Keresés

Bejelentkezés

A kosár tartalma

TP Link switchD-Link switchUBiQUiTi switchZYXEL switchMikroTik switch
  • Ár

  • Gyártó

    • TP Link
    • D-Link
    • MikroTik
    • ZYXEL
    • NetGear
    • Cisco
    • IP-COM
    • TENDA
    • UBiQUiTi
    • HP
    • Linksys
    • Approx
    • ATEN
    • BELKIN
    • DELOCK
    • Digitus
    • 8level
    • ACME
    • AJAX
    • AKASA
    • Allied Telesyn
    • Allocacoc
    • Assmann
    • ASUS
    • AXAGON
    • Axis
    • BUFFALO
    • Club3D
    • CUDY
    • Dahua
    • Dell
    • DEVIA
    • Dragon War
    • EDIMAX
    • Eminent
    • Eonboom
    • Equip
    • Esperanza
    • Ewent
    • Extreme
    • Funkwerk
    • Gembird
    • Gigalight
    • Goobay
    • Hama
    • Hikvision
    • Intellinet
    • iTec
    • iTotal
    • j5create
    • Lancom
    • Lantronix
    • LB-LINK
    • LevelOne
    • LogiLink
    • M-CAB
    • Manhattan
    • Media-Tech
    • Mercusys
    • Netis
    • noname
    • ORICO
    • RAIDSONIC
    • Samsung
    • Sandberg
    • Sharkoon
    • Speedlink
    • StarTech
    • Supermicro
    • Sweex
    • TG-NET
    • THECUS
    • Thermaltake
    • Transcend
    • Trendnet
    • TRIDENT
    • Trust
    • UGO
    • Unitek
    • Vakoss
    • VCOM
    • vegyes
    Mutasd mind
  • Alkategória

    • Akkumulátor töltő
    • Hálózati (UTP/STP/FTP) kábelek
    • kártyaolvasó
    • KVM kábelek
    • Router
    • SATA
    • Tápkábelek, átalakítók
    • táska
    • USB

switch

TP LINK TL-SG1005D 5Port Gigabit Switch desktop
61487

TP LINK TL-SG1005D 5Port Gigabit Switch desktop

The TL-SG1005D 5-port Gigabit Ethernet Switch provides you with a high-performance, low-cost, easy-to-use, seamless and standard upgrade to improve old network to 1000Mbps network.
TP LINK TL-SG1005D 5Port Gigabit Switch desktop
4 120 Ft
TP Link TL-SG1024D 24port Gigabit Switch metal
128161

TP Link TL-SG1024D 24port Gigabit Switch metal

Hardver jellemzők Szabványok és protokollok IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3a...
TP Link TL-SG1024D 24port Gigabit Switch metal
22 388 Ft
TP Link TL-SF1024D 24port Switch 24xport,24x10/100
136011

TP Link TL-SF1024D 24port Switch 24xport,24x10/100

Sebessége: 10/100 Mbit fém házas rack-ba szerelhető Csatlakozó: 24 RJ45-ös UTP
TP Link TL-SF1024D 24port Switch 24xport,24x10/100
11 059 Ft
TP Link TL-SF1005D 5port Switch
71484

TP Link TL-SF1005D 5port Switch

TL-SF1005D 5-port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch provides 5 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports. All ports support Auto MDI/MDIX function, eliminating the need for crossover cables or Uplink ports. The Switch is Plug-and-Play and each port can be
TP Link TL-SF1005D 5port Switch
2 159 Ft
TENDA S108
124184

TENDA S108

A S108 Fast Ethernet Swich kicsi és exkluzív dizájnjával kifejezetten a kis- és középvállalkozások számára lett kifejlesztve.
TENDA S108
3 673 Ft
TP Link TL-SG1008 8PortGigabit Switch metal
66359

