Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
Webshop ár:
Nettó: 8.740,- Ft/db
Bruttó: 11.100,- Ft/db
3 db-os Webshop ár:
Nettó: 8.500,- Ft/db
Bruttó: 10.795,- Ft/db
Pcland kód: 213820
Gyártó: StarTech
Gyártói cikkszám: A50FBLCLC10
Jótállás: 1 év
Utolsó frissítés: 2016.12.05 23:38:24
Mikor kaphatom meg? Ha most megrendeli, akkor: Budapesten a Jász utcai üzletünkben JÁSZ UTCAI ÜZLETÜNKBEN:2016.12.07 FOXPOST automatából FOXPOST AUTOMATÁBÓL:2016.12.08 WEBOX automatából WEBOX AUTOMATÁBÓL:2016.12.08 24H futárszolgálattal FUTÁRRAL:2016.12.08 budapseti Pick-Pack ponton BUDAPESTI PICK-PACK PONTON:2016.12.08 vidéki Pick-Pack ponton VIDÉKI PICK-PACK PONTON:2016.12.09
Értékelés:
A termék jelenleg nem rendelhető!

Termék leírás

Perfect for fiber cable runs between multiple backbone switches, hubs and routers as well as higher end networking equipment, this high speed 10 Gigabit Multimode Duplex Fiber Cable is terminated at both ends with LC connectors, and is composed of 50/125 micron OM3 aqua fiber to deliver reliable data transfers at blinding speeds. Suited for a broad range of environments, A50FBLCLC10 is housed in a flame retardant, LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) cable jacket, taking safety to a new level by ensuring minimal smoke, toxicity and corrosion in the event of a fire - making it the best choice for a wide range of environments, including industrial settings, central offices and schools, as well as residential settings where building codes are a consideration

Technikai jellemzők

Súly
1.00
Alkategória
Optikai kábelek
Gyártó
StarTech

Vélemények

Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001