Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek

Ingyenes kiszállítás 10.000 Ft-tól Foxpost automatákba, 15.000 Ft-tól Pick-pack pontokra!

A házhoz szállítás díja 1.990 Ft vidékre és 1.270 Ft Budapestre.

A keresés eredménye

Találatok száma: 194
Összes oldal: 4 << Első < Előző 1 2 3 4 Következő > Utolsó >>
Szűrés és rendezés Szűrés & Rendezés
Rendezés
Ár
Termékfa
Még több Termékfa
Gyártó
Még több Gyártó
Alkategória
169933 LogiLink optikai audio kábel 2x toslink, 1,5 m., HQ CAB1101 LogiLink optikai audio kábel 2x toslink, 1,5 m., HQ Gyártó: LogiLink Termékosztály: SCART | S-Video | Toslink | RCA | JACK kábelek Kábel t... 2.744 Ft
282278 StarTech Aqua OM4 Duplex többmódú optikai üvegszálas kábel 450FBLCLC5 StarTech Aqua OM4 Duplex többmódú optikai üvegszálas kábel Ez a száloptikás kábel lehetővé teszi 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP + és QSFP + adó-vevők csatlakoztatását 40 és 100 gigabites hálózatokban. 10.541 Ft
282362 Equip 255518 LC/LC, OM3, 20m Optikai Fiber Patch kábel 255518 Equip 255518 LC/LC, OM3, 20m Optikai Fiber Patch kábel TÍPUS :KÁBEL 1. CSATLAKOZÓ :LC 2. CSATLAKOZÓ :LC HOSSZÚSÁG :20 M... 8.915 Ft
294712 Intellinet optikai patch kábel ST-LC duplex 3m 50/125 OM3 multimode 305823 Intellinet optikai patch kábel ST-LC duplex 3m 50/125 OM3 multimode Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hos... 4.705 Ft
294708 Intellinet optikai patch kábel LC-SC duplex 3m 50/125 OM3 multimode 302723 Intellinet optikai patch kábel LC-SC duplex 3m 50/125 OM3 multimode Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hos... 4.323 Ft
242059 Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - SC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX OPC-LCSC-OM3-2M Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - SC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - SC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX 4.041 Ft
242057 OptiC 2m SC/UPC - SC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel OPC-SCSC-OM3-2M OptiC 2m SC/UPC - SC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel Optikai Patch kábel 2m SC/UPC - SC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX 3.805 Ft
285267 NonameLC/ST 50/125 Optikai kábel 1m 21.99.8721 BR NonameLC/ST 50/125 Optikai kábel 1m 1 méteres optikai kábel. 3.527 Ft
242058 Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - LC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX OPC-LCLC-OS2-2M Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - LC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - LC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX 3.509 Ft
295866 Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC OM3 5m DK-2533-05/3 Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC OM3 5m Gyártó: DIGITUS; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 5 m; Kábelezés ... 3.371 Ft
242060 Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX OPC-LCSC-OS2-2M Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX 3.150 Ft
258927 Optikai Patch kábel 1m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX OPC-LCLC-OM3-1M Optikai Patch kábel 1m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Egy méterese szerelt optikai kábel. 3.068 Ft
242061 Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - ST/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX OPC-LCST-OM3-2M Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - ST/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - ST/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX 2.976 Ft
295865 Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC OM3 3m DK-2533-03/3 Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC OM3 3m Gyártó: DIGITUS; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 3 m; Kábelezés ... 2.751 Ft
295868 Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex SM 9/125 LC / SC 3m DK-2932-03 Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex SM 9/125 LC / SC 3m Gyártó: DIGITUS; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 3 m; Kábelezés ... 2.714 Ft
287481 Digitus FIBER OPTIC PATCH CORD SC-SC optikai kábel DK-2922-03 Digitus FIBER OPTIC PATCH CORD SC-SC optikai kábel Duplex kábel LSOH Dugó kerámia csatlakozóval Kábel átmérője 3 mm Csatlakozá... 2.681 Ft
295862 Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC OM3 2m DK-2533-02/3 Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC OM3 2m Gyártó: DIGITUS; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 2 m; Kábelezés ... 2.313 Ft
294709 Intellinet optikai patch kábel LC-SC duplex 5m 50/125 OM3 multimode 302730 Intellinet optikai patch kábel LC-SC duplex 5m 50/125 OM3 multimode Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hos... 5.509 Ft
294706 Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 5m 50/125 OM3 multimode 303669 Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 5m 50/125 OM3 multimode Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hos... 5.509 Ft
294713 Intellinet optikai patch kábel ST-LC duplex 5m 50/125 OM3 multimode 305830 Intellinet optikai patch kábel ST-LC duplex 5m 50/125 OM3 multimode Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hos... 5.020 Ft
294705 Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 3m 50/125 OM3 multimode 302754 Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 3m 50/125 OM3 multimode Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hos... 4.323 Ft
