Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
Webshop ár:
Nettó: 4.580,- Ft/db
Bruttó: 5.817,- Ft/db
3 db-os Webshop ár:
Nettó: 4.400,- Ft/db
Bruttó: 5.588,- Ft/db
Pcland kód: 180091
Gyártó: StarTech
Gyártói cikkszám: 50FIBLCST2
Jótállás: 1 év
Utolsó frissítés: 2016.12.04 09:37:19
Mikor kaphatom meg? Ha most megrendeli, akkor: Budapesten a Jász utcai üzletünkben JÁSZ UTCAI ÜZLETÜNKBEN:2016.12.06 FOXPOST automatából FOXPOST AUTOMATÁBÓL:2016.12.07 WEBOX automatából WEBOX AUTOMATÁBÓL:2016.12.07 24H futárszolgálattal FUTÁRRAL:2016.12.07 budapseti Pick-Pack ponton BUDAPESTI PICK-PACK PONTON:2016.12.07 vidéki Pick-Pack ponton VIDÉKI PICK-PACK PONTON:2016.12.08
Értékelés:
A termék jelenleg nem rendelhető!

Termék leírás

StarTech.com Fibre Optic Network Cable for Network Device - 2 m - 1 Pack - 2 x LC Male Network - 2 x ST Male Network - Orange Connect fiber network devices for high-speed transfers with LSZH rated cable. The 50FIBLCST2 2m LSZH LC to ST Fiber Cable features 50/125 micron fiber for high-speed, high bandwidth data transmissions over Gigabit Ethernet and Fiber Channel networks, with support for duplex multimode applications.

Technikai jellemzők

Súly
1.00
Brand Name
StarTech.com
Cable Characteristic
Patch Cable
Cable Length
2 m
Cable Type
Fibre Optic
Colour
Orange
Connector on First End
2 x LC Male Network
Connector on Second End
2 x ST Male Network
Core/Cladding Diameter
50/125 µm
Device Supported
Network Device
Features
Molded
Fiber Optic Mode
Multi-mode
Green Compliance Certificate/Authority
RoHS
Green Compliant
Green Compliant
Jacket Type
LSZH
Limited Warranty
Lifetime
Manufacturer Part Number
50FIBLCST2
Manufacturer Website Address
-
Manufacturer
StarTech.com
Packaged Quantity
1
Product Name
2m Multimode 50/125 Duplex Fiber Patch Cable LC - ST
Product Type
Network Cable
Gyártó
StarTech

Vélemények

Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001