Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
 

Ingyenes kiszállítás 10.000 Ft-tól Foxpost automatákba, 15.000 Ft-tól Pick-pack pontokra!
A házhozszállítás díja 1.990 Ft vidékre és 1.270 Ft Budapestre.

média konverter

Szűrés és rendezés Szűrés & Rendezés
Megjelenítés
Blokkos vagy soros megjelnítés
Rendezés
Ár
Gyártó
Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul
Mini-GBIC portba helyezhető BX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps. - single mode ...
108683
 MFEBX1
53.594 Ft
StarTech COMPOSITE UND S-VIDEO AUF VGA VIDEO KONVERTER MIT S
StarTech.com Signal Converter - Functions: Signal Conversion, Video Scaling - PAL, NTSC - S-Video - ...
179024
 VID2VGATV2
57.252 Ft
StarTech LWL /GLASFASER GIGABIT ETHERNET SC MEDIENKONVERTER
StarTech.com Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - 1 x SC - Twisted Pair, ...
179104
 ET91000SC2
60.173 Ft
StarTech LWL / GLASFASER MEDIENKONVERTER GIGABIT ETHERNET LC
StarTech.com Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - Optical Fiber, Twisted ...
179102
 ET91000LC2
72.542 Ft
Cisco 1000BASE-T SFP
Cisco GLC-T SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-T LANThe Cisco industry-standard 1000BASE-T Small For...
143035
 GLC-T
79.477 Ft
StarTech GIGABIT ETHERNET LWL/ GLASFASER LC MEDIEN TRANSLATO
Convert and extend a Gigabit Ethernet connection over Multimode LC fiber with remote management capa...
201303
 ET91000LCOAM
86.843 Ft
Cisco MGBLX1 1000Mbps miniGBIC modul
Gigabit Mini-GBIC SFP Transceiver, single mode
108685
 MGBLX1
92.431 Ft
StarTech 10/100 MBIT/S LWL / GLASFASER SINGLE MODE MEDIENKON
StarTech.com Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - 1 x SC - Twisted Pair, ...
178856
 ET90110WDM2
120.091 Ft
D-Link DMC-1000
D-Link 16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters
172587
 DMC-1000
122.403 Ft
StarTech HDMI KONVERTER SWITCH - HDMI / VGA, COMPONENT, SVID
StarTech.com Audio/Video Switchbox - Cable - 7 Input Device - 1 Display - 3 x HDMI In - 1 x VGA In S...
179081
 VS721MULTI
162.839 Ft
StarTech 2HE MEDIENKONVERTER RACK MIT 20 STECKPLAETZEN FUER
StarTech.com ETCHS2U Media Converter Chassis Add an un-managed, 20-slot media converter chassis to y...
178924
 ETCHS2U
244.678 Ft
Cisco GE SFP,LC connector LX/LH transceiver
Cisco GLC-LH-SM SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-LX/LHThe Cisco GLC-LH-SM is an industry-standard ...
141605
 GLC-LH-SM
253.746 Ft
Összes oldal: 2 << Első < Előző 1 2 Következő > Utolsó >>
Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001