Keresés

Bejelentkezés

A kosár tartalma

Grandstream hálózat kiegészítőkMaxwell hálózat kiegészítőkRÜLSTEIN hálózat kiegészítőkTP Link hálózat kiegészítőkDigitus hálózat kiegészítők
  • Ár

  • Gyártó

    • LogiLink
    • WP
    • noname
    • UBiQUiTi
    • ADS
    • ASUS
    • Cisco
    • D-Link
    • Datalocker
    • DELOCK
    • devolo
    • Digitus
    • Ednet
    • Extreme
    • FUJITSU
    • Gembird
    • GEOVISION
    • GIGASET
    • Goobay
    • Grandstream
    • Intellinet
    • Intermec
    • j5create
    • Karcher
    • Lancom
    • Lantronix
    • Legrand
    • Lindy
    • M-CAB
    • Maxwell
    • MikroTik
    • Ncomputing
    • Nedis
    • NetGear
    • PLANET
    • RÜLSTEIN
    • StarTech
    • TP Link
    • Trendnet
    • Trust
    • VESTEL
    • Zebra
    • ZYXEL
    Mutasd mind
  • Alkategória

    • Access point
    • Powerline Adapter
    • hálózati adapter
    • Router
    • Vezeték nélküli
    • VOIP
  • Állapot

    • Újdonság

hálózat kiegészítők

Maxwell Digitális multiméter mini
285180

Maxwell Digitális multiméter mini

Ez a 31 digites multiméter DC és AC feszültség, DC áramerősség, ellenállás és dióda mérésére szolgál. Folytonossági teszt funkcióval van ellátva, de használható logikai teszterként is. Ideális munkahelyi és otthoni használatra is.
Maxwell Digitális multiméter mini
3 353 Ft
Logilink Hálózati szerszámkészlet
158168

Logilink Hálózati szerszámkészlet

Logilink Hálózati szerszámkészlet
8 044 Ft
Grandstream HT801 2 FXS+1LAN portos Analógtelefon adapter HandyTone
337308

Grandstream HT801 2 FXS+1LAN portos Analógtelefon adapter HandyTone

1 FXS port (HT80), 2 FXS port (HT802/HT812), vagy 4 FXS port (HT814), 10/100M Ethernet port (HT/...
Grandstream HT801 2 FXS+1LAN portos Analógtelefon adapter HandyTone
12 776 Ft
D-Link DIS-S310LX Mini-GBIC SFP - 1000BaseLX adó-vevő
385485

D-Link DIS-S310LX Mini-GBIC SFP - 1000BaseLX adó-vevő

Egy portos Mini-GBIC SFP 1000 Base LX Single Mode Fibra transceiver 10 km-es hatótávolsággal -40-85 C fokos üzemelési hőmérséklettartománnyal.
D-Link DIS-S310LX Mini-GBIC SFP - 1000BaseLX adó-vevő
70 080 Ft
Maxwell 25334 Digitális, automata multiméter
288360

Maxwell 25334 Digitális, automata multiméter

A műszer széleskörű használata lehetővé teszi DCV, ACV, DCA, ACA, ellenállás, dióda méré...
Maxwell 25334 Digitális, automata multiméter
13 233 Ft
DIGITUS DA-70139-2 USB extender
287520

DIGITUS DA-70139-2 USB extender

DIGITUS DA-70139-2 USB extender
DIGITUS DA-70139-2 USB extender
5 080 Ft
Grandstream 2 Port FXO 2 Port FXS IPPBX
279921

Grandstream 2 Port FXO 2 Port FXS IPPBX

FXO : Igen FXS : Igen Dual Gigabit Ethernet port USB, SD Peripheral Port G.711 A-law...
Grandstream 2 Port FXO 2 Port FXS IPPBX
104 648 Ft
WP WPC-TST-002 Kábel Teszter
339965

WP WPC-TST-002 Kábel Teszter

Típus Kábel teszter Kompatibilitás UTP STP RJ11 RJ12 RJ45 USB BN...
WP WPC-TST-002 Kábel Teszter
11 130 Ft
Karcher PORZSÁK GYAPJÚ PORZSÁK VC2 2.863-236.0
285657

Karcher PORZSÁK GYAPJÚ PORZSÁK VC2 2.863-236.0

Karcher VC porzsák 2.863-236.0 Nagy szűrőhatás, extrém szakadásmentesség. Lez
Karcher PORZSÁK GYAPJÚ PORZSÁK VC2 2.863-236.0
7 391 Ft
WP Cat.6 FTP csatlakozó doboz
339967

