Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek

Ingyenes kiszállítás 10.000 Ft-tól Foxpost automatákba, 15.000 Ft-tól Pick-pack pontokra!

A házhoz szállítás díja 1.990 Ft vidékre és 1.270 Ft Budapestre.

switch

Szűrés és rendezés Szűrés & Rendezés
Megjelenítés
Blokkos vagy soros megjelnítés
Rendezés
Ár
Gyártó
Még több Gyártó
Alkategória
D-Link 24-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH
- 24-Port Gigabit Switch - Auto MDI.MDIZ crossover for all ports - Full/half-duplex for Ethernet / Fast Ethernet speeds - Plug-and-play installation - Energy Star Level V qualified - D-Link Green
205442
 GO-SW-24G/E
21.760 Ft
Tenda TEG1024D 24-Port Gigabit Desktop/Rackmount Switch
Tenda TEG1024D 24-Port 10/100/1000 Gigabit Switch Az akár 48Gbps kapacitással a switch képes 2000 Mbps kioszatni portonként.
265111
 TEG1024D V6.0
21.988 Ft
Digitus Datacom Digitus VGA UTP Extenderceiver Unit 300M Range vevőegység
Ennek az eszköznek a segítségével VGA jelet tudunk elvinni hálózaton keresztül max 300 méterig.
283393
 DS-53450
21.996 Ft
 DS-43302
22.022 Ft
TP Link TL-SG1016 16Port Gigabit Switch
TP-LINK TL-SG1016 Ethernet Switch - 16 Port 16 x 10/100/1000Base-T The TL-SG1016 Unmanaged Gigabit Ethernet Switch provides you with a high-performance, low-cost, easy-to-use, seamless and standard upgrade to boost your old network to 1000Mbps.
64234
 TL-SG1016
22.139 Ft
Digitus HDMI Video Splitter 1we => 4wy 1080p
 DS-42300/A-DS-42300
22.149 Ft
 VS481B-AT-G
22.235 Ft
D-Link DEM-310GT
1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all - Mini GBIC to 1000BaseLX Single-mode Fiber Transce...
120225
 DEM-310GT
22.309 Ft
ZYXEL GS1100-16 SWITCH 16-PORT GB SW
Zyxel GS1100-16 16 Ports Ethernet Switch - 16 x RJ-45 - 10/100/1000Base-T - Desktop...
174286
 GS1100-16-EU0101F
22.327 Ft
Netis ST3310GF switch
A Netis Switchek költséghatékony megoldást kínálnak hálózatának bővítésére, könnyen használhatók és nagy teljesítményt biztosítva hibátlanul működő kapcsolatokat hozhat létre velük.
268088
 ST3310GF
22.454 Ft
TP Link TL-SG1024D 24port Gigabit Switch metal
Hardver jellemzők Szabványok és protokollok IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3a...
128161
 TL-SG1024D
22.733 Ft
 GS305P-100PES
23.047 Ft
IP-COM Switch 24x10/100/1000Mbps
Rack-be szerelhető : Igen Portok száma : 24...
278942
 G1024G
23.590 Ft
NetGear ProSafe Plus 5-Port Gigabit Ethernet Switch, 2x PoE, 1x PoE PD
Gigabit Ports 5 10 Gbps Port n/a Number of PoE p...
226069
 GS105PE-10000S
23.673 Ft
D-Link DGS-1008P/E
D-Link DGS-1008P Ethernet Switch - 8 Port - 4, 4 x 10/100/1000Base-T - , 10/100/1000Base-T - Power O...
120234
 DGS-1008P/E
23.851 Ft
LevelOne KVM-0290 KVM switch (2 port, HDMI, USB,integrált kábel)
BEMENETI CSATLAKOZÓ :USB2.0 KIMENETI CSATLAKOZÓ :USB2.0 VIDEÓ CSATLAKOZÓ :HDMI CSATL...
272069
 59026307
23.951 Ft
IP-COM Switch 8x10/100Mbps PoE+
PoE (Power over Ethernet) : Igen Portok száma : 8 Port típusa : 100 Mbps Áteresztő k...
278949
 F1109P
23.976 Ft
 GS1900-8-EU0101F
24.030 Ft
NetGear FS108PEU Netgear 8x10/100
Switch, 4 PoE Port(külso táp) 8x 10/100BaseTx autosensing switch, ebbol 4 port Power over Ethernet...
34189
 FS108PEU
24.580 Ft
 GS316-100PES
24.693 Ft
D-Link DES-1100-24
Alapvető beállítási lehetőségek. 11" fémház. 16"-os rackbe szereléshez adapterrel. Ventilátor nélküli, csendes működés. Hibatűrés, hosszabb MTBF (Mean Time Between Failures). VLAN támogatás a forgalom szegmentálásához.
95425
 DES-1100-24
24.737 Ft
 SFP-SX-D-
24.787 Ft
ZYXEL ES1100-8P-EU0102F
ZyXEL ES-1100-8P 8FE portos switch (4 PoE port 802.3af, 15W), fanless
139377
 ES1100-8P-EU0102F
25.321 Ft
Switch Allied Telesis AT-GS900/8 Unmanaged, 8 x 10/100/1000 RJ45 ports
4K Mac address tabel, Plug and play, Fanless, Rackmount Kit, Internal power supply
274665
 AT-GS910/8-50
25.375 Ft
Összes oldal: 23 << Első < Előző 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Következő > Utolsó >>
Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
 
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001