Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek

Ingyenes kiszállítás 10.000 Ft-tól Foxpost automatákba, 15.000 Ft-tól Pick-pack pontokra!

A házhoz szállítás díja 1.990 Ft vidékre és 1.270 Ft Budapestre.

transreceiver

Szűrés és rendezés Szűrés & Rendezés
Megjelenítés
Blokkos vagy soros megjelnítés
Rendezés
Ár
Gyártó
Még több Gyártó
Állapot
D-Link DEM-311GT
1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m for all - Mini GBIC to 1000BaseSX Multi-mode Fiber Transcei...
125865
 DEM-311GT
16.290 Ft
 WT-SFP+/10G/MM/0.3/LC
16.383 Ft
 WT-9110G/SM/80/LC
19.482 Ft
StarTech WIRELESS IR-EXTENDER / FERNBEDIENUNGSVERLAENGERUNG 100M
Extend IR remote control signals wirelessly by up to 330 feet (100 meters) IR signa...
208007
 IREXT2
20.599 Ft
StarTech CISCO KOMPATIBLES GIGABIT LC SFP TRANSCEIVER MODUL BIS 550M
StarTech.com SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-SX Add, replace or upgrade SFP modules on Gigabit fiber ...
179020
 SFPGLCSXMMST
21.996 Ft
D-Link DMC-300SC
KONVERTER 100(RÉZ)-100SX(OPT) D-LINK...
26516
 DMC-300SC
22.856 Ft
StarTech CISCO KOMPATIBLES GIGABIT LC DDM SFP TRANSCEIVER MODUL - 550M
StarTech.com SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-SX Add, replace or upgrade SFP modules on Gigabit fiber ...
179019
 SFPGESST
22.911 Ft
StarTech GLASFASER SFP TRANSCEIVER MODUL SM LC - MINI-GBIC 1310NM
StarTech.com SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-LH Add, replace or upgrade SFP modules on Gigabit fiber ...
179069
 SFPGLCLHSMST
27.737 Ft
ZyXEL SFP modul SX-LC (DDM)
ZyXEL SFP Mini-GBIC modul SX-LC (MM 550m@50 / 220m@62.5)
87585
 91-010-204001B
27.813 Ft
StarTech Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Transceiver modul
Ezzel az SFP modullal megbízható és költséghatékony Gigabit Ethernet kapcsolatokat építhet fel egy egymódusú szálon.
278089
 EXSFP1GELXST
29.439 Ft
HP X121 1G SFP LC SX Transceiver
HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC egy 1000Base-SX porttal
128269
 J4858C
29.646 Ft
StarTech 10/100/1000BASE-T RJ45 KUPFER SFP TRANSCEIVER MODUL
StarTech.com SFP (mini-GBIC) - 1 x 10/100/1000Base-T LAN Add support for 10/100/1000 Mbps RJ45 coppe...
179427
 SFPC1110
29.794 Ft
 WT-SFP+/10G/SM/10/LC
31.725 Ft
ZyXEL SFP modul LX-LC (DDM)
Gigabites transceiver
87584
 91-010-203001B
37.846 Ft
 WT-9110G/BIDI/80B/LC
41.529 Ft
 WT-9110G/BIDI/80A/LC
41.529 Ft
V7 10GBase-SR SFP 850nm adó-vevő Cisco eszközökhöz
A V7 adó-vevők megfelelnek a Multi-Source Agreement (MSA) szabványoknak és 100%-ban teszteltek a funkciói nagy távolságok kezelésének biztosítására és a legköltséghatékonyabb megoldás elérésére.
280048
 SFP-10G-SR-S-V7-1E
44.196 Ft
Linksys TRANSCEIVER MODUL 1000BASE-LX SF
1000base-LX: 1 Gbps, legfeljebb 10 km, SMF optikai szálakhoz Transzmitter: FP Laser Hul...
285745
 LACGLX
46.533 Ft
Cisco GIGABIT 1000BASE-LH LC SFP TRANSCEIVER F/ SR2024/SR224G
Linksys Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver
86423
 MGBLH1
58.735 Ft
ZYXEL SFP PLUS TRANSCEIVER(300M) FOR XGS1910ER SERIES
Zyxel SFP+ - 1 x 10GBase-SR...
174263
 SFP10G-SR-ZZ0101F
59.563 Ft
TP LinkRPS150 redundantpower supply 150W
Gyártó: TP-Link;...
307715
 RPS150
67.513 Ft
TP Link MC1400 14-slot-os média konverter 19"  rack ház
TP-LINK MC1400 14-slot-os média konverter 19 rack ház...
80442
 MC1400
68.910 Ft
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Cisco GLC-SX-MMD SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-SX The industry-standard Cisco Small Form-Factor Plu...
172480
 GLC-SX-MMD=
85.725 Ft
Összes oldal: 3 << Első < Előző 1 2 3 Következő > Utolsó >>
Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
 
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001