Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek

Ingyenes kiszállítás 10.000 Ft-tól Foxpost automatákba, 15.000 Ft-tól Pick-pack pontokra!

A házhoz szállítás díja 1.990 Ft vidékre és 1.270 Ft Budapestre.

A keresés eredménye

Találatok száma: 94
Összes oldal: 2 << Első < Előző 1 2 Következő > Utolsó >>
Szűrés és rendezés Szűrés & Rendezés
Rendezés
Ár
Termékfa
Még több Termékfa
Gyártó
Még több Gyártó
Alkategória
Még több Alkategória
178878 StarTech 1M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ETHERNET TWINAX KABEL SFPCMM1M StarTech 1M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ETHERNET TWINAX KABEL StarTech.com Twinaxial Network Cable for Network Device - 1 m - 1 Pack - 1 x SFF-8431 SFP+ - 1 x SFF... 16.299 Ft
255796 StarTech 1,83m RJ45 / DB9 CISCO kábel DB9CONCABL6 StarTech 1,83m RJ45 / DB9 CISCO kábel Cisco Console Router Cable - RJ45 (m) - DB9 (f) - 6 ft 6.001 Ft
178953 StarTech 3M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ETHERNET TWINAX KABEL SFPCMM3M StarTech 3M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ETHERNET TWINAX KABEL StarTech.com Twinaxial Network Cable for Network Device - 3 m - 1 Pack - 1 x SFF-8431 SFP+ - 1 x SFF... 21.203 Ft
178926 StarTech 2M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ETHERNET TWINAX KABEL SFPCMM2M StarTech 2M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ETHERNET TWINAX KABEL StarTech.com Twinaxial Network Cable for Network Device - 2 m - 1 Pack - 1 x SFF-8431 SFP+ - 1 x SFF... 18.759 Ft
213237 StarTech 1,8M CISCO KONSOLEN ROLLOVER KABEL - RJ45 ETHERNET ST/ST ROLLOVERMM6 StarTech 1,8M CISCO KONSOLEN ROLLOVER KABEL - RJ45 ETHERNET ST/ST StarTech.com Network Cable for Modem, Network Device - 1.83 m - 1 Pack - 1 x RJ-45 Male Network - 1 x RJ-45 Male Network - Blue 2.540 Ft
185884 StarTech 5M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ETHERNET TWINAX KABEL SFPCMM5M StarTech 5M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ETHERNET TWINAX KABEL StarTech.com Twinaxial Network Cable for Network Device - 5 m - 1 Pack - 1 x SFF-8431 SFP+ - 1 x SFF... 32.459 Ft
129309 Cisco SPA122 Vezetékes VoIP router SPA122 Cisco SPA122 Vezetékes VoIP router Gyártó: Cisco Systems Termékosztály: VoIP Kapu Router funkciója: Igen LAN portok sz... 16.124 Ft
186729 Cisco RV042 vezetékes router (10/100, 4 port, VPN) Cisco RV042 vezetékes router (10/100, 4 port, VPN) Gyártó: Cisco Systems Termékosztály: Router/Internet gateway WAN csatlakozók: 2x 10/100... 47.904 Ft
129308 Cisco SPA112 VoIP analóg telefon adapter SPA112 Cisco SPA112 VoIP analóg telefon adapter VoIP telefon adapter, 2 analóg telefonport, 1 WAN port 13.834 Ft
145174 Cisco Small Business 12V Power Adapter SB-PWR-12V-EU Cisco Small Business 12V Power Adapter AC Adapter Linksys VOIP eszközökhöz. Az alábbi modellekhez használható: SPA2... 7.569 Ft
129310 Cisco WAP121 Vezeték nélküli 300Mbps AccessPoint WAP121-E-K9-G5 Cisco WAP121 Vezeték nélküli 300Mbps AccessPoint Gyártó: Cisco Systems Termékosztály: Vezetéknélküli LAN eszközök LAN hálózati arc... 24.526 Ft
302521 Cisco WAP150-E Wireless-AC/N Dual Radio Access Point with PoE WAP150-E-K9-EU Cisco WAP150-E Wireless-AC/N Dual Radio Access Point with PoE Gyártó: Cisco Systems;... 45.135 Ft
250778 Cisco SPA8800 4xFXS + 4xFXO Vezetékes VoIP router SPA8800 Cisco SPA8800 4xFXS + 4xFXO Vezetékes VoIP router 4x RJ-11 analóg telefon port, 4x RJ-11 analóg fővonali port, 1x RJ21 telco port, 1x WAN port, 1x AUX port 110.715 Ft
218841 Cisco SG300-28 28-port Gigabit Managed Switch SRW2024-K9-EU Cisco SG300-28 28-port Gigabit Managed Switch Gyártó: Cisco Systems Termékosztály: SWITCH - menedzselhető LAN hálózati architektúr... 180.871 Ft
