Keresés

Bejelentkezés

A kosár tartalma

JÁRVÁNYHELYZET VÁLTOZÁS! Nyitva tartási idő: H-P 10-18 óra! Kizárólag 65 ÉV ALATTI, MASZKOT VISELŐ ügyfelek jöhetnek be az üzletbe! További részletekért KATTINTS IDE!
  • Ár

  • Gyártó

    • StarTech
    • Assmann
    • ASUS
    • CTC Union
    • D-Link
    • Digitus
    • HP
    • KTI
    • TP Link
    • Trendnet
    Mutasd mind

média konverter

StarTech LWL /GLASFASER GIGABIT ETHERNET SC MEDIENKONVERTER - 550M
179104

StarTech LWL /GLASFASER GIGABIT ETHERNET SC MEDIENKONVERTER - 550M

StarTech.com Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - 1 x SC - Twisted Pair, ...
StarTech LWL /GLASFASER GIGABIT ETHERNET SC MEDIENKONVERTER - 550M
68 190 Ft
StarTech GIGABIT ETHERNET LWL/ GLASFASER LC MEDIEN TRANSLATOR 550M
201303

StarTech GIGABIT ETHERNET LWL/ GLASFASER LC MEDIEN TRANSLATOR 550M

Convert and extend a Gigabit Ethernet connection over Multimode LC fiber with remote management capa...
StarTech GIGABIT ETHERNET LWL/ GLASFASER LC MEDIEN TRANSLATOR 550M
98 469 Ft
StarTech COMPOSITE UND S-VIDEO AUF VGA VIDEO KONVERTER MIT SCALER
179024

StarTech COMPOSITE UND S-VIDEO AUF VGA VIDEO KONVERTER MIT SCALER

StarTech.com Signal Converter - Functions: Signal Conversion, Video Scaling - PAL, NTSC - S-Video - ...
StarTech COMPOSITE UND S-VIDEO AUF VGA VIDEO KONVERTER MIT SCALER
81 341 Ft
StarTech Transceiver/Media Converter
377750

StarTech Transceiver/Media Converter

USB - Optical Fiber - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX/LX - 1 x Expansion Slots - 1 SFP Slots - External
StarTech Transceiver/Media Converter
119 805 Ft
StarTech 2HE MEDIENKONVERTER RACK MIT 20 STECKPLAETZEN FUER ET SERIE
178924

StarTech 2HE MEDIENKONVERTER RACK MIT 20 STECKPLAETZEN FUER ET SERIE

StarTech.com ETCHS2U Media Converter Chassis Add an un-managed, 20-slot media converter chassis to y...
StarTech 2HE MEDIENKONVERTER RACK MIT 20 STECKPLAETZEN FUER ET SERIE
333 263 Ft
StarTech Transceiver/Media Converter
375968

StarTech Transceiver/Media Converter

TAA Compliant - 2 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - Duplex LC Port - Optical Fiber, Twisted Pair - Sin...
StarTech Transceiver/Media Converter
118 652 Ft
StarTech VGA AUF COMPOSITE / S-VIDEO ADAPTER / KONVERTER - 1600X1200
179271

StarTech VGA AUF COMPOSITE / S-VIDEO ADAPTER / KONVERTER - 1600X1200

StarTech.com VGA2VID Signal Converter - VGA Connect a PC with VGA output to a composite or S-Video T...
StarTech VGA AUF COMPOSITE / S-VIDEO ADAPTER / KONVERTER - 1600X1200
46 168 Ft
StarTech DVI DDC EDID GHOST EMULATOR MIT EDID COPY
179048

StarTech DVI DDC EDID GHOST EMULATOR MIT EDID COPY

StarTech.com Video Emulator - Functions: Video Emulation Copy or emulate Extended Display Identifica...
StarTech DVI DDC EDID GHOST EMULATOR MIT EDID COPY
33 913 Ft
StarTech 10/100 MULTIMODE ST GLASFASER KUPFER MEDIENKONVERTER - 2KM
180084

StarTech 10/100 MULTIMODE ST GLASFASER KUPFER MEDIENKONVERTER - 2KM

StarTech.com Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - 1 x ST - Twisted Pair, ...
StarTech 10/100 MULTIMODE ST GLASFASER KUPFER MEDIENKONVERTER - 2KM
26 234 Ft
StarTech DISPLAYPORT AUF DVI KABEL 1.8M DP ZU DVI ADAPTER / KONVERTER
179029

StarTech DISPLAYPORT AUF DVI KABEL 1.8M DP ZU DVI ADAPTER / KONVERTER

StarTech.com DP2DVIMM6 Video Cable - 1.83 m - 1 x DisplayPort Male Digital Audio/Video - 1 x DVI-D M...
StarTech DISPLAYPORT AUF DVI KABEL 1.8M DP ZU DVI ADAPTER / KONVERTER
13 005 Ft
StarTech LWL / GLASFASER MEDIENKONVERTER GIGABIT ETHERNET LC 550M
179102

