Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek

17 éve megbízhatóan az élvonalban!

Ingyenes kiszállítás 10.000 Ft-tól Foxpost automatákba, 15.000 Ft-tól Pick-pack pontokra!

A házhoz szállítás díja 1.990 Ft vidékre és 1.270 Ft Budapestre.

A keresés eredménye

Találatok száma: 70
Összes oldal: 2 << Első < Előző 1 2 Következő > Utolsó >>
Szűrés és rendezés Szűrés & Rendezés
Rendezés
Ár
Termékfa
Még több Termékfa
Gyártó
Még több Gyártó
Alkategória
255796 StarTech 1,83m RJ45 / DB9 CISCO kábel DB9CONCABL6 StarTech 1,83m RJ45 / DB9 CISCO kábel Cisco Console Router Cable - RJ45 (m) - DB9 (f) - 6 ft 5.817 Ft
185884 StarTech 5M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ETHERNET TWINAX KABEL SFPCMM5M StarTech 5M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ETHERNET TWINAX KABEL StarTech.com Twinaxial Network Cable for Network Device - 5 m - 1 Pack - 1 x SFF-8431 SFP+ - 1 x SFF... 52.553 Ft
178953 StarTech 3M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ETHERNET TWINAX KABEL SFPCMM3M StarTech 3M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ETHERNET TWINAX KABEL StarTech.com Twinaxial Network Cable for Network Device - 3 m - 1 Pack - 1 x SFF-8431 SFP+ - 1 x SFF... 31.725 Ft
178926 StarTech 2M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ETHERNET TWINAX KABEL SFPCMM2M StarTech 2M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ETHERNET TWINAX KABEL StarTech.com Twinaxial Network Cable for Network Device - 2 m - 1 Pack - 1 x SFF-8431 SFP+ - 1 x SFF... 29.185 Ft
178878 StarTech 1M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ETHERNET TWINAX KABEL SFPCMM1M StarTech 1M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ETHERNET TWINAX KABEL StarTech.com Twinaxial Network Cable for Network Device - 1 m - 1 Pack - 1 x SFF-8431 SFP+ - 1 x SFF... 25.756 Ft
213237 StarTech 1,8M CISCO KONSOLEN ROLLOVER KABEL - RJ45 ETHERNET ST/ST ROLLOVERMM6 StarTech 1,8M CISCO KONSOLEN ROLLOVER KABEL - RJ45 ETHERNET ST/ST StarTech.com Network Cable for Modem, Network Device - 1.83 m - 1 Pack - 1 x RJ-45 Male Network - 1 x RJ-45 Male Network - Blue 2.388 Ft
129308 Cisco SPA112 VoIP analóg telefon adapter SPA112 Cisco SPA112 VoIP analóg telefon adapter VoIP telefon adapter, 2 analóg telefonport, 1 WAN port 16.739 Ft
116944 Cisco RV110W-E-G5-K9 Vezeték nélküli VPN Router RV110W-E-G5-K9 Cisco RV110W-E-G5-K9 Vezeték nélküli VPN Router Gyártó: Cisco Systems Termékosztály: Router/Internet gateway WAN csatlakozók: 1x 10/100... 17.653 Ft
129310 Cisco WAP121 Vezeték nélküli 300Mbps AccessPoint WAP121-E-K9-G5 Cisco WAP121 Vezeték nélküli 300Mbps AccessPoint Gyártó: Cisco Systems Termékosztály: Vezetéknélküli LAN eszközök LAN hálózati arc... 23.851 Ft
129311 Cisco WAP321 Vezeték nélküli 300Mbps AccessPoint WAP321-E-K9 Cisco WAP321 Vezeték nélküli 300Mbps AccessPoint A tápegységet nem tartalmaz, külön kell megvásárolni. Ennek a pcland kódja: 145174 63.779 Ft
129311 Cisco WAP321 Vezeték nélküli 300Mbps AccessPoint WAP321-E-K9 Cisco WAP321 Vezeték nélküli 300Mbps AccessPoint A tápegységet nem tartalmaz, külön kell megvásárolni. Ennek a pcland kódja: 145174 63.779 Ft
129309 Cisco SPA122 Vezetékes VoIP router SPA122 Cisco SPA122 Vezetékes VoIP router Gyártó: Cisco Systems Termékosztály: VoIP Kapu Router funkciója: Igen LAN portok sz... 22.454 Ft
