Keresés

Bejelentkezés

A kosár tartalma

LevelOne Média Konverter - FVT-2002

14 126 Ft
nettó: 11 123 Ft
Pclandkód:289610
Gyártó:LevelOne
Gyártó cikkszám:FVT-2002
Garancia:2 év
Súly:0 Kg
Átvehető (ha most megrendeled)
Bolti átvétel}Bolti átvétel2019.10.18
Foxpost}Foxpost2019.10.21
PickPack Bp}PickPack Bp2019.10.21
PickPack vidék}PickPack vidék2019.10.22
Futár}Futár2019.10.21

Specifikáció

GyártóLevelOne

értékelés

vélemények

Termék leírás

A 10/100Base-TX rézről a Fiber interfészekre továbbítja az adatokat
- Multi-mode rost ST csatlakozóval maximum 2 km-es átvitelig
- Beépített LFP (Link Fault Pass-through) (LLCF / LLR) technológia
- Az IEEE 802.3x Flow Control védelmet nyújt az elveszett csomagok ellen a megbízható adatátvitel érdekében
- Dip-kapcsolók a testreszabott konfigurációhoz
- Támogatja az alacsony késleltetésű átvitelt
- Támogatja az 1,6 kB-ig terjedő extra hosszú csomagok továbbítását
- -10°C és 55°C közötti üzemi hőmérséklet tartományban

- Hullámhossz: 1310 nm
- Méret: 71 x 94 x 26 mm
- Tömeg: 420 g
Vissza az oldal tetejére

Hírlevél

Iratkozz fel, hogy mindig időben értesülj akcióinkról, kedvezményeinkről, játékainkról.

2011 Ország boltja minőségi díj
2011 Ország boltja népszerűségi díj
2012 Ország boltja népszerűségi díj
2014 Ország boltja minőségi díj
Cofidis webhop hitel, otthonról, kényelmesen
ISO 9001 minőségi rendszerszabvány
Foxpost csomagautomaták
Pick Pack csomagpontok
CIB bankCIB bank fizetési tájékoztató és GYIK

COOKIE-k (sütik)

Ez a weboldal, ahogy a legtöbb is, használ cookie-kat (sütiket, melyeket a saját böngésződ tárol a saját gépeden), a sütik segítségével tudjuk biztosítani az oldal működését és a kényelmes, személyre szabott vásárlói élményeket.

Ha folytatod a böngészést, azzal elfogadod a sütiket és az adatvédelmi tájékoztatóban írtakat.