Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
 

Ingyenes kiszállítás 10.000 Ft-tól Foxpost automatákba, 15.000 Ft-tól Pick-pack pontokra!
A házhozszállítás díja 1.990 Ft vidékre és 1.270 Ft Budapestre.

kábel

Milyen kábeleket szükséges vennem?

A számítógépek, szerverek, valamint a hálózatok kiépítéséhez rendkívül nagy szakértelem kell, mivel számtalan kábelt megkülönböztethetünk.

Azonban a szakértők számára is gyakran problémát jelent, hogy milyen kábeleket kell használni, mivel az összekötés határozza meg a teljes rendszer sebességét. Például ha gyenge minőségű összekötő kábeleket használunk, az akár adatvesztéshez is vezethet. Kettő vagy több számítógép csatlakoztatását több kábeltípussal is elérhetjük. Ilyen a koaxiális kábel, amelynek két fajtája van: az alapsávú és a szélessávú.

A koaxiális kábel egy központi rézhuzalból áll, amelyet egy szigetelő anyag burkol, erre árnyékolásként jön egy szőtt drótszál. A kábel maga gumi vagy műanyag burkolattal készül.

Az optikai kábel előnye, hogy jelenleg ez a legnagyobb adatátviteli sebességgel rendelkező kábelfajta.

Ha ön is kábel vásárlását tervezi, akkor tekintse meg webáruházunk széles kínálatát, és bátran rendeljen tőlünk.

Szűrés és rendezés Szűrés & Rendezés
Megjelenítés
Blokkos vagy soros megjelnítés
Rendezés
Ár
Gyártó
Még több Gyártó
Alkategória
Még több Alkategória
Hama TL High Speed HDMI ethernettel 3m kábel
Nagy sebességet garantáló 3 méteres HDMI Ethernet kábel, mellyel megbízható stabil kapcsolatot építhet ki multimédiás eszközei között.
267108
 122105
4.293 Ft
M-CAB DVI MONITOR CABLE SINGLE LINK 5M
Cable Length: 5 m Connector on First End: 1 x 18-pin DVI Male Video Connector on Second End:...
207310
 7000787
4.318 Ft
 CU-400
4.318 Ft
 VE594
4.343 Ft
 17375
4.343 Ft
M-CAB DVI MONITOR CABLE VGA LINK 5M
Cable Length: 5 m Connector on First End: 1 x 29-pin DVI-D Male Digital Video Connector on S...
207311
 7000791
4.343 Ft
StarTech 50CM HIGH-SPEED-HDMI-KABEL MIT ETHERNET - HDMI AUF
StarTech.com HDMI A/V Cable for Audio/Video Device, TV, Cellular Phone - 50 cm - 1 Pack - 1 x HDMI M...
178990
 HDADMM50CM
4.369 Ft
 
4.369 Ft
DELOCK kábel HDMI male/male összekötő 3D 4K Slim Premium
Ez a Delock gyártmányú, prémium minőségű, nagysebességű HDMI-Ethernet-kábel a vékony átmérőjének és rövid csatlakozóinak köszönhetően kiemelkedik a többi termék közül.
254706
 84771
4.369 Ft
Rülstein Fehér 100m Telefon kábel
Telefon kábel, 100 méteres kiszerelés, fehér Fehér színű Belső erek: (7 x 0,11 mm) x...
109695
 20002
4.369 Ft
M-CAB DUPLEX SC-SC 50/125 M LWL NETWORKCABLE 1M
Cable Type: Fibre Optic Fiber Optic Mode: Multi-mode Core/Cladding Diameter: 50/125 µm ...
207299
 7000813
4.394 Ft
StarTech 15CM PCI EXPRESS SPLITTER STROMKABEL - PCIE Y-KABEL
StarTech.com Splitter Cord - 15.24 cm Length - PCI-E - PCI-E - Yellow
211905
 PCIEXSPLIT6
4.394 Ft
OptiC 2m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patc
Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX
242056
 OPC-LCLC-OM3-2M
4.394 Ft
MANHATTAN Kábel DisplayPort 2m
Ez a Manhattan kábel Display port csatlakozásokat köt össze két méteres távolságig.
267496
 MH307116
4.394 Ft
ATEN Stacking Cable 25m/25f - 3m
Gyártó: Aten Termékosztály: KVM kábelek Vezeték típusa: Többeres kábel Csatlako...
158953
 2L-1703
4.420 Ft
StarTech 15M CAT5E RJ45 UPT PATCHKABEL - CAT 5E NETZWERKKABE
StarTech.com Category 5e Network Cable for Network Device - 15 m - 1 Pack - 1 x RJ-45 Male Network -...
178869
 45PAT15MGR
4.420 Ft
M-CAB CAT6 NETWORK CABLE S-FTP 10.0M PIMF GREY NON-HALOGEN
Cable Type: Category 6 Cable Characteristic: Patch Cable Cable Length: 10 m Connector on...
207221
 3255
4.420 Ft
M-CAB DVI Y-SPLITTER CABLE 20CM BLACK DVI-D 24+1 TO 2X DVI-D
Cable Type: DVI Cable Characteristic: Splitter Cable Number of Ways: 2-way Cable Length:...
207312
 7002017
4.420 Ft
StarTech 15M CAT5E RJ45 UPT PATCHKABEL - CAT 5E NETZWERKKABE
StarTech.com Category 5e Network Cable for Network Device - 15 m - 1 Pack - 1 x RJ-45 Male Network - 1 x RJ-45 Male Network - White
211932
 M45PAT15MWH
4.420 Ft
M-CAB CAT6 NETWORK CABLE S-FTP 10.0M PIMF WHITE NON-HALOGEN
M-CAB Category 6 Network Cable for Network Device - 10 m - 1 x RJ-45 Male Network - 1 x RJ-45 Male Network - Patch Cable - White
207222
 3277
4.420 Ft
DELOCK Cable High Speed HDMI with Ethernet A-A straight/stra
Ez a Delock által gyártott, minőségi High Speed Ethernetes HDMI-kábel megfelel a legújabb HDMI...
228022
 82737
4.420 Ft
Ednet Connection cable DP /DP M/M 3.0 m black premium
DisplayPort connection cable, DP, M/M, 3.0m, w/interlock, DP, 1.2 conform, UL, black, cotton, gold
229069
 84501
4.420 Ft
Delock DVI 24+1 kábel, 1.8m, apa/apa
Ezzel a kiváló minőségű, Delock gyártmányú DVI-kábellel különféle DVI-(Digital Visual Interface) készülékeket csatlakoztathat.
263047
 84345
4.420 Ft
Összes oldal: 166 << Első < Előző 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 Következő > Utolsó >>
Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001