TP Link TL-SG1008 8PortGigabit Switch metal

Tp-Link TL-SG1008 Ethernet Switch - 8 Port - 8 x 10/100/1000Base-TThe TL-SG1008 Unmanaged Gigabit Ethernet Switch provides you with a high-performance, low-cost, easy-to-use, seamless and standard upgrade to boost your old network to 1000Mbps.
TP Link TL-SG1008 8PortGigabit Switch metal
11 735 Ft
TP Link TL-SF1008D 8port Switch
71485

TP Link TL-SF1008D 8port Switch

Asztali kivitel, 8 LAN port, 10/100
TP Link TL-SF1008D 8port Switch
2 941 Ft
TP Link TL-SF1024 24portswitch metal
67836

TP Link TL-SF1024 24portswitch metal

Kivitel: Kábeles Topológia: Switch 10/100 Sebessége: 10/100 Mbit fém házas rack-ba szerelhető Csatlakozó: 24 RJ45-ös UTP
TP Link TL-SF1024 24portswitch metal
14 930 Ft
Trust USB Hub - Oila USB-C 4U3.1
272403

Trust USB Hub - Oila USB-C 4U3.1

(c.sz:21319; USB-C bemenet; 4port USB3.1 kimenet; fekete)
Trust USB Hub - Oila USB-C 4U3.1
7 794 Ft
D-Link DGS-1510-52X
235396

D-Link DGS-1510-52X

52-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch including 4 10G SFP+
D-Link DGS-1510-52X
222 033 Ft
Trust USB Hub - Oila 7
272400

Trust USB Hub - Oila 7

(c.sz:20576; 7port; USB2.0; +PowerAdapter; fekete)
Trust USB Hub - Oila 7
7 402 Ft
Hama USB 3.0 HUB, 1:4 BUSPOW. FEKETE
279298

Hama USB 3.0 HUB, 1:4 BUSPOW. FEKETE

Szín: Fekete Készülék típusa: USB Hub Csatlakozók száma: 4 Csatlakozók: USB 3...
Hama USB 3.0 HUB, 1:4 BUSPOW. FEKETE
6 797 Ft
TP Link TL-SG105E 5-Port Gigabit Easy Smart Switch 5xport, Fémház, 5xGigabit
222659

TP Link TL-SG105E 5-Port Gigabit Easy Smart Switch 5xport, Fémház, 5xGigabit

HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IE...
TP Link TL-SG105E 5-Port Gigabit Easy Smart Switch 5xport, Fémház, 5xGigabit
7 018 Ft
Tenda SG108 8port Gigabit Switch
274743

Tenda SG108 8port Gigabit Switch

8-port Gigabit Ethernet Switch, 8 10/100/1000M RJ45 ports, Plastic case,DC 9V0.6A
Tenda SG108 8port Gigabit Switch
6 419 Ft
TENDA S105V10.0 5-Port Fast Ethernet Switch 5xport,5x10/100
182505

TENDA S105V10.0 5-Port Fast Ethernet Switch 5xport,5x10/100

Tulajdonságok: 5-portos Fast Ethernet switch A S105 Fast Ethernet Swic...
TENDA S105V10.0 5-Port Fast Ethernet Switch 5xport,5x10/100
2 145 Ft
D-Link 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH
177558

D-Link 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

D-Link GO-SW-5G 5 Ports Ethernet Switch - 5 x RJ-45 - 10/100/1000Base-T - Desktop
D-Link 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH
4 890 Ft
TP Link TL-SF1008P POE 4+4port POE Switch
67834

TP Link TL-SF1008P POE 4+4port POE Switch

8port Switch , 10/100, desktop, 4 port PoE
TP Link TL-SF1008P POE 4+4port POE Switch
13 847 Ft
Hikvision DS-3E0326P-E/M PoE switch
350524

Hikvision DS-3E0326P-E/M PoE switch

24x 10/100 PoE(225W) + 1x gigabit combo port, L2, nem menedzselhető
Hikvision DS-3E0326P-E/M PoE switch
82 680 Ft
ATEN HDMI Switch 4 port, supports Ultra HD 4Kx2K
295141