WP Cat.6 FTP csatlakozó doboz

FTP Cat6 csatlakozó doboz....
WP Cat.6 FTP csatlakozó doboz
1 880 Ft
UBiQUiTi UniFi Hibrid Felhőkulcs vezérlő
280542

UBiQUiTi UniFi Hibrid Felhőkulcs vezérlő

Vezeték nélküli Kontroller
UBiQUiTi UniFi Hibrid Felhőkulcs vezérlő
30 088 Ft
Ubiquiti fémgallér NanoStation M2/M5-höz
243360

Ubiquiti fémgallér NanoStation M2/M5-höz

Ubiquiti fémgallér NanoStation M2/M5-höz
Ubiquiti fémgallér NanoStation M2/M5-höz
7 967 Ft
RÜLSTEIN RJ45 dugó, árnyékolt, 8P8C, Cat5E, 100db
64019

RÜLSTEIN RJ45 dugó, árnyékolt, 8P8C, Cat5E, 100db

RJ45 moduláris csatlakozó RJ45, árnyékolt, 8P8C, Cat5E, 100 darabos
RÜLSTEIN RJ45 dugó, árnyékolt, 8P8C, Cat5E, 100db
6 325 Ft
WP WPC-TST-001 Kábel Teszter
339966

WP WPC-TST-001 Kábel Teszter

Típus Kábel teszter Kompatibilitás UTP RJ11 RJ12 RJ45 STP Súly (bru...
WP WPC-TST-001 Kábel Teszter
4 944 Ft
WP Cat.6 UTP toldó
335705

WP Cat.6 UTP toldó

UTP toldó, Cat6...
WP Cat.6 UTP toldó
965 Ft
StarTech GIGABIT ETHERNET EXTENDER KIT UNMANAGED UEBER KOAXIAL - 2.4KM
179064

StarTech GIGABIT ETHERNET EXTENDER KIT UNMANAGED UEBER KOAXIAL - 2.4KM

StarTech.com Network Extender Extend an Ethernet network over Coaxial cable up to 1.5 miles (2.4km)....
StarTech GIGABIT ETHERNET EXTENDER KIT UNMANAGED UEBER KOAXIAL - 2.4KM
148 807 Ft
Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 Plus Vezérlő
355928

Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 Plus Vezérlő

(UniFi eszközök távoli menedzsmentjéhez; 1TB HDD; af PoE; 1Gbps; QC)
Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 Plus Vezérlő
78 655 Ft
StarTech DisplayPort - VGA/DVI-D/HDMI Adapterkábel Fekete
378209

StarTech DisplayPort - VGA/DVI-D/HDMI Adapterkábel Fekete

Csatlakozó 1 Displayport Csatlakozó 2 HDMI + VGA + DVI-D Csatlakozó típus Apa - Anya <br...
StarTech DisplayPort - VGA/DVI-D/HDMI Adapterkábel Fekete
19 152 Ft
Gembird UTP passive POE adapter kit, 0.15m
289690

Gembird UTP passive POE adapter kit, 0.15m

Gembird UTP passive POE adapter kit, 0.15m
1 549 Ft
Rülstein RJ45 narancs 50db "sima" törésgátló
246118

Rülstein RJ45 narancs 50db "sima" törésgátló

Rülstein RJ45 narancs 50db "sima" törésgátló
1 549 Ft
UBIQUITI UniFi Cloud Key, G2
380004

UBIQUITI UniFi Cloud Key, G2

UniFi Cloud Key, G2...
UBIQUITI UniFi Cloud Key, G2
59 284 Ft
Ubiquiti Access Point WiFi N kültéri Bázisállomás
355926

Ubiquiti Access Point WiFi N kültéri Bázisállomás

Hálózati eszköz típus Access Point Vezetékes hálózat Gigabit LAN portok száma 1 d...
Ubiquiti Access Point WiFi N kültéri Bázisállomás
55 756 Ft
TP-LINK Powerline AV1300 PA8030P KIT
356022

TP-LINK Powerline AV1300 PA8030P KIT

Szabványok 802.3 802.3ab 802.3u HomePlug AV IEEE 1901 HomePlug AV2 Maximál...
TP-LINK Powerline AV1300 PA8030P KIT
33 096 Ft
StarTech GLCSXMMRGDST Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver Module
375973

StarTech GLCSXMMRGDST Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver Module

Max átviteli távolság: 550 m - Max átviteli ráta: 1,25 Gbps - Hullámhossz: 850 nm
StarTech GLCSXMMRGDST Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver Module
27 398 Ft
MIKROTIK Vezeték nélküliAccess Point falra szerelhető
276127

