Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
 

Ingyenes kiszállítás 10.000 Ft-tól Foxpost automatákba, 15.000 Ft-tól Pick-pack pontokra!
A házhozszállítás díja 1.990 Ft vidékre és 1.270 Ft Budapestre.

média konverter

Szűrés és rendezés Szűrés & Rendezés
Megjelenítés
Blokkos vagy soros megjelnítés
Rendezés
Ár
Gyártó
Alkategória
StarTech DVI TO VGA CONVERTER RETAIL KIT CONVERTER
XFX MAAP01DV1K Video Adapter - DVI Male Video - Female VGA...
179049
 MA-AP01-DV1K
1.727 Ft
 UVG-002
6.071 Ft
StarTech DISPLAYPORT AUF DVI ADAPTER - VIDEO-KONVERTER - DP ZU DVI
StarTech.com DP2DVI2 DVI Video Cable - 10.16 cm - 1 x DisplayPort Male Digital Audio/Video - 1 x DVI...
179028
 DP2DVI2
6.477 Ft
StarTech DISPLAYPORT AUF DVI ADAPTER - DP DVI VIDEO KONVERTER
StarTech.com DP2DVI DVI Video Cable - 10.16 cm - 1 x DVI-D Video - 1 x DisplayPort Digital Audio/Vid...
179027
 DP2DVI
8.026 Ft
 DN-82020/DN-82020-1
12.116 Ft
StarTech DISPLAYPORT AUF DVI KABEL 1.8M DP ZU DVI ADAPTER / KONVERTER
StarTech.com DP2DVIMM6 Video Cable - 1.83 m - 1 x DisplayPort Male Digital Audio/Video - 1 x DVI-D M...
179029
 DP2DVIMM6
12.827 Ft
 TFC-1000MGA
17.094 Ft
StarTech USB VIDEO GRABBER KONVERTER S-VIDEO COMPOSITE AUDIO CAPTURE
StarTech.com Video Capturing Device - Functions: Video Capturing, Video Recording, Video Encoding, S...
179267
 SVID2USB23
17.120 Ft
Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1: FastEthernet 100BaseTX - RJ45 Hálózati proto...
200554
 506519
17.450 Ft
StarTech 10/100MBITS ETHERNET GLASFASER MULTIMODE MEDIENKONVERTER SC
StarTech.com Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - 1 x SC - Twisted Pair, ...
179428
 MCM110SC2EU
23.241 Ft
StarTech 10/100 MULTIMODE ST GLASFASER KUPFER MEDIENKONVERTER - 2KM
StarTech.com Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - 1 x ST - Twisted Pair, ...
180084
 MCM110ST2EU
23.317 Ft
StarTech DVI DDC EDID GHOST EMULATOR MIT EDID COPY
StarTech.com Video Emulator - Functions: Video Emulation Copy or emulate Extended Display Identifica...
179048
 VSEDIDDVI
29.642 Ft
StarTech 10/100 MBIT/S LWL / GLASFASER ST MEDIENKONVERTER 2 KM
StarTech.com Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - 1 x ST - Twisted Pair, ...
178857
 ET90110ST2
31.039 Ft
StarTech LWL/GLASFASER 10/100 MBIT/S ETHERNET SC MEDIENKONVERTER 2 KM
StarTech.com Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - 1 x SC - Optical Fiber,...
179106
 ET90110SC2
31.572 Ft
Cisco MGBSX1 Mini-GBIC SFP transceiver
Cisco MGBSX1 SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-SX LANThis easy-to-install Mini-GBIC (or SFP) module provides a simple way to add Gigabit functionality to your Linksys switch. Gigabit fiber is often used to connect two switches together.
86424
 MGBSX1
33.122 Ft
StarTech USB 2.0 AUF SERIELL RS422 / 485 ADAPTER KONVERTER
StarTech.com ICB422IS Device Server - 1 x USB - 1 x Serial Port - Desktop The ICUSB422IS 1 Port Meta...
179394
 ICUSB422IS
34.925 Ft
Cisco MFELX1 100Mbps miniGBIC modul
A könnyen installálható Mini-GBIC (vagy SFP) modul egy egyszerű megoldás a Linksys managed switchek Gigabites lehetőségének növelésére. A Gigabit optikai szálat gyakran használják 2 switch összekötéséhez.
108684
 MFELX1
36.500 Ft
StarTech VGA AUF COMPOSITE / S-VIDEO ADAPTER / KONVERTER - 1600X1200
StarTech.com VGA2VID Signal Converter - VGA Connect a PC with VGA output to a composite or S-Video T...
179271
 VGA2VID
40.284 Ft
D-Link DMC-515SC/E 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter
D-Link DMC-515SC Media Converter - 1 x RJ-45 , 1 x SC Duplex - 10/100Base-TX, 100Base-FXThis con...
120219
 DMC-515SC/E
45.085 Ft
Trendnet 64 BIT GIGABIT FIBER PCI ADAPTER
TRENDnet TEG-ECSXPC - PCI Express - 1 x SC Port(s) The Gigabit Fiber PCI Express Adapter is a high p...
150086
 TEG-ECSX
48.489 Ft
Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul
Mini-GBIC portba helyezhető BX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps. - single mode ...
108683
 MFEBX1
48.523 Ft
D-Link DMC-700SC/E 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter
D-Link DMC-700SC Media Converter - 1 x RJ-45 , 1 x SC Duplex - 1000Base-T, 1000Base-SX This converter converts 1000BASE-T Gigabit twisted-pair signals to 1000BASE-SX Gigabit multi-mode fiber signals. Maximum fiber cable distance is 550m.
120221
 DMC-700SC/E
50.013 Ft
StarTech DISPLAYPORT AUF DUAL LINK DVI AKTIV KONVERTER
StarTech.com DisplayPort/DVI/USB Video/Data Transfer Cable for Video Device, Monitor, Projector, Mac...
179026
 DP2DVID2
52.654 Ft
StarTech VGA UEBER CAT5 EXTENDER REMOTE EMPFAENGER (UTPE-PRODUKTREIHE)
StarTech.com Video Console - Wired - 1 Input Device - 1 Output Device - 300 m Range - 1 x Network (R...
179277
 STUTPRXLEU
53.442 Ft
Összes oldal: 2 << Első < Előző 1 2 Következő > Utolsó >>
Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001