ATEN HDMI Switch 4 port, supports Ultra HD 4Kx2K

Gyártó: Aten;...
ATEN HDMI Switch 4 port, supports Ultra HD 4Kx2K
25 919 Ft
D-Link GO-SW-16G/E 16-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH
205440

D-Link GO-SW-16G/E 16-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

- 16-Port Gigabit Switch- Auto MDI.MDIZ crossover for all ports - Full/half-duplex for Ethernet / Fast Ethernet speeds - Plug-and-play installation - Energy Star Level V qualified - D-Link Green Automatic port
D-Link GO-SW-16G/E 16-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH
17 431 Ft
TP Link TL-SM321A WDM modul
87609

TP Link TL-SM321A WDM modul

- 1000Mpbs optikai modul - WDM - 15Km - LC csatoló felület - Hullámhossz: TX: 1550nm / RX: 1310nm
TP Link TL-SM321A WDM modul
12 446 Ft
D-Link DGS-108/E
120235

D-Link DGS-108/E

D-Link DGS-108 Ethernet Switch - 8 Port - 8 x 10/100/1000Base-TThe DGS-105/DGS-108 Gigabit Switch provides a quick, easy and economical way to add high speed networking to home offices and small/medium businesses.
D-Link DGS-108/E
8 157 Ft
D-Link DGS-1510-20
198274

D-Link DGS-1510-20

20-Port Gigabit Stackable SmartPro Switch 2x SFP and 2x 10G SFP+ ports
D-Link DGS-1510-20
61 215 Ft
EDIMAX ES-5808P
160256

EDIMAX ES-5808P

Desktop PoE Smart Switch 8x10/100Mbps, QoS, VLAN
EDIMAX ES-5808P
59 394 Ft
HP 2530-24G
154330

HP 2530-24G

24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T), Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only; 4 fixed Gigabit Ethernet SFP ports;
HP 2530-24G
188 924 Ft
TP Link TL-SG3424 24port gigabit +4 combo SFP L2 managed switch
109645

TP Link TL-SG3424 24port gigabit +4 combo SFP L2 managed switch

Gyártó: Tp-Link Csatlakozás: UTP Sebesség: 10/100/1000 Mb/sPortok száma: 24 Támogatott szabványok: IEEE 802.1d, 802.1x, 802x.1Q,02.1p, IGMP Snooping, SNMP stb. Típus: Vezetékes Csomagolás: Dobozos
TP Link TL-SG3424 24port gigabit +4 combo SFP L2 managed switch
52 812 Ft
Dahua LR1002-1ET Ethervet over Coax (EOC) konverter(adó)
319954

Dahua LR1002-1ET Ethervet over Coax (EOC) konverter(adó)

1x RJ45 10/100, 1x BNC, PoE támogatás
Dahua LR1002-1ET Ethervet over Coax (EOC) konverter(adó)
12 276 Ft
TP Link TL-SG105 5port Gigabyte Switch 4xport,4xGigabit
160629

TP Link TL-SG105 5port Gigabyte Switch 4xport,4xGigabit

Gyártó: TP-Link Termékosztály: SWITCH - menedzselhető LAN hálózati architektúra: Gig...
TP Link TL-SG105 5port Gigabyte Switch 4xport,4xGigabit
5 561 Ft
HP 2530-48G Switch
169741

HP 2530-48G Switch

Gyártó: HP Termékosztály: SWITCH - menedzselhető LAN hálózati architektúra: GigabitE...
HP 2530-48G Switch
220 580 Ft
Linksys SMB 16port POE 10/100/1000Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch
228347

Linksys SMB 16port POE 10/100/1000Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch

Linksys SMB 16port POE 10/100/1000Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch
50 004 Ft
TP Link TL-SG1016 16Port Gigabit Switch
64234

