Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
Webshop ár:
Nettó: 17.460,- Ft/db
Bruttó: 22.174,- Ft/db
3 db-os Webshop ár:
Nettó: 17.120,- Ft/db
Bruttó: 21.742,- Ft/db
Pcland kód: 179479
Gyártó: StarTech
Gyártói cikkszám: SFPF1302C
Jótállás: 1 év
Utolsó frissítés: 2016.12.02 22:36:39
Mikor kaphatom meg? Ha most megrendeli, akkor: Budapesten a Jász utcai üzletünkben JÁSZ UTCAI ÜZLETÜNKBEN:2016.12.06 FOXPOST automatából FOXPOST AUTOMATÁBÓL:2016.12.07 WEBOX automatából WEBOX AUTOMATÁBÓL:2016.12.07 24H futárszolgálattal FUTÁRRAL:2016.12.07 budapseti Pick-Pack ponton BUDAPESTI PICK-PACK PONTON:2016.12.07 vidéki Pick-Pack ponton VIDÉKI PICK-PACK PONTON:2016.12.08
Értékelés:
A termék jelenleg nem rendelhető!

Termék leírás

StarTech.com SFP - 1 x 100Base-FX Add, replace or upgrade SFP modules on 100 Mbps fiber equipment. The SFPF1302C Cisco® Compatible Fast Ethernet Fiber SFP Transceiver Module MM LC - 2 km (1.2 miles) is built to comply with MSA (Multi-Sourcing Agreement) standards to offer a cost-effective way to add, replace or upgrade a Multimode LC port on your 100 Mbps fiber networking equipment or fiber media converter.

Technikai jellemzők

Súly
0.45
Application/Usage
-
Brand Name
StarTech.com
Compatibility
-
Connectivity Media
Multi-mode Optical Fiber 100Base-FX
Data Transfer Rate
155 Mbps Fast Ethernet
Dimensions
14.0 mm Height x 8.9 mm Width x 65.0 mm Depth
Form Factor
Hot-pluggable
Green Compliance Certificate/Authority
RoHS
Green Compliant
Green Compliant
Interfaces/Ports Details
1 x LC Female 100Base-FX Network
Interfaces/Ports
1 x 100Base-FX
Limited Warranty
3 Year
Manufacturer Part Number
SFPF1302C
Manufacturer Website Address
-
Manufacturer
StarTech.com
Product Name
155 Mbps 1310nm Multi Mode LC SFP Fiber Optic Transceiver w/ DDM - 2km
Product Type
SFP
Weight (Approximate)
24.9 g
Alkategória
Intel 1156
Gyártó
StarTech

Vélemények

Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001