Keresés

Bejelentkezés

A kosár tartalma

StarTech 10/100MBITS ETHERNET GLASFASER MULTIMODE MEDIENKONVERTER SC

27 047 Ft
nettó: 21 297 Ft
Pclandkód:179428
Gyártó:StarTech
Gyártó cikkszám:MCM110SC2EU
Garancia:1 év
Súly:0 Kg
Átvehető (ha most megrendeled)
Bolti átvétel}Bolti átvétel2019.10.21
Foxpost}Foxpost2019.10.22
PickPack Bp}PickPack Bp2019.10.22
PickPack vidék}PickPack vidék2019.10.24
Futár}Futár2019.10.22

Specifikáció

GyártóStarTech

értékelés

vélemények

Termék leírás

StarTech.com Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - 1 x SC - Twisted Pair, Optical Fiber - 2 km - External Convert an RJ-45 Gigabit Ethernet network connection to SC MultiMode fiber. The MCM110SC2EU 10/100 Multi Mode Fiber Ethernet Media Converter (SC, 2 km) creates a cost-effective Ethernet-fiber link, transparently converting to/from 10Base-T or 100Base-Tx Ethernet signals and 100Base-Fx optical signals, to extend an Ethernet network connection over an SC-terminated multimode fiber backbone. The converter supports a maximum multimode fiber optic cable distance of 2
Vissza az oldal tetejére

Hírlevél

Iratkozz fel, hogy mindig időben értesülj akcióinkról, kedvezményeinkről, játékainkról.

2011 Ország boltja minőségi díj
2011 Ország boltja népszerűségi díj
2012 Ország boltja népszerűségi díj
2014 Ország boltja minőségi díj
Cofidis webhop hitel, otthonról, kényelmesen
ISO 9001 minőségi rendszerszabvány
Foxpost csomagautomaták
Pick Pack csomagpontok
CIB bankCIB bank fizetési tájékoztató és GYIK

COOKIE-k (sütik)

Ez a weboldal, ahogy a legtöbb is, használ cookie-kat (sütiket, melyeket a saját böngésződ tárol a saját gépeden), a sütik segítségével tudjuk biztosítani az oldal működését és a kényelmes, személyre szabott vásárlói élményeket.

Ha folytatod a böngészést, azzal elfogadod a sütiket és az adatvédelmi tájékoztatóban írtakat.