TP Link TL-SG1016 16Port Gigabit Switch

TP-LINK TL-SG1016 Ethernet Switch - 16 Port 16 x 10/100/1000Base-T The TL-SG1016 Unmanaged Gigabit Ethernet Switch provides you with a high-performance, low-cost, easy-to-use, seamless and standard upgrade to boost your old network to 1000Mbps.
TP Link TL-SG1016 16Port Gigabit Switch
19 658 Ft
RaidSonic IcyBox Desk Hub 4xUSB 3.0, 120 cm USB 3.0 cable
296358

RaidSonic IcyBox Desk Hub 4xUSB 3.0, 120 cm USB 3.0 cable

Gyártó: RaidSonic; Termékosztály: USB hub; Portok száma: 4; Támogatott USB szabványok: USB 3....
RaidSonic IcyBox Desk Hub 4xUSB 3.0, 120 cm USB 3.0 cable
7 703 Ft
TP Link TL-SF1016D 16 port
62079

TP Link TL-SF1016D 16 port

TP-LINK TL-SF1016D Ethernet Switch - 16 Port 16 x 10/100Base-TX TL-SF1016D Fast Ethernet Switch provides 16 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports.
TP Link TL-SF1016D 16 port
6 391 Ft
TP Link TL-SG1024DE
184663

TP Link TL-SG1024DE

24port 10/100/1000Mbps LAN SMART menedzselhető asztali Switch
TP Link TL-SG1024DE
30 373 Ft
UBIQUITI EdgeSwitch, 24-Port, 250W
363286

UBIQUITI EdgeSwitch, 24-Port, 250W

EdgeSwitch, 24-Port, 250W...
UBIQUITI EdgeSwitch, 24-Port, 250W
131 677 Ft
TP Link TL-SG2216
167346

TP Link TL-SG2216

16 LAN 10/100/1000Mbps 2 combo Gigabit SFP SMART Switch
TP Link TL-SG2216
31 698 Ft
Netis Switch POE 19 8-port 100 MB (4 ports POE, 15,4W/Port, max 62W)
294018

Netis Switch POE 19 8-port 100 MB (4 ports POE, 15,4W/Port, max 62W)

Gyártó: Netis; Termékosztály: SWITCH - nem menedzselhető; LAN hálózati architektúra: FastEth...
Netis Switch POE 19 8-port 100 MB (4 ports POE, 15,4W/Port, max 62W)
8 954 Ft
TP Link TL-SG108 8port Gigabyte Switch 8xport,8xGigabit
160630

TP Link TL-SG108 8port Gigabyte Switch 8xport,8xGigabit

Gyártó: TP-Link Termékosztály: SWITCH - nem menedzselhető LAN hálózati architektúra:...
TP Link TL-SG108 8port Gigabyte Switch 8xport,8xGigabit
8 099 Ft
ZYXEL ES1100-16P 17-PORT UNMAN POE SWITCH
175302

ZYXEL ES1100-16P 17-PORT UNMAN POE SWITCH

Zyxel ES1100-16P 16 Ports Ethernet Switch - 8 x POE - 8 x RJ-45 - 10/100Base-TX - PoE Ports
ZYXEL ES1100-16P 17-PORT UNMAN POE SWITCH
48 550 Ft
TP Link TL-SG1008D 8Port Gigabit Switch
64233

TP Link TL-SG1008D 8Port Gigabit Switch

The TL-SG1008D 8-port Gigabit Ethernet Switch provides you with a high-performance, low-cost, easy-to-use, seamless and standard upgrade to improve old network to 1000Mbps network.
TP Link TL-SG1008D 8Port Gigabit Switch
6 655 Ft
raktáron
Digitus HDMI Matrix Switch, 4 x 2-Port
159713

