Keresés

Bejelentkezés

A kosár tartalma

Digitus média konverter
  • Ár

  • Gyártó

    • StarTech
    • Gembird
    • Assmann
    • Cisco
    • D-Link
    • Digitus
    • HP
    • TP Link
    • Trendnet
  • Alkategória

    • AMD 7970

média konverter

Digitus HDMI SPLITTER 4-PORT HDMI VIDEO SPLITTER 1 24OUT HDMI elosztó
290037

Digitus HDMI SPLITTER 4-PORT HDMI VIDEO SPLITTER 1 24OUT HDMI elosztó

Egy HDMI videojel szimultán megjelenítése különböző kimeneti eszközökön Könnyen haszn...
Digitus HDMI SPLITTER 4-PORT HDMI VIDEO SPLITTER 1 24OUT HDMI elosztó
32 286 Ft
D-Link DMC-700SC/E 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter
120221

D-Link DMC-700SC/E 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

D-Link DMC-700SC Media Converter - 1 x RJ-45 , 1 x SC Duplex - 1000Base-T, 1000Base-SX This converter converts 1000BASE-T Gigabit twisted-pair signals to 1000BASE-SX Gigabit multi-mode fiber signals. Maximum fiber cable distance is 550m.
D-Link DMC-700SC/E 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter
53 264 Ft
Gembird USB 2.0 Video Grabber
187338

Gembird USB 2.0 Video Grabber

Gembird USB 2.0 Video Grabber
5 232 Ft
StarTechXFX REDUNDANTES MEDIENKONVERTER 200W NETZTEIL FUER ETCHS2U
179170

StarTechXFX REDUNDANTES MEDIENKONVERTER 200W NETZTEIL FUER ETCHS2U

StarTech.com Power Module - 200 W - 110 V AC, 220 V AC Add a redundant or replacement power supply t...
StarTechXFX REDUNDANTES MEDIENKONVERTER 200W NETZTEIL FUER ETCHS2U
155 358 Ft
StarTech COMPOSITE UND S-VIDEO AUF VGA VIDEO KONVERTER MIT SCALER
179024

StarTech COMPOSITE UND S-VIDEO AUF VGA VIDEO KONVERTER MIT SCALER

StarTech.com Signal Converter - Functions: Signal Conversion, Video Scaling - PAL, NTSC - S-Video - ...
StarTech COMPOSITE UND S-VIDEO AUF VGA VIDEO KONVERTER MIT SCALER
75 570 Ft
Digitus GIGABIT MEDIA CONVERTER RJ45/SC média konverter
290029

Digitus GIGABIT MEDIA CONVERTER RJ45/SC média konverter

A drót alapú hálózati adathordozókat száloptikába alakítja Kiváló minőség és kivál...
Digitus GIGABIT MEDIA CONVERTER RJ45/SC média konverter
35 720 Ft
Digitus Professional DN-82160 Transceiver/Media Converter
375995

Digitus Professional DN-82160 Transceiver/Media Converter

1 x PoE (RJ-45) Ports - 1 x SC - Duplex SC Port - Optical Fiber, Twisted Pair - Single-mode Fiber - Gigabit Ethernet - 10/100/1000Base-T, 1000Base-X
Digitus Professional DN-82160 Transceiver/Media Converter
34 385 Ft
Digitus Professional DN-82124 Transceiver/Media Converter
376657

Digitus Professional DN-82124 Transceiver/Media Converter

Port(s) - 2 x SC - Duplex SC Port - Optical Fiber - Single-mode, Multi-mode Fiber - Gigabit Ethernet - 1000Base-FX - 20 km
Digitus Professional DN-82124 Transceiver/Media Converter
23 297 Ft
StarTech Transceiver/Media Converter
377750

StarTech Transceiver/Media Converter

USB - Optical Fiber - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX/LX - 1 x Expansion Slots - 1 SFP Slots - External
StarTech Transceiver/Media Converter
110 914 Ft
Digitus Professional DN-82140 Transceiver/Media Converter
375991

Digitus Professional DN-82140 Transceiver/Media Converter

1 Port(s)Network (RJ-45) - 1 x PoE (RJ-45) Ports - Optical Fiber, Twisted Pair - Gigabit Ethernet - 10/100/1000Base-T, 1000Base-X - 1 x Expansion Slots - 1 SFP Slots
Digitus Professional DN-82140 Transceiver/Media Converter
29 125 Ft
StarTech Transceiver/Media Converter
377751