MIKROTIK Vezeték nélküliAccess Point falra szerelhető

Frekvencia : 2,4 Ghz Hatótávolság : 50 Portok száma : 1 Sebesség : 98 Mbps...
MIKROTIK Vezeték nélküliAccess Point falra szerelhető
18 212 Ft
StartechSFP100BFXST MSA Compliant SFP Transceiver Module
372412

StartechSFP100BFXST MSA Compliant SFP Transceiver Module

100BASE-FX kompatibilis hálózatokhoz megbízható 100 Mbps kapcsolatot biztosít - Megfelel az ipa...
StartechSFP100BFXST MSA Compliant SFP Transceiver Module
17 917 Ft
j5create Dual USB3.0 10/100/1000 Mb/s hálózati adapter
292262

j5create Dual USB3.0 10/100/1000 Mb/s hálózati adapter

j5create Dual USB3.0 10/100/1000 Mb/s hálózati adapter
j5create Dual USB3.0 10/100/1000 Mb/s hálózati adapter
12 141 Ft
WP 24 Port RJ45 UTP CAT 5e Patch Panel, 1U
335698

WP 24 Port RJ45 UTP CAT 5e Patch Panel, 1U

24 Port RJ45 UTP CAT 5e Patch Panel, 1U....
WP 24 Port RJ45 UTP CAT 5e Patch Panel, 1U
10 446 Ft
Ubiquiti POE-24-24W-G-WH-OEM PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/1A)
413890

Ubiquiti POE-24-24W-G-WH-OEM PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/1A)

Ubiquiti POE-24-24W-G-WH-OEM PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/1A)
Ubiquiti POE-24-24W-G-WH-OEM PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/1A)
6 002 Ft
RÜLSTEIN RJ45 törésgátló kék, 50 darabos, sima
64020

RÜLSTEIN RJ45 törésgátló kék, 50 darabos, sima

RJ45 törésgátló kék, 50 darabos, sima
RÜLSTEIN RJ45 törésgátló kék, 50 darabos, sima
1 549 Ft
Gigaset S650 IP PRO (bázis N510 IP PRO és S650H PRO kézibeszélő)
307139

Gigaset S650 IP PRO (bázis N510 IP PRO és S650H PRO kézibeszélő)

Beszélgetési idő : 12 óra Nem fogadott hívás naplózása : Igen Készenléti idő : 30...
Gigaset S650 IP PRO (bázis N510 IP PRO és S650H PRO kézibeszélő)
34 696 Ft
Bintec Elmeg PoE Injector - 120 V AC, 230 V AC Input
375976

Bintec Elmeg PoE Injector - 120 V AC, 230 V AC Input

48 V DC, 350 mA Output - 1 Gigabit Ethernet Input Port(s) - 1 Gigabit PoE+ Output Port(s) - 15.40 W - Grey
Bintec Elmeg PoE Injector - 120 V AC, 230 V AC Input
32 816 Ft
StarTech 56K USB Dial-up and Fax Modem - V. 92 - External
372947

StarTech 56K USB Dial-up and Fax Modem - V. 92 - External

Betárcsázós támogatás hozzáadása laptophoz, táblagéphez vagy asztali számítógéphez, ha ...
StarTech 56K USB Dial-up and Fax Modem - V. 92 - External
22 154 Ft
Startech PEX2S1P553B PCIe - DB-25 + 2x DB-9 Port bővítő
377634

Startech PEX2S1P553B PCIe - DB-25 + 2x DB-9 Port bővítő

Típus Soros port Csatlakozó felület PCI Express Chipset ASMedia...
Startech PEX2S1P553B PCIe - DB-25 + 2x DB-9 Port bővítő
17 362 Ft
StarTech M. 2 adapter M2E4SFF8643
320973

StarTech M. 2 adapter M2E4SFF8643

Kategóriájának egyik leggyorsabbja Az MRW-S1 gyors memóriakártya-olvasóval gyorsabban...
StarTech M. 2 adapter M2E4SFF8643
15 245 Ft
LogiLink Hálózati kábel tesztelő
160580

LogiLink Hálózati kábel tesztelő

LogiLink Hálózati kábel tesztelő
3 084 Ft
StarTech SFP+ - 1 LC Duplex 10GBase-SR Network
376618

StarTech SFP+ - 1 LC Duplex 10GBase-SR Network

For Data Networking, Optical Network - Optical FiberMulti-mode - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - Hot-pluggable
StarTech SFP+ - 1 LC Duplex 10GBase-SR Network
150 131 Ft
WP WPC-TST-003 Kábel Teszter
339964

WP WPC-TST-003 Kábel Teszter

PROFESSZIONÁLIS HÁLÓZATI TESZTER RJ11, 12, 45 Adatkábel-analizátor a folytonossági ellenő...
WP WPC-TST-003 Kábel Teszter
8 362 Ft
Digitus DN-70105 Wlan antenna
375762