98979 Cisco SF200-24 24-Port 10/100 Smart Switch SLM224GT-EU Cisco SF200-24 24-Port 10/100 Smart Switch Gyártó: Cisco Systems Termékosztály: SWITCH - menedzselhető LAN hálózati architektúr... 45.314 Ft
98985 Cisco SG200-26P 24-port Gigabit PoE Smart Switch SLM2024PT-EU Cisco SG200-26P 24-port Gigabit PoE Smart Switch Cisco SG 200-26P Ethernet Switch - 26 Port - 2 Slot - 26 x 10/100/1000Base-T - Power Over Ethernet - 2 x SFP (mini-GBIC) Slot 127.864 Ft
229589 CISCO Vezetékes Router Gigabit Dual WAN VPN RV325 RV325-K9-G5 CISCO Vezetékes Router Gigabit Dual WAN VPN RV325 Cisco RV325. Ethernet LAN adatátviteli sebességek: 10, 100, 1000 Mbit/s, Kábelezési technológia... 79.477 Ft
186731 Cisco SG200-26 switch (24x Gigabit + 2x combo Gigabit SFP, rackbe szerelhető) SLM2024T-EU Cisco SG200-26 switch (24x Gigabit + 2x combo Gigabit SFP, rackbe szerelhető) Gyártó: Cisco Systems Termékosztály: SWITCH - menedzselhető LAN hálózati architektúr... 76.150 Ft
250779 Cisco WAP131 Vezeték nélküli Dual-band POE Access Point WAP131-E-K9-EU Cisco WAP131 Vezeték nélküli Dual-band POE Access Point Alapadatok : Sebesség : 300Mbps Otthoni : Igen... 38.202 Ft
227059 Cisco RV130W vezeték nélküli router RV130W-E-K9-G5 Cisco RV130W vezeték nélküli router Wireless-N, Gigabit, 4 port, 2,4GHz , VPN 37.770 Ft
176186 Cisco RV215W-E-G5 Vezeték nélküli 300Mbps VPN Router RV215W-E-G5 Cisco RV215W-E-G5 Vezeték nélküli 300Mbps VPN Router - 802.11b/g/n - WMM - 1 WAN, 4 10/100 LAN port - 1 USB port 3G/4G kapcsolathoz ... 27.965 Ft
253207 Cisco SG110-24 24port GbE LAN nem menedzselhető rack switch SG110-24-EU Cisco SG110-24 24port GbE LAN nem menedzselhető rack switch Könnyen használható kisvállalati switch, mely semmi konfigurációt nem igényel, és mindez megfizethető áron. 51.791 Ft
168746 Cisco RV215W-E-K9-G5 Wireless N Router RV215W-E-K9-G5 Cisco RV215W-E-K9-G5 Wireless N Router VPN+tűzfal 1xWAN(100Mbps) + 4xLAN(100Mbps) 29.312 Ft
118113 Cisco RV110W Wireless N Router VPN+tűzfal 1xWAN(100Mbps) RV110W Cisco RV110W Wireless N Router VPN+tűzfal 1xWAN(100Mbps) + 4xLAN(100Mbps) 22.454 Ft
234163 Cisco C881 Vezetékes Security Router C881-K9 Cisco C881 Vezetékes Security Router Alapadatok Sebesség :300Mbps Vezeték nélküli :Igen Otthoni :Igen Irodai :Igen 128.880 Ft
229590 CISCO Vezetékes Router VPN+tűzfal 1xWAN(1000Mbps) + 4xLAN(1000Mbps) + 1 x USB RV130-K9-G5 CISCO Vezetékes Router VPN+tűzfal 1xWAN(1000Mbps) + 4xLAN(1000Mbps) + 1 x USB LAN: Four (4) 10/100/1000 Mbps Gigabit LAN ports with managed switch WAN: One (1) 10/100/1000 Mb... 30.963 Ft
251464 CISCO Switch 5x1000Mbps asztali SG110D-05-EU CISCO Switch 5x1000Mbps asztali SFP port : 0 VLANs : 0 Menedzselhetőség : Nem menedzselhető Routing / Swi... 14.935 Ft
168071 Cisco SG300-52P 52-port Gigabit PoE Managed Switch SG300-52P-K9-EU Cisco SG300-52P 52-port Gigabit PoE Managed Switch LAN hálózati architektúra: GigabitEthernet SmartSwitch (WEB Managed): Igen 1000BaseT (RJ4... 357.886 Ft
197163 Cisco SG300-28PP 28-port Gigabit PoE+ Managed Switch SG300-28PP-K9-EU Cisco SG300-28PP 28-port Gigabit PoE+ Managed Switch LAN hálózati architektúra: GigabitEthernet SmartSwitch (WEB Managed): Igen 1000BaseT (RJ4... 181.966 Ft
197158 Cisco SF300-24PP 24-port 10/100 PoE+ Managed Switch w/Gig Uplinks SF300-24PP-K9-EU Cisco SF300-24PP 24-port 10/100 PoE+ Managed Switch w/Gig Uplinks LAN hálózati architektúra: GigabitEthernet SmartSwitch (WEB Managed): Igen 10/100BaseTX (... 135.357 Ft