StarTech Transceiver/Media Converter

Az USB optikai átalakító lehetővé teszi laptopjának vagy táblagépének USB 3.0 (A-típusú) portjának kihasználását a biztonságos szálashálózati kapcsolat biztosításához. Windows® és Mac kompatibilis.
StarTech Transceiver/Media Converter
134 010 Ft
StarTech Transceiver/Media Converter
375968

StarTech Transceiver/Media Converter

TAA Compliant - 2 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - Duplex LC Port - Optical Fiber, Twisted Pair - Sin...
StarTech Transceiver/Media Converter
112 415 Ft
D-Link DMC-810SC/E 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter
120220

D-Link DMC-810SC/E 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter

UTP to Singlemode Fiber Media Converter - SC Fiber connector - Distance up to 10km - Includes Power Supply for standalone use
D-Link DMC-810SC/E 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter
110 896 Ft
StarTech LWL / GLASFASER MEDIENKONVERTER GIGABIT ETHERNET LC 550M
179102

StarTech LWL / GLASFASER MEDIENKONVERTER GIGABIT ETHERNET LC 550M

StarTech.com Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - Optical Fiber, Twisted ...
StarTech LWL / GLASFASER MEDIENKONVERTER GIGABIT ETHERNET LC 550M
78 725 Ft
StarTech LWL /GLASFASER GIGABIT ETHERNET SC MEDIENKONVERTER - 550M
179104

StarTech LWL /GLASFASER GIGABIT ETHERNET SC MEDIENKONVERTER - 550M

StarTech.com Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - 1 x SC - Twisted Pair, ...
StarTech LWL /GLASFASER GIGABIT ETHERNET SC MEDIENKONVERTER - 550M
65 063 Ft
Startech MCMGBSCMM055 Gigabit Ethernet to SC Fiber Media Converter
375917

Startech MCMGBSCMM055 Gigabit Ethernet to SC Fiber Media Converter

Gigabit Ethernet-kapcsolat átalakítása és kiterjesztése akár 550 m-re multimódú SC szálon k...
Startech MCMGBSCMM055 Gigabit Ethernet to SC Fiber Media Converter
48 085 Ft
StarTech USB 2.0 AUF SERIELL RS422 / 485 ADAPTER KONVERTER
179394

StarTech USB 2.0 AUF SERIELL RS422 / 485 ADAPTER KONVERTER

StarTech.com ICB422IS Device Server - 1 x USB - 1 x Serial Port - Desktop The ICUSB422IS 1 Port Meta...
StarTech USB 2.0 AUF SERIELL RS422 / 485 ADAPTER KONVERTER
44 472 Ft
Digitus Professional DN-82150 Transceiver/Media Converter
375989

Digitus Professional DN-82150 Transceiver/Media Converter

1 x PoE (RJ-45) Ports - 1 x SC - Duplex SC Port - Optical Fiber, Twisted Pair - Multi-mode Fiber - Gigabit Ethernet - 10/100/1000Base-T, 1000Base-X
Digitus Professional DN-82150 Transceiver/Media Converter
32 202 Ft
StarTech DVI DDC EDID GHOST EMULATOR MIT EDID COPY
179048

StarTech DVI DDC EDID GHOST EMULATOR MIT EDID COPY

StarTech.com Video Emulator - Functions: Video Emulation Copy or emulate Extended Display Identifica...
StarTech DVI DDC EDID GHOST EMULATOR MIT EDID COPY
31 526 Ft
StarTech 10/100 MULTIMODE ST GLASFASER KUPFER MEDIENKONVERTER - 2KM
180084

StarTech 10/100 MULTIMODE ST GLASFASER KUPFER MEDIENKONVERTER - 2KM

StarTech.com Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - 1 x ST - Twisted Pair, ...
StarTech 10/100 MULTIMODE ST GLASFASER KUPFER MEDIENKONVERTER - 2KM
24 567 Ft
Digitus Professional DN-82133 Transceiver/Media Converter
376656

Digitus Professional DN-82133 Transceiver/Media Converter

Optical Fiber - Single-mode, Multi-mode Fiber - Gigabit Ethernet - 100/1000Base-FX - 2 x Expansion Slots - 2 SFP Slots
Digitus Professional DN-82133 Transceiver/Media Converter
23 646 Ft
Digitus Professional DN-82024 Transceiver/Media Converter
376655

