Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
Webshop ár:
Nettó: 8.580,- Ft/db
Bruttó: 10.897,- Ft/db
3 db-os Webshop ár:
Nettó: 8.460,- Ft/db
Bruttó: 10.744,- Ft/db
Pcland kód: 201271
Gyártó: StarTech
Gyártói cikkszám: SMFIBLCLC7
Jótállás: 1 év
Utolsó frissítés: 2017.09.24 21:40:40
Mikor kaphatom meg? Ha most megrendeli, akkor: Budapesten a Jász utcai üzletünkben JÁSZ UTCAI ÜZLETÜNKBEN:2017.09.26 FOXPOST automatából FOXPOST AUTOMATÁBÓL:2017.09.27 WEBOX automatából WEBOX AUTOMATÁBÓL:2017.09.27 24H futárszolgálattal FUTÁRRAL:2017.09.27 budapseti Pick-Pack ponton BUDAPESTI PICK-PACK PONTON:2017.09.27 vidéki Pick-Pack ponton VIDÉKI PICK-PACK PONTON:2017.09.28
Értékelés:
A termék jelenleg nem rendelhető!

Termék leírás

Provide a high-performance link between fiber network devices. The SMFIBLCLC7 7m LC to LC Single-Mode Duplex Fiber Cable features 9/125 micron fiber for high-speed, high bandwidth data transmissions over Gigabit Ethernet and Fiber Channel networks, with support for duplex single-mode applications.
This LC-LC patch cable is housed in a LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) flame retardant jacket, to ensure minimal smoke, toxicity and corrosion when exposed to high sources of heat, in the event of a fire - an ideal solution for use in industrial settings, central offices and schools, as well as residential settings where building codes are a consideration.
Each Duplex 9/125 (OS1) Single-Mode Fiber Patch Cable is individually tested and certified to be within acceptable optical insertion loss limits for guaranteed compatibility and 100% reliability, and is backed by our lifetime warranty.

Technikai jellemzők

Súly
1.00
Gyártó
StarTech

Vélemények

Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Állás
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001