Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
Pcland kód: 301375
Gyártó: Qoltec
Gyártói cikkszám: 54034
Jótállás: 2 év
Utolsó frissítés: 2018.06.25 15:07:12
Mikor kaphatom meg? Ha most megrendeli, akkor: Budapesten a Jász utcai üzletünkben JÁSZ UTCAI ÜZLETÜNKBEN:2018.06.27 FOXPOST automatából FOXPOST AUTOMATÁBÓL:2018.06.28 24H futárszolgálattal FUTÁRRAL:2018.06.28 budapseti Pick-Pack ponton BUDAPESTI PICK-PACK PONTON:2018.06.28 vidéki Pick-Pack ponton VIDÉKI PICK-PACK PONTON:2018.06.29
Értékelés:
A termék jelenleg nem rendelhető!

Termék leírás

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 500 cm; Kábelezés típusa: SingleMode G652D; Csatlakozó típusa 1: SC/UPC; Csatlakozó típusa 2: LC/UPC; Maximális adatátviteli sebesség: Nem érinti; További információk: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: SC/UPC - LC/UPC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: <0.3 db, Return loss: >55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex

Technikai jellemzők

Súly
1.00
Gyártó
Qoltec

Vélemények

Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Pcland Online Blog
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001