StarTech LWL / GLASFASER MEDIENKONVERTER GIGABIT ETHERNET LC 550M

StarTech.com Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - Optical Fiber, Twisted ...
StarTech LWL / GLASFASER MEDIENKONVERTER GIGABIT ETHERNET LC 550M
83 020 Ft
StarTech USB 2.0 AUF SERIELL RS422 / 485 ADAPTER KONVERTER
179394

StarTech USB 2.0 AUF SERIELL RS422 / 485 ADAPTER KONVERTER

StarTech.com ICB422IS Device Server - 1 x USB - 1 x Serial Port - Desktop The ICUSB422IS 1 Port Meta...
StarTech USB 2.0 AUF SERIELL RS422 / 485 ADAPTER KONVERTER
46 303 Ft
StarTech 10/100MBITS ETHERNET GLASFASER MULTIMODE MEDIENKONVERTER SC
179428

StarTech 10/100MBITS ETHERNET GLASFASER MULTIMODE MEDIENKONVERTER SC

StarTech.com Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - 1 x SC - Twisted Pair, ...
StarTech 10/100MBITS ETHERNET GLASFASER MULTIMODE MEDIENKONVERTER SC
28 856 Ft
StarTech DISPLAYPORT AUF DVI ADAPTER - VIDEO-KONVERTER - DP ZU DVI
179028

StarTech DISPLAYPORT AUF DVI ADAPTER - VIDEO-KONVERTER - DP ZU DVI

StarTech.com DP2DVI2 DVI Video Cable - 10.16 cm - 1 x DisplayPort Male Digital Audio/Video - 1 x DVI...
StarTech DISPLAYPORT AUF DVI ADAPTER - VIDEO-KONVERTER - DP ZU DVI
5 537 Ft
StarTech Transceiver/Media Converter - 2 Port(s)
375967

StarTech Transceiver/Media Converter - 2 Port(s)

1 x Network (RJ-45) - Duplex LC Port - Optical Fiber, Twisted Pair - Single-mode Fiber - Gigabit Ethernet - 1000Base-T, 1000Base-LX - 10 km - Rack-mountable, Standalone
StarTech Transceiver/Media Converter - 2 Port(s)
108 871 Ft
Startech MCMGBSCMM055 Gigabit Ethernet to SC Fiber Media Converter
375917

Startech MCMGBSCMM055 Gigabit Ethernet to SC Fiber Media Converter

Gigabit Ethernet-kapcsolat átalakítása és kiterjesztése akár 550 m-re multimódú SC szálon k...
Startech MCMGBSCMM055 Gigabit Ethernet to SC Fiber Media Converter
50 898 Ft
StarTech 10/100 MBIT/S LWL / GLASFASER ST MEDIENKONVERTER 2 KM
178857

StarTech 10/100 MBIT/S LWL / GLASFASER ST MEDIENKONVERTER 2 KM

StarTech.com Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - 1 x ST - Twisted Pair, ...
StarTech 10/100 MBIT/S LWL / GLASFASER ST MEDIENKONVERTER 2 KM
35 475 Ft
StarTech GIGABIT LWL-MEDIENKONVERTER MIT SFP STECKPLATZ
201304

StarTech GIGABIT LWL-MEDIENKONVERTER MIT SFP STECKPLATZ

Convert and extend a Gigabit Ethernet connection over fiber using the Gigabit SFP of your choice <br...
StarTech GIGABIT LWL-MEDIENKONVERTER MIT SFP STECKPLATZ
68 288 Ft
Vissza az oldal tetejére

Hírlevél

Iratkozz fel, hogy mindig időben értesülj akcióinkról, kedvezményeinkről, játékainkról.

2011 Ország boltja minőségi díj
2011 Ország boltja népszerűségi díj
2012 Ország boltja népszerűségi díj
2014 Ország boltja minőségi díj
Cofidis webhop hitel, otthonról, kényelmesen
ISO 9001 minőségi rendszerszabvány
Foxpost csomagautomaták
Pick Pack csomagpontok
CIB bankCIB bank fizetési tájékoztató és GYIK

COOKIE-k (sütik)

Ez a weboldal, ahogy a legtöbb is, használ cookie-kat (sütiket, melyeket a saját böngésződ tárol a saját gépeden), a sütik segítségével tudjuk biztosítani az oldal működését és a kényelmes, személyre szabott vásárlói élményeket.

Ha folytatod a böngészést, azzal elfogadod a sütiket és az adatvédelmi tájékoztatóban írtakat.