253206 Cisco SG110-16 16port GbE LAN nem menedzselhető rack switch SG110-16-EU Cisco SG110-16 16port GbE LAN nem menedzselhető rack switch Könnyen használható kisvállalati switch, mely semmi konfigurációt nem igényel, és mindez megfizethető áron. 43.409 Ft
186730 Cisco SG200-08 switch (Gigabit, 8 port) SLM2008T-EU Cisco SG200-08 switch (Gigabit, 8 port) - 8x RJ45 port (8x 10/100/1000) - auto MDI/MDI-X - QOS, DHCP, VLAN, IGNP, SNMP, TFTP - STP, RTSP támogatás - Tápellátás: 100-240V AC 28.040 Ft
253205 Cisco SF110D-08 8port 10/100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch SF110D-08-EU Cisco SF110D-08 8port 10/100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch Könnyen használható kisvállalati switch, mely semmi konfigurációt nem igényel, és mindez megfizethető áron. 10.135 Ft
252030 Cisco SF110D-05 5port 10/100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch SF110D-05-EU Cisco SF110D-05 5port 10/100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch 10/100 Mbps LAN : 5 db Smart menedzselhetőség : Nem Külső tápegység : Igen 7.849 Ft
221322 JABRA EHS-ADAPTER F. PRO 94XX PRO 925 MOTION O. CISCO IP 8941 & 8945 14201-41 JABRA EHS-ADAPTER F. PRO 94XX PRO 925 MOTION O. CISCO IP 8941 & 8945 Additional Information: Hear ring tones Answer and end calls <... 12.384 Ft
113094 JABRA EHS-ADAPTOR F/ CISCO SYSTEMS F/ GN9350/GN HEADSETS (DHSG) 14201-16 JABRA EHS-ADAPTOR F/ CISCO SYSTEMS F/ GN9350/GN HEADSETS (DHSG) GN 14201-16 Headset AdapterThe Jabra 14201-16 HHC Adapter enables remote Headset Hookswitch Cont... 11.659 Ft
207812 Kingston 16GB DDR3-1333MHZ ECC REG LV LOW VOLTAGE F/ CISCO KCS-B200ALV/16G Kingston 16GB DDR3-1333MHZ ECC REG LV LOW VOLTAGE F/ CISCO Kingston RAM Module - 16 GB (1 x 16 GB) - DDR3 SDRAM - 1333 MHz DDR3-1333/PC3-10600 - ECC - Registered - 240-pin - DIMM 61.570 Ft
148556 Cisco DIGITAL ATTENDANT CONSOLE FOR CISCO SPA500 FAMILY PHONES SPA500DS Cisco DIGITAL ATTENDANT CONSOLE FOR CISCO SPA500 FAMILY PHONES Cisco SPA500DS Phone Expansion Module - Grey - 14 cm (5.5") LCD 42.443 Ft
141605 Cisco GE SFP,LC connector LX/LH transceiver GLC-LH-SM Cisco GE SFP,LC connector LX/LH transceiver Cisco GLC-LH-SM SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-LX/LHThe Cisco GLC-LH-SM is an industry-standard ... 221.437 Ft
282690 Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver modul GLC-TE= Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver modul Modell: Cisco SFP (mini-GBIC) Csatlakozó: 1db RJ-45 Hálózat: 1000Base-T Network LAN A... 67.386 Ft
141604 Cisco Power Injector for 1100, 1130AG, 1200 1230AG, 1240AG Series AIR-PWRINJ3= Cisco Power Injector for 1100, 1130AG, 1200 1230AG, 1240AG Series Cisco AIR-PWRINJ3= PoE Injector - 48 V DC Input - 48 V DC Output - 15 WCisco Aironet Power Injec... 17.018 Ft
141609 Cisco Power Sply:100-240 VAC,Out:48VDC,380 mA:1130,1140,1240,1300 AIR-PWR-B= Cisco Power Sply:100-240 VAC,Out:48VDC,380 mA:1130,1140,1240,1300 Cisco AIR-PWR-B= AC Adapter - 48 V DC - 380 mA For Wireless Access Point... 15.240 Ft
91800 Cisco SPA509G VoIP telefon Cisco SPA509G VoIP telefon VoIP Telefon, 12 vonalas, LCD kijelző, 2 LAN port, POE támogatással 52.172 Ft
Összes oldal: 2 << Első < Előző 1 2 Következő > Utolsó >>
Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Állás
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001