Digitus HDMI Matrix Switch, 4 x 2-Port

Gyártó: DIGITUS ...
Digitus HDMI Matrix Switch, 4 x 2-Port
23 818 Ft
TP-LINK TL-SG108PE Switch Easy Smart 8x1000Mbps ebből 4 port POE
253494

TP-LINK TL-SG108PE Switch Easy Smart 8x1000Mbps ebből 4 port POE

A TL-SG108PE 8 portos Gigabit Easy Smart Switch 4 PoE porttal egy jelentős fejlesztés egy nem menedzselhető switchtől.
TP-LINK TL-SG108PE Switch Easy Smart 8x1000Mbps ebből 4 port POE
21 514 Ft
TP-Link TL-SG116 Switch 16-Port Gigabit Desktop Switch, 16 Gigabit RJ45 Ports, D
356825

TP-Link TL-SG116 Switch 16-Port Gigabit Desktop Switch, 16 Gigabit RJ45 Ports, D

Gyártó: TP-Link;...
TP-Link TL-SG116 Switch 16-Port Gigabit Desktop Switch, 16 Gigabit RJ45 Ports, D
19 307 Ft
TP-LINK Switch 5x1000Mbps asztali fémházas
293281

TP-LINK Switch 5x1000Mbps asztali fémházas

(4 port PoE 802.3 af 58 watt)
TP-LINK Switch 5x1000Mbps asztali fémházas
15 504 Ft
TP Link TL-SG108E 8-Port Gigabit Easy Smart Switch Desktop
209952

TP Link TL-SG108E 8-Port Gigabit Easy Smart Switch Desktop

8 portos gigabites Easy Smart Switch 8 db 10/100/01000 Mbps RJ45 csatlakozó Biztosítja a h...
TP Link TL-SG108E 8-Port Gigabit Easy Smart Switch Desktop
9 368 Ft
ZYXEL GS-108SV2 8-PORT DESKTOP GBIT ETHERN MEDIA SWITCH
202295

ZYXEL GS-108SV2 8-PORT DESKTOP GBIT ETHERN MEDIA SWITCH

Zyxel GS-108SV2 8 Ports Manageable Ethernet Switch - 8 x RJ-45 - 10/100/1000Base-T - Desktop
ZYXEL GS-108SV2 8-PORT DESKTOP GBIT ETHERN MEDIA SWITCH
8 311 Ft
UBIQUITI EdgeSwitch, 16-Port, 150W
371360

UBIQUITI EdgeSwitch, 16-Port, 150W

EdgeSwitch, 16-Port, 150W...
UBIQUITI EdgeSwitch, 16-Port, 150W
96 492 Ft
Ubiquiti UniFi US-8-150W switch
271875

Ubiquiti UniFi US-8-150W switch

Ventilátor nélkül halkan üzemelő switch, mely erőteljes teljesítményt és 10 elkülönülő csatlakozási lehetőséget kínál.
Ubiquiti UniFi US-8-150W switch
69 510 Ft
Vissza az oldal tetejére

Hírlevél

Iratkozz fel, hogy mindig időben értesülj akcióinkról, kedvezményeinkről, játékainkról.

2011 Ország boltja minőségi díj
2011 Ország boltja népszerűségi díj
2012 Ország boltja népszerűségi díj
2014 Ország boltja minőségi díj
Cofidis webhop hitel, otthonról, kényelmesen
ISO 9001 minőségi rendszerszabvány
Foxpost csomagautomaták
Pick Pack csomagpontok
CIB bankCIB bank fizetési tájékoztató és GYIK

COOKIE-k (sütik)

Ez a weboldal, ahogy a legtöbb is, használ cookie-kat (sütiket, melyeket a saját böngésződ tárol a saját gépeden), a sütik segítségével tudjuk biztosítani az oldal működését és a kényelmes, személyre szabott vásárlói élményeket.

Ha folytatod a böngészést, azzal elfogadod a sütiket és az adatvédelmi tájékoztatóban írtakat.