//

Keresés

%

Bejelentkezés

A kosár tartalma

  • Összetevők
  • Konfigurálás
  • Termékleírás
  • Átvételi lehetőségek
  • Értékelés
  • Vélemények
Bolti átvétel}Bolti átvétel2021.09.21
Foxpost}Foxpost2021.09.22
előre átutalással:
349 Ft
online fizetéssel:
349 Ft
utánvéttel:
499 Ft
PickPack Bp}PickPack Bp2021.09.22
499 Ft
PickPack vidék}PickPack vidék2021.09.23
499 Ft
Futár}Futár2021.09.22
Budapesten kívülre:
1 990 Ft
Budapestre:
1 270 Ft
AlkategóriaIntel 1156
GyártóStarTech
StarTech.com SFP - 1 x 100Base-FX Add, replace or upgrade SFP modules on 100 Mbps fiber equipment. The SFPF1302C Cisco® Compatible Fast Ethernet Fiber SFP Transceiver Module MM LC - 2 km (1.2 miles) is built to comply with MSA (Multi-Sourcing Agreement) standards to offer a cost-effective way to add, replace or upgrade a Multimode LC port on your 100 Mbps fiber networking equipment or fiber media converter.

Hírlevél

Iratkozz fel, hogy mindig időben értesülj akcióinkról, kedvezményeinkről, játékainkról.

CIB bankCIB bank fizetési tájékoztató és GYIK

COOKIE-k (sütik)

Ez a weboldal, ahogy a legtöbb is, használ cookie-kat (sütiket, melyeket a saját böngésződ tárol a saját gépeden), a sütik segítségével tudjuk biztosítani az oldal működését és a kényelmes, személyre szabott vásárlói élményeket.

Ha folytatod a böngészést, azzal elfogadod a sütiket és az adatvédelmi tájékoztatóban írtakat.