Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
Webshop ár:
Nettó: 530.620,- Ft/db
Bruttó: 673.887,- Ft/db
3 db-os Webshop ár:
Nettó: 525.980,- Ft/db
Bruttó: 667.995,- Ft/db
Pcland kód: 230875
Gyártó: NetGear
Gyártói cikkszám: AXM761P10-10000S
Jótállás: 2 év
Utolsó frissítés: 2016.12.09 23:38:32
Mikor kaphatom meg? Ha most megrendeli, akkor: Budapesten a Jász utcai üzletünkben JÁSZ UTCAI ÜZLETÜNKBEN:2016.12.13 FOXPOST automatából FOXPOST AUTOMATÁBÓL:Nem választható WEBOX automatából WEBOX AUTOMATÁBÓL:Nem választható 24H futárszolgálattal FUTÁRRAL:2016.12.14 budapseti Pick-Pack ponton BUDAPESTI PICK-PACK PONTON:Nem választható vidéki Pick-Pack ponton VIDÉKI PICK-PACK PONTON:Nem választható
Értékelés:
Online hitel kalkulátor:Cofidis online hitel kalkulátor
A termék jelenleg nem rendelhető!

Termék leírás

Technical Information
Application/Usage:
Data Networking
Optical Network
Interfaces/Ports
Interfaces/Ports: 1 x 10GBase-SR
Interfaces/Ports Details: 1 x LC Duplex 10GBase-SR Network
Media & Performance
Connectivity Media:
62.5/125 µm Multi-mode Optical Fiber 10GBase-SR
50/125 µm Multi-mode Optical Fiber 10GBase-SR
Data Transfer Rate: 10 Gbps Gigabit Ethernet
Physical Characteristics
Form Factor: Hot-swappable
Dimensions: 11.9 mm Height x 13.7 mm Width x 55.7 mm Depth
Weight (Approximate): 17.1 g
Miscellaneous
Compatibility:
Netgear Switches:
GSM72xxPS
GSM73xxS
Green Compliant: Yes
Green Compliance Certificate/Authority:
RoHS
WEEE

Technikai jellemzők

Súly
0.45
Gyártó
NetGear

Vélemények

Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001