Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
Webshop ár:
Nettó: 100.260,- Ft/db
Bruttó: 127.330,- Ft/db
3 db-os Webshop ár:
Nettó: 99.080,- Ft/db
Bruttó: 125.832,- Ft/db
Pcland kód: 179018
Gyártó: StarTech
Gyártói cikkszám: SFP10GSRST
Jótállás: 1 év
Utolsó frissítés: 2018.05.21 08:50:21
Mikor kaphatom meg? Ha most megrendeli, akkor: Budapesten a Jász utcai üzletünkben JÁSZ UTCAI ÜZLETÜNKBEN:2018.05.23 FOXPOST automatából FOXPOST AUTOMATÁBÓL:2018.05.24 24H futárszolgálattal FUTÁRRAL:2018.05.24 budapseti Pick-Pack ponton BUDAPESTI PICK-PACK PONTON:2018.05.24 vidéki Pick-Pack ponton VIDÉKI PICK-PACK PONTON:2018.05.25
Értékelés:
Online hitel kalkulátor:Cofidis online hitel kalkulátor
A termék jelenleg nem rendelhető!

Termék leírás

StarTech.com SFP+ - 1 x 10GBase-SR Add, replace or upgrade SFP+ modules on 10G fiber equipment. The SFP10GSRST Cisco® Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber Transceiver Module 850nm MM LC w/DDM - 300m (984ft) is built to comply with MSA (Multi-Sourcing Agreement) standards to offer a cost-effective way to add, replace or upgrade a 10Gb SFP+ Multimode LC port on your fiber networking equipment or fiber media converter.

Technikai jellemzők

Súly
0.45
Application/Usage
-
Brand Name
StarTech.com
Compatibility
-
Connectivity Media
Multi-mode Optical Fiber 10GBase-SR
Data Transfer Rate
11.10 Gbps 10 Gigabit Ethernet
Dimensions
10.2 mm Height x 12.7 mm Width x 61.0 mm Depth
Form Factor
Hot-pluggable
Green Compliance Certificate/Authority
RoHS
Green Compliant
Green Compliant
Interfaces/Ports Details
1 x LC Female 10GBase-SR Network
Interfaces/Ports
1 x 10GBase-SR
Limited Warranty
3 Year
Manufacturer Part Number
SFP10GSRST
Manufacturer Website Address
-
Manufacturer
StarTech.com
Packaged Quantity
1
Product Name
SFP+ Module
Product Type
SFP+
Weight (Approximate)
17.0 g
Gyártó
StarTech

Vélemények

Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Pcland Online Blog
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001