Digitus Professional DN-82024 Transceiver/Media Converter

2 Port(s) - 2 x SC - Duplex SC Port - Optical Fiber - Single-mode, Multi-mode Fiber - Fast Ethernet - 100Base-FX - 20 km
Digitus Professional DN-82024 Transceiver/Media Converter
18 975 Ft
StarTech DISPLAYPORT AUF DVI KABEL 1.8M DP ZU DVI ADAPTER / KONVERTER
179029

StarTech DISPLAYPORT AUF DVI KABEL 1.8M DP ZU DVI ADAPTER / KONVERTER

StarTech.com DP2DVIMM6 Video Cable - 1.83 m - 1 x DisplayPort Male Digital Audio/Video - 1 x DVI-D M...
StarTech DISPLAYPORT AUF DVI KABEL 1.8M DP ZU DVI ADAPTER / KONVERTER
14 097 Ft
StarTech DISPLAYPORT AUF DVI ADAPTER - DP DVI VIDEO KONVERTER
179027

StarTech DISPLAYPORT AUF DVI ADAPTER - DP DVI VIDEO KONVERTER

StarTech.com DP2DVI DVI Video Cable - 10.16 cm - 1 x DVI-D Video - 1 x DisplayPort Digital Audio/Vid...
StarTech DISPLAYPORT AUF DVI ADAPTER - DP DVI VIDEO KONVERTER
8 626 Ft
StarTech Transceiver/Media Converter - 2 Port(s)
375967

StarTech Transceiver/Media Converter - 2 Port(s)

1 x Network (RJ-45) - Duplex LC Port - Optical Fiber, Twisted Pair - Single-mode Fiber - Gigabit Ethernet - 1000Base-T, 1000Base-LX - 10 km - Rack-mountable, Standalone
StarTech Transceiver/Media Converter - 2 Port(s)
102 398 Ft
StarTech GIGABIT ETHERNET LWL/ GLASFASER LC MEDIEN TRANSLATOR 550M
201303

StarTech GIGABIT ETHERNET LWL/ GLASFASER LC MEDIEN TRANSLATOR 550M

Convert and extend a Gigabit Ethernet connection over Multimode LC fiber with remote management capa...
StarTech GIGABIT ETHERNET LWL/ GLASFASER LC MEDIEN TRANSLATOR 550M
94 460 Ft
StarTech GIGABIT LWL-MEDIENKONVERTER MIT SFP STECKPLATZ
201304

StarTech GIGABIT LWL-MEDIENKONVERTER MIT SFP STECKPLATZ

Convert and extend a Gigabit Ethernet connection over fiber using the Gigabit SFP of your choice <br...
StarTech GIGABIT LWL-MEDIENKONVERTER MIT SFP STECKPLATZ
65 670 Ft
StarTech DISPLAYPORT AUF DUAL LINK DVI AKTIV KONVERTER
179026

StarTech DISPLAYPORT AUF DUAL LINK DVI AKTIV KONVERTER

StarTech.com DisplayPort/DVI/USB Video/Data Transfer Cable for Video Device, Monitor, Projector, Mac...
StarTech DISPLAYPORT AUF DUAL LINK DVI AKTIV KONVERTER
56 868 Ft
TRENDnet TI-F11SFP Transceiver/Media Converter
376036

TRENDnet TI-F11SFP Transceiver/Media Converter

1 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - Optical Fiber, Twisted Pair - Multi-mode, Single-mode Fiber - Gigabit Ethernet - 1000Base-T, 1000Base-X - 80 km - 1 x Expansion Slots - 1 SFP Slots - Rail-mountable, Wall Mountable
TRENDnet TI-F11SFP Transceiver/Media Converter
47 294 Ft
StarTech VGA AUF COMPOSITE / S-VIDEO ADAPTER / KONVERTER - 1600X1200
179271

StarTech VGA AUF COMPOSITE / S-VIDEO ADAPTER / KONVERTER - 1600X1200

StarTech.com VGA2VID Signal Converter - VGA Connect a PC with VGA output to a composite or S-Video T...
StarTech VGA AUF COMPOSITE / S-VIDEO ADAPTER / KONVERTER - 1600X1200
43 172 Ft
Assmann GT-802 Transceiver/Media Converter
375974

