//

Keresés

%

Bejelentkezés

A kosár tartalma

  • Ár

  • Gyártó

    • TP Link
    • D-Link
    • Digitus
    • ECOPIXEL
    • Gigalight
    • Haffner
    • HP
    • Intel
    • Intellinet
    • MikroTik
    • NetGear
    • StarTech
    • Trendnet
    • UBiQUiTi
    • ZYXEL
    Mutasd mind
  • Alkategória

    • Csatlakozók
    • Intel 1156
  • Állapot

    • Újdonság

transreceiver

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit
192018

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit
17 115 Ft
MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper modul
314886

MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper modul

MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper modul
20 644 Ft
MIKROTIK SFP modul - XS+31LC10D- 25G, 1310nm, Dual LC UPC connector, 10km, SM
479711

MIKROTIK SFP modul - XS+31LC10D- 25G, 1310nm, Dual LC UPC connector, 10km, SM

Termékkód XS + 31LC10D Csatlakozó Kettős LC UPC Adatsebesség 1G / 10G / 25G Távolság 10km Formátum SFP / SFP + / SFP28 MTBF Körülbelül 200 000 óra 25 ° C-on Mód Egyetlen Hullámhossz 1310 nm
MIKROTIK SFP modul - XS+31LC10D- 25G, 1310nm, Dual LC UPC connector, 10km, SM
42 523 Ft
MikroTik SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm
303603

MikroTik SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm

MikroTik SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm
8 128 Ft
MIKROTIK SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1550nm Dual LC-connector DDM
462864

MIKROTIK SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1550nm Dual LC-connector DDM

MikroTik S + C55DLC10D - SFP + adó-vevő modul - 10GBase-CWDM - LC egymódos - akár 10 km - 1550 nm
MIKROTIK SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1550nm Dual LC-connector DDM
53 577 Ft
MikroTik S+85DLC03D SFP+ modul
322968

MikroTik S+85DLC03D SFP+ modul

MikroTik S+85DLC03D SFP+ modul
18 663 Ft
MikroTik Gigalight SFP modul, 1.25G, 1310nm, 20km távolság, 0~70 hom. tart., DDM funkció
453267

MikroTik Gigalight SFP modul, 1.25G, 1310nm, 20km távolság, 0~70 hom. tart., DDM funkció

Gigalight SFP modul, 1.25G, 1310nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció
MikroTik Gigalight SFP modul, 1.25G, 1310nm, 20km távolság, 0~70 hom. tart., DDM funkció
9 813 Ft
MikroTik S-31DLC20D
170833

MikroTik S-31DLC20D

1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
MikroTik S-31DLC20D
7 993 Ft
MIKROTIK SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1570nm Dual LC-connector DDM
462862

MIKROTIK SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1570nm Dual LC-connector DDM

MikroTik S + C57DLC10D - SFP + adó-vevő modul - 10GBase-CWDM - LC egymódos - akár 10 km - 1570 nm
MIKROTIK SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1570nm Dual LC-connector DDM
53 577 Ft
MikroTik Q+85MP01D 40G MM 850nm QSFP+ modul
462454

MikroTik Q+85MP01D 40G MM 850nm QSFP+ modul

MikroTik Q+85MP01D 40G MM 850nm QSFP+ modul
17 023 Ft
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1490nm Dual LC-connector DDM
462868

MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1490nm Dual LC-connector DDM

MikroTik S-C49DLC40D - SFP (mini-GBIC) adó-vevő modul - CWDM / LC egymódos - 40 km-ig - 1490 nm
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1490nm Dual LC-connector DDM
14 915 Ft
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1530nm Dual LC-connector DDM
462870

MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1530nm Dual LC-connector DDM

MikroTik S-C53DLC40D - SFP (mini-GBIC) adó-vevő modul - 1000Base-CWDM - LC egymódos - akár 40 km - 1530 nm
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1530nm Dual LC-connector DDM
14 902 Ft
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1510nm Dual LC-connector DDM
462869

MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1510nm Dual LC-connector DDM

MikroTik S-C51DLC40D - SFP (mini-GBIC) adó-vevő modul - CWDM / LC egymódos - akár 40 km - 1510 nm
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1510nm Dual LC-connector DDM
14 915 Ft
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1470nm Dual LC-connector DDM
462867

MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1470nm Dual LC-connector DDM

MikroTik S-C47DLC40D - SFP (mini-GBIC) adó-vevő modul - 1000Base-CWDM - LC egymódos - akár 40 km - 1470 nm
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1470nm Dual LC-connector DDM
14 915 Ft

Hírlevél

Iratkozz fel, hogy mindig időben értesülj akcióinkról, kedvezményeinkről, játékainkról.

CIB bankCIB bank fizetési tájékoztató és GYIK

COOKIE-k (sütik)

Ez a weboldal, ahogy a legtöbb is, használ cookie-kat (sütiket, melyeket a saját böngésződ tárol a saját gépeden), a sütik segítségével tudjuk biztosítani az oldal működését és a kényelmes, személyre szabott vásárlói élményeket.

Ha folytatod a böngészést, azzal elfogadod a sütiket és az adatvédelmi tájékoztatóban írtakat.