Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
Webshop ár:
Nettó: 2.860,- Ft/db
Bruttó: 3.632,- Ft/db
3 db-os Webshop ár:
Nettó: 2.720,- Ft/db
Bruttó: 3.454,- Ft/db
Pcland kód: 314602
Gyártó: Qoltec
Gyártói cikkszám: 54078
Jótállás: 2 év
Utolsó frissítés: 2018.11.17 07:36:26
Mikor kaphatom meg? Ha most megrendeli, akkor: Budapesten a Jász utcai üzletünkben JÁSZ UTCAI ÜZLETÜNKBEN:2018.11.20 FOXPOST automatából FOXPOST AUTOMATÁBÓL:2018.11.21 24H futárszolgálattal FUTÁRRAL:2018.11.21 budapseti Pick-Pack ponton BUDAPESTI PICK-PACK PONTON:2018.11.21 vidéki Pick-Pack ponton VIDÉKI PICK-PACK PONTON:2018.11.22
Értékelés:
A termék jelenleg nem rendelhető!

Termék leírás

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 500 cm; Kábelezés típusa: Többmódusú optikai kábel 50/125 (OM3); Csatlakozó típusa 1: LC/UPC; Csatlakozó típusa 2: LC/UPC; Maximális adatátviteli sebesség: Nem érinti; További információk: Fibre type: 50/125, Standard fiber: OM3, Kind of connection: LC/UPC - LC/UPC , Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: <0.3 db, Return loss: 35-39db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Szín: Türkizkék

Technikai jellemzők

Súly
1.00
Gyártó
Qoltec

Vélemények

Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)

Tel 1: +36 1 444 9500

Tel 2: +36 1 444 9501

Tel 3: +36 1 444 9502

Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Pcland Online Blog
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001