Assmann GT-802 Transceiver/Media Converter

x Network (RJ-45) - 1 x SC - Twisted Pair, Optical Fiber - 10/100/1000Base-T, 1000Base-SX - 550 m - Desktop
Assmann GT-802 Transceiver/Media Converter
40 537 Ft
DIGITUS GIGABIT MEDIA CONVERTER RJ45/SC média konverter
290026

DIGITUS GIGABIT MEDIA CONVERTER RJ45/SC média konverter

A drót alapú hálózati adathordozókat száloptikába alakítja Kiváló minőség és kivál...
DIGITUS GIGABIT MEDIA CONVERTER RJ45/SC média konverter
33 989 Ft
HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR switch modul
324697

HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR switch modul

1G SFP transceiver, LC SX 500m OM2 MMF. - Méret: 1.5 x 5.6 x 1.3 cm - Tömeg: 20 g...
HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR switch modul
31 242 Ft
StarTech DISPLAYPORT AUF DVI ADAPTER - VIDEO-KONVERTER - DP ZU DVI
179028

StarTech DISPLAYPORT AUF DVI ADAPTER - VIDEO-KONVERTER - DP ZU DVI

StarTech.com DP2DVI2 DVI Video Cable - 10.16 cm - 1 x DisplayPort Male Digital Audio/Video - 1 x DVI...
StarTech DISPLAYPORT AUF DVI ADAPTER - VIDEO-KONVERTER - DP ZU DVI
6 609 Ft
StarTech 2HE MEDIENKONVERTER RACK MIT 20 STECKPLAETZEN FUER ET SERIE
178924

StarTech 2HE MEDIENKONVERTER RACK MIT 20 STECKPLAETZEN FUER ET SERIE

StarTech.com ETCHS2U Media Converter Chassis Add an un-managed, 20-slot media converter chassis to y...
StarTech 2HE MEDIENKONVERTER RACK MIT 20 STECKPLAETZEN FUER ET SERIE
312 647 Ft
Cisco MGBSX1 1000Mbps SFP modul
86424

Cisco MGBSX1 1000Mbps SFP modul

Cisco MGBSX1 SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-SX LANThis easy-to-install Mini-GBIC (or SFP) module provides a simple way to add Gigabit functionality to your Linksys switch. Gigabit fiber is often used to connect two switches together.
Cisco MGBSX1 1000Mbps SFP modul
39 548 Ft
StarTech 10/100MBITS ETHERNET GLASFASER MULTIMODE MEDIENKONVERTER SC
179428

StarTech 10/100MBITS ETHERNET GLASFASER MULTIMODE MEDIENKONVERTER SC

StarTech.com Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - 1 x SC - Twisted Pair, ...
StarTech 10/100MBITS ETHERNET GLASFASER MULTIMODE MEDIENKONVERTER SC
26 897 Ft
TP Link Fiber Media Converter 100(réz)-100FX(SC) (Multi-mode)
183251

TP Link Fiber Media Converter 100(réz)-100FX(SC) (Multi-mode)

Megfelel a 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX sztenderdeknek Link Fail Passthrough, Far End Fault:...
TP Link Fiber Media Converter 100(réz)-100FX(SC) (Multi-mode)
11 481 Ft
Vissza az oldal tetejére

Hírlevél

Iratkozz fel, hogy mindig időben értesülj akcióinkról, kedvezményeinkről, játékainkról.

2011 Ország boltja minőségi díj
2011 Ország boltja népszerűségi díj
2012 Ország boltja népszerűségi díj
2014 Ország boltja minőségi díj
Cofidis webhop hitel, otthonról, kényelmesen
ISO 9001 minőségi rendszerszabvány
Foxpost csomagautomaták
Pick Pack csomagpontok
CIB bankCIB bank fizetési tájékoztató és GYIK

COOKIE-k (sütik)

Ez a weboldal, ahogy a legtöbb is, használ cookie-kat (sütiket, melyeket a saját böngésződ tárol a saját gépeden), a sütik segítségével tudjuk biztosítani az oldal működését és a kényelmes, személyre szabott vásárlói élményeket.

Ha folytatod a böngészést, azzal elfogadod a sütiket és az adatvédelmi tájékoztatóban írtakat.