarTech 10 Gigabit Fiber 10GBase-LR SFP+ Transceiver modul
Ezzel az SFP + modullal megbízható és költséghatékony 10 Gb-os optikai összeköttetést biztosíthat egy single-mode szálon keresztül.
278078
 JD094BST
215.849 Ft
StarTech 40 Gigabit Fiber 40GBase-SR4 QSFP+ Transceiver modul
Érjen el eroteljes teljesítményt és költséghatékony 40 Gigabit Ethernet kapcsolatot többmódusú szálakkal a QSFP+ segítségével
278084
 QSFP40GSR4ST
224.739 Ft
HP X120 1G GBIC SC LX TRANSCEIVER
HP JD486A GBIC - 1 x 1000Base-LX...
141714
 JD486A
225.476 Ft
StarTech 8 Gb Fibre Channel Long Wave SFP+ modul
Ezzel az SFP+ modullal megbízható és költséghatékony 8 Gigabites csatlakozást építhet fel.
278074
 AJ717AST
267.030 Ft
Összes oldal: 3 << Első < Előző 1 2 3 Következő > Utolsó >>
Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001