Digitus DN-70105 Wlan antenna

WLAN antenna, 9 dB, Digitus Wireless LAN rúdantenna a jobb vételi tulajdonságok érdek
Digitus DN-70105 Wlan antenna
4 928 Ft
Logilink Hálózati kábel tesztelő
158167

Logilink Hálózati kábel tesztelő

WZ0015-el egy praktikus tesztet végezhet, könnyedén leolvashatja vele a helyes pin konfiguráció...
Logilink Hálózati kábel tesztelő
4 597 Ft
StarTech ETHERNET EXTENDER KIT VDSL - LAN NETZWERK EXTENDER BIS 1 KM
179054

StarTech ETHERNET EXTENDER KIT VDSL - LAN NETZWERK EXTENDER BIS 1 KM

StarTech.com 110VDSLEXT VDSL Switch - 2 x Network (RJ-45) - Fast Ethernet - VDSL The 110VDSLEXTEU VD...
StarTech ETHERNET EXTENDER KIT VDSL - LAN NETZWERK EXTENDER BIS 1 KM
139 827 Ft
StarTech SERIELLER DB9 RS232 UEBER CAT5 EXTENDER BIS 1000M
179191

StarTech SERIELLER DB9 RS232 UEBER CAT5 EXTENDER BIS 1000M

StarTech.com Serial Extender The RS232EXTC1EU Serial over Cat 5 Extender allows you to increase the ...
StarTech SERIELLER DB9 RS232 UEBER CAT5 EXTENDER BIS 1000M
50 852 Ft
StarTech RS232 soros IP eszköz szerver
276492

StarTech RS232 soros IP eszköz szerver

Kicsi és költséghatékony soros csatlakozó - IP-n keresztüli megoldás. A StarTech RS232 soros IP eszköz lehetőséget kínál, hogy távoli kapcsolatot létesítsen és vezérelje az RS232 eszközt egy helyi hálózaton át.
StarTech RS232 soros IP eszköz szerver
44 246 Ft
StarTech SFP (mini-GBIC) - 1 LC Duplex 1000Base-LX Network
375512

StarTech SFP (mini-GBIC) - 1 LC Duplex 1000Base-LX Network

For Data Networking, Optical Network - Optical FiberSingle-mode - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - Hot-pluggable
StarTech SFP (mini-GBIC) - 1 LC Duplex 1000Base-LX Network
31 128 Ft
TRENDnet TPE-117GI PoE injector
338307

TRENDnet TPE-117GI PoE injector

Teljes duplex Gigabit sebesség Kellékek PoE (15 watt), PoE + (30 watt) vagy Ultra PoE teljesí...
TRENDnet TPE-117GI PoE injector
26 086 Ft
WP Falra szerelhető tartó 4U tartó
335801

WP Falra szerelhető tartó 4U tartó

Szerver tartozék típus Rack eszköz...
WP Falra szerelhető tartó 4U tartó
8 933 Ft
RÜLSTEIN RJ45 törésgátló, szürke, 50 darabos, sima
64028

RÜLSTEIN RJ45 törésgátló, szürke, 50 darabos, sima

Törésgátló RJ45 moduláris csatlakozókhoz, 50 darabos, sima
RÜLSTEIN RJ45 törésgátló, szürke, 50 darabos, sima
1 549 Ft
UTP TOLDÓ FIX/LENGO CAT6E
245085

UTP TOLDÓ FIX/LENGO CAT6E

UTP TOLDÓ FIX/LENGO CAT6E
1 473 Ft
Vissza az oldal tetejére

Hírlevél

Iratkozz fel, hogy mindig időben értesülj akcióinkról, kedvezményeinkről, játékainkról.

2011 Ország boltja minőségi díj
2011 Ország boltja népszerűségi díj
2012 Ország boltja népszerűségi díj
2014 Ország boltja minőségi díj
Cofidis webhop hitel, otthonról, kényelmesen
ISO 9001 minőségi rendszerszabvány
Foxpost csomagautomaták
Pick Pack csomagpontok
CIB bankCIB bank fizetési tájékoztató és GYIK

COOKIE-k (sütik)

Ez a weboldal, ahogy a legtöbb is, használ cookie-kat (sütiket, melyeket a saját böngésződ tárol a saját gépeden), a sütik segítségével tudjuk biztosítani az oldal működését és a kényelmes, személyre szabott vásárlói élményeket.

Ha folytatod a böngészést, azzal elfogadod a sütiket és az adatvédelmi tájékoztatóban írtakat.