Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
Webshop ár:
Nettó: 22.480,- Ft/db
Bruttó: 28.550,- Ft/db
3 db-os Webshop ár:
Nettó: 22.080,- Ft/db
Bruttó: 28.042,- Ft/db
Pcland kód: 179069
Gyártó: StarTech
Gyártói cikkszám: SFPGLCLHSMST
Jótállás: 1 év
Utolsó frissítés: 2016.12.06 20:44:39
Mikor kaphatom meg? Ha most megrendeli, akkor: Budapesten a Jász utcai üzletünkben JÁSZ UTCAI ÜZLETÜNKBEN:2016.12.08 FOXPOST automatából FOXPOST AUTOMATÁBÓL:2016.12.09 WEBOX automatából WEBOX AUTOMATÁBÓL:2016.12.09 24H futárszolgálattal FUTÁRRAL:2016.12.09 budapseti Pick-Pack ponton BUDAPESTI PICK-PACK PONTON:2016.12.09 vidéki Pick-Pack ponton VIDÉKI PICK-PACK PONTON:2016.12.12
Értékelés:
A termék jelenleg nem rendelhető!

Termék leírás

StarTech.com SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-LH Add, replace or upgrade SFP modules on Gigabit fiber equipment. The SFPGLCLHSMST Cisco Compatible Gigabit Fiber SFP Transceiver Module SM LC - 10 km (6.2 miles) is built to comply with MSA (Multi-Sourcing Agreement) standards to offer a cost-effective way to add, replace or upgrade a Single-Mode LC port on your Gigabit fiber networking equipment or fiber media converter.

Technikai jellemzők

Súly
0.45
Application/Usage
-
Brand Name
StarTech.com
Compatibility
-
Connectivity Media
Single-mode Optical Fiber 1000Base-LH
Data Transfer Rate
1.25 Gbps Gigabit Ethernet
Dimensions
10.0 mm Height x 12.0 mm Width x 60.0 mm Depth
Form Factor
Hot-pluggable
Green Compliance Certificate/Authority
RoHS
Green Compliant
Green Compliant
Interfaces/Ports Details
1 x LC Female 1000Base-LH Network
Interfaces/Ports
1 x 1000Base-LH
Limited Warranty
3 Year
Manufacturer Part Number
SFPGLCLHSMST
Manufacturer Website Address
-
Manufacturer
StarTech.com
Product Name
Cisco Compatible Gigabit Fiber SFP Transceiver Module SM LC - 10 km (Mini-GBIC)
Product Type
SFP (mini-GBIC)
Weight (Approximate)
17.0 g
Gyártó
StarTech

Vélemények

Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001