Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
Pcland kód: 170833
Gyártó: MikroTik
Gyártói cikkszám: MT S-31DLC20D
Jótállás: 2 év
Utolsó frissítés: 2017.06.23 12:26:23
Mikor kaphatom meg? Ha most megrendeli, akkor: Budapesten a Jász utcai üzletünkben JÁSZ UTCAI ÜZLETÜNKBEN:2017.06.27 FOXPOST automatából FOXPOST AUTOMATÁBÓL:2017.06.28 WEBOX automatából WEBOX AUTOMATÁBÓL:2017.06.28 24H futárszolgálattal FUTÁRRAL:2017.06.28 budapseti Pick-Pack ponton BUDAPESTI PICK-PACK PONTON:2017.06.28 vidéki Pick-Pack ponton VIDÉKI PICK-PACK PONTON:2017.06.29
Értékelés:
A termék jelenleg nem rendelhető!

Termék leírás

Gyártó: MikroTik
Termékosztály: Switch kiegészítők
Típus: MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC)
További információk: S-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up to, 20 kilometer Single Mode fiber connections, with DDM.
Készülékek melyekben fel van használva: Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

Technikai jellemzők

Súly
0.45
Gyártó
MikroTik

Vélemények

Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001