294710 Intellinet optikai patch kábel SC-SC duplex 3m 50/125 OM3 multimode 303898 Intellinet optikai patch kábel SC-SC duplex 3m 50/125 OM3 multimode Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hos... 4.204 Ft
294696 Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 2m 50/125 OM3 multimode 302747 Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 2m 50/125 OM3 multimode Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hos... 4.016 Ft
242062 Optikai Patch kábel 2m SC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX OPC-SCSC-OS2-2M Optikai Patch kábel 2m SC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel 2m SC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX 3.705 Ft
294707 Intellinet optikai patch kábel LC-SC duplex 1m 50/125 OM3 multimode 303805 Intellinet optikai patch kábel LC-SC duplex 1m 50/125 OM3 multimode Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hos... 3.414 Ft
242056 OptiC 2m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel OPC-LCLC-OM3-2M OptiC 2m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX 3.381 Ft
294704 Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode 303928 Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hos... 3.075 Ft
294641 Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC 5m DK-2533-05 Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC 5m Gyártó: DIGITUS; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 5 m; Kábelezés ... 2.917 Ft
295864 Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC 3m OM2 DK-2533-03 Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC 3m OM2 Gyártó: DIGITUS; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 3 m; Kábelezés ... 2.827 Ft
295869 Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex SM 9/125 OS2 LC / LC 3m DK-2933-03 Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex SM 9/125 OS2 LC / LC 3m Gyártó: DIGITUS; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 3 m; Kábelezés ... 2.762 Ft
294640 Digitus üvegszálas optikai patch kábel , ST / SC 1m DK-2512-01 Digitus üvegszálas optikai patch kábel , ST / SC 1m Gyártó: DIGITUS; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 1 m; Kábelezés ... 2.591 Ft
137565 DELOCK optikai kábel Toslink Standard apa/apa 1m 82899 DELOCK optikai kábel Toslink Standard apa/apa 1m 1.800 Ft
274604 Goobay 50570 Toslink optikai kábel 3m Goobay 50570 Toslink optikai kábel 3m 4.775 Ft
294644 Fluke Networks optikai kábel kereso FL-VISIFAULT Fluke Networks optikai kábel kereso Gyártó: Fluke Networks;... 170.764 Ft
292904 Delock Kábel, optikai szálas LC > LC többszörös OM3, Uniboot, 10 m 85131 Delock Kábel, optikai szálas LC > LC többszörös OM3, Uniboot, 10 m Ezzel a Delock száloptikai kábellel különféle hálózatkezelo eszközöket lehet csatlakoztatni... 7.791 Ft
274603 Goobay 50568 Toslink optikai kábel 1,5m Goobay 50568 Toslink optikai kábel 1,5m 3.810 Ft
279387 Goobay 51219 Toslink optikai kábel 5m Goobay 51219 Toslink optikai kábel 5m Csatlakozó 1 Toslink Csatlakozó 2 Toslink Típus Apa - Apa Hosszúság 5 méter M 2.362 Ft
131411 DELOCK optikai kábel Toslink Standard apa/apa 2m 82900 DELOCK optikai kábel Toslink Standard apa/apa 2m Description This high quality Toslink cable by Delock can be connected to a standard Toslink port an... 2.308 Ft
194482 TnB FO01 Toslink optikai kábel 1m TnB FO01 Toslink optikai kábel 1m 2.032 Ft
279386 Goobay 50447 Toslink optikai kábel 2m Goobay 50447 Toslink optikai kábel 2m Csatlakozó 1 Toslink Csatlakozó 2 Toslink Típus Apa - Apa Hosszúság 2 méter M 1.524 Ft
287480 Digitus LC / LC DUPLEX COUPLER BLUE COLOR optikai kábel DN-96007-1 Digitus LC / LC DUPLEX COUPLER BLUE COLOR optikai kábel LC / LC kettős singlemode Zirconia kerámia hüvely műanyag ház kék... 828 Ft
299499 Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH, 20m 255418 Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH, 20m Gyártó: Equip;... 6.377 Ft
286605 Delock Kábel, optikai szálas LC > LC többszörös OM4, Uniboot, 5 m 85135 Delock Kábel, optikai szálas LC > LC többszörös OM4, Uniboot, 5 m Ezzel a Delock száloptikai kábellel különféle hálózatkezelő eszközöket lehet csatlakoztatn... 6.349 Ft
286603 Delock Kábel, optikai szálas LC > LC többszörös OM4, Uniboot, 2 m 85133 Delock Kábel, optikai szálas LC > LC többszörös OM4, Uniboot, 2 m Ezzel a Delock száloptikai kábellel különféle hálózatkezelő eszközöket lehet csatlakoztatn... 4.420 Ft
299493 Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH, 0.5m 255419 Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH, 0.5m Gyártó: Equip;... 3.153 Ft
299497 Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH, 5m 255415 Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH, 5m Gyártó: Equip;... 3.043 Ft
299494 Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH, 1m 255411 Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH, 1m Gyártó: Equip;... 2.836 Ft
299496 Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH, 3m 255413 Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH, 3m Gyártó: Equip;... 2.625 Ft
285265 Ewent SPDIF Toslink M/M 1,2m kábel Ewent SPDIF Toslink M/M 1,2m kábel 1,2 méteres optikai kábel. 1.118 Ft
Összes oldal: 4 << Első < Előző 1 2 3 4 Következő > Utolsó >>
Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
 
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001