Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
Webshop ár:
Nettó: 101.540,- Ft/db
Bruttó: 128.956,- Ft/db
3 db-os Webshop ár:
Nettó: 100.380,- Ft/db
Bruttó: 127.483,- Ft/db
Pcland kód: 219497
Gyártó: NetGear
Gyártói cikkszám: AXM761-10000S
Jótállás: 5 év
Utolsó frissítés: 2016.12.08 16:41:43
Mikor kaphatom meg? Ha most megrendeli, akkor: Budapesten a Jász utcai üzletünkben JÁSZ UTCAI ÜZLETÜNKBEN:2016.12.13 FOXPOST automatából FOXPOST AUTOMATÁBÓL:2016.12.14 WEBOX automatából WEBOX AUTOMATÁBÓL:2016.12.14 24H futárszolgálattal FUTÁRRAL:2016.12.14 budapseti Pick-Pack ponton BUDAPESTI PICK-PACK PONTON:2016.12.14 vidéki Pick-Pack ponton VIDÉKI PICK-PACK PONTON:2016.12.15
Értékelés:
Online hitel kalkulátor:Cofidis online hitel kalkulátor
A termék jelenleg nem rendelhető!

Termék leírás

NETGEAR ProSafe 10 Gigabit SFP+ transceivers fit into M5300, M7100 and M7300 series standard SFP+ interfaces, providing hot-swappable installation and removal. Select Smart switches and Plus switches will also connect 10 Gigabit SFP+ transceivers.
10 Gigabit Ethernet “short range” fiber connectivity
LC duplex connector
Fits into SFP+ interfaces of M5300, M7100 and M7300 series Managed Switches
Fits into SFP+ interfaces of select Smart and Plus Switches
Drives 10 Gigabit Ethernet up to 550 m (1,804 ft) distances with 50/125µm OM4 multimode fiber cables
Drives 10 Gigabit Ethernet up to 300 m (984 ft) distances with 50/125µm OM3 multimode fiber cables
Drives 10 Gigabit Ethernet up to 33 m (108 ft) distances with 62.5/125µm OM1/OM2 multimode fiber cables

Technikai jellemzők

Súly
0.45
Gyártó
NetGear

Vélemények

Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001