//

Keresés

%

Bejelentkezés

A kosár tartalma

  • Ár

  • Gyártó

    • TP Link
    • D-Link
    • Digitus
    • ECOPIXEL
    • Gigalight
    • Haffner
    • HP
    • Intel
    • Intellinet
    • MikroTik
    • NetGear
    • StarTech
    • Trendnet
    • UBiQUiTi
    • ZYXEL
    Mutasd mind
  • Alkategória

    • Csatlakozók
    • Intel 1156
  • Állapot

    • Újdonság

transreceiver

TP Link MC200CM Gigab.Ethernet Media Conver
80443

TP Link MC200CM Gigab.Ethernet Media Conver

TP-LINK MC200CM Gigab.Ethernet Media Conver
TP Link MC200CM Gigab.Ethernet Media Conver
12 383 Ft
TP Link MC112CS 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter
103519

TP Link MC112CS 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1310nm, Rx 1550nm 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port. Kompatibilis IEEE 802.3u
TP Link MC112CS 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter
10 690 Ft
TP Link MC210CS Gigabites Single-módú média konverter
80444

TP Link MC210CS Gigabites Single-módú média konverter

- 10/100/1000Mbps- 15km hatótávolság- 1 1000Mbps SC csatlakozó felület- 1 1000Mbps LAN port- Single-mode
TP Link MC210CS Gigabites Single-módú média konverter
13 350 Ft
TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC modul
66369

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC modul

Támogatott szabványok: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z A következő switch-ekkel használható: TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB
TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC modul
5 284 Ft
TP Link TL-SM311LM MiniGBIC modul
66368

TP Link TL-SM311LM MiniGBIC modul

Az alábbi switchekhez használható: TL-SG3109/3216/3224 TL-SL3428/3452 TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB
TP Link TL-SM311LM MiniGBIC modul
5 269 Ft
TP Link MC111CS single-mode 100M fiber conv.
80441

TP Link MC111CS single-mode 100M fiber conv.

10/100 Media konverter
TP Link MC111CS single-mode 100M fiber conv.
10 851 Ft
TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 100(réz)-100FX(SC) Single mód, TL-FC111A-20
444990

TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 100(réz)-100FX(SC) Single mód, TL-FC111A-20

Portok száma :1xRJ45 (100Mbps), 1x100M single SC/UPC Sebesség :100Mbps...
TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 100(réz)-100FX(SC) Single mód, TL-FC111A-20
2 471 Ft

Hírlevél

Iratkozz fel, hogy mindig időben értesülj akcióinkról, kedvezményeinkről, játékainkról.

CIB bankCIB bank fizetési tájékoztató és GYIK

COOKIE-k (sütik)

Ez a weboldal, ahogy a legtöbb is, használ cookie-kat (sütiket, melyeket a saját böngésződ tárol a saját gépeden), a sütik segítségével tudjuk biztosítani az oldal működését és a kényelmes, személyre szabott vásárlói élményeket.

Ha folytatod a böngészést, azzal elfogadod a sütiket és az adatvédelmi tájékoztatóban írtakat.