304335 Cisco SG110-16HP 16port GbE LAN nem menedzselheto PoE switch SG110-16HP-EU Cisco SG110-16HP 16port GbE LAN nem menedzselheto PoE switch Cisco SG110-16HP 16port GbE LAN nem menedzselheto PoE switch 69.977 Ft
213600 Cisco WAP371-E Dual Radio 802.11ac Access Point with Single Point Setup & PoE WAP371-E-K9 Cisco WAP371-E Dual Radio 802.11ac Access Point with Single Point Setup & PoE IEEE 802.11ac, 802.11n, 802.11g, 802.11b, 802.3af, 802.3u, 802.1X (security authentication), 802.1Q ... 53.900 Ft
302516 Cisco SF110-16 16-Port 10/100 Switch SF110-16-EU Cisco SF110-16 16-Port 10/100 Switch Gyártó: Cisco Systems;... 20.321 Ft
186732 Cisco SPA502G Voip telefon (1 vonal, egyszínű kijelző, PoE) SPA502G Cisco SPA502G Voip telefon (1 vonal, egyszínű kijelző, PoE) Cisco SPA502G Voip telefon (1 vonal, egyszínű kijelző, PoE) 28.318 Ft
303237 Cisco SF110D-16HP 16port FE LAN PoE nem menedzselheto asztali Switch SF110D-16HP-EU Cisco SF110D-16HP 16port FE LAN PoE nem menedzselheto asztali Switch 59.991 Ft
169452 Cisco RV215W Wireless N VPN Firewall RV215W-E-K9-G5 Cisco RV215W Wireless N VPN Firewall Gyártó: Cisco Systems Termékosztály: Router/Internet gateway WAN csatlakozók: 1x 10/100... 28.600 Ft
303236 Cisco SF110D-16 16port 10/100Mbps LAN nem menedzselheto asztali Switch SF110D-16-EU Cisco SF110D-16 16port 10/100Mbps LAN nem menedzselheto asztali Switch 17.503 Ft
141604 Cisco Power Injector for 1100, 1130AG, 1200 1230AG, 1240AG Series AIR-PWRINJ3= Cisco Power Injector for 1100, 1130AG, 1200 1230AG, 1240AG Series Cisco AIR-PWRINJ3= PoE Injector - 48 V DC Input - 48 V DC Output - 15 WCisco Aironet Power Injec... 17.297 Ft
251464 CISCO Switch 5x1000Mbps asztali SG110D-05-EU CISCO Switch 5x1000Mbps asztali SFP port : 0 VLANs : 0 Menedzselhetőség : Nem menedzselhető Routing / Swi... 15.006 Ft
252030 Cisco SF110D-05 5port 10/100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch SF110D-05-EU Cisco SF110D-05 5port 10/100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch 10/100 Mbps LAN : 5 db Smart menedzselhetőség : Nem Külső tápegység : Igen 7.780 Ft
302748 Cisco SG200-10FP-EU 10port GbE LAN Smart menedzselheto PoE switch SG200-10FP-EU Cisco SG200-10FP-EU 10port GbE LAN Smart menedzselheto PoE switch 107.860 Ft
186730 Cisco SG200-08 switch (Gigabit, 8 port) SLM2008T-EU Cisco SG200-08 switch (Gigabit, 8 port) - 8x RJ45 port (8x 10/100/1000) - auto MDI/MDI-X - QOS, DHCP, VLAN, IGNP, SNMP, TFTP - STP, RTSP támogatás - Tápellátás: 100-240V AC 37.337 Ft
108683 Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul MFEBX1 Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul Mini-GBIC portba helyezhető BX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps. - single mode <... 49.352 Ft
108685 Cisco MGBLX1 1000Mbps miniGBIC modul MGBLX1 Cisco MGBLX1 1000Mbps miniGBIC modul Gigabit Mini-GBIC SFP Transceiver, single mode 48.115 Ft
91800 Cisco SPA509G VoIP telefon Cisco SPA509G VoIP telefon VoIP Telefon, 12 vonalas, LCD kijelző, 2 LAN port, POE támogatással 46.271 Ft
91799 Cisco SPA508G VoIP telefon Cisco SPA508G VoIP telefon VoIP Telefon, 8 vonalas, LCD kijelző, 2 LAN port, POE támogatással 43.466 Ft
91315 Cisco VoIP Telefon SPA303 SPA303-G2 Cisco VoIP Telefon SPA303 VoIP Telefon, 3 vonalas, LCD kijelző, 2 LAN port, PC port 21.318 Ft
221322 JABRA EHS-ADAPTER F. PRO 94XX PRO 925 MOTION O. CISCO IP 8941 & 8945 14201-41 JABRA EHS-ADAPTER F. PRO 94XX PRO 925 MOTION O. CISCO IP 8941 & 8945 Additional Information: Hear ring tones Answer and end calls <... 11.372 Ft
179401 StarTech CISCO KONSOLEN ROLLOVER ADAPTER FUER RJ45 ETHERNET KABEL ROLLOVER StarTech CISCO KONSOLEN ROLLOVER ADAPTER FUER RJ45 ETHERNET KABEL StarTech.com ROLLOVER Network Adapter - 1 x RJ-45 Female Network - 1 x RJ-45 Male Network - Blue Thi... 1.735 Ft
113094 JABRA EHS-ADAPTOR F/ CISCO SYSTEMS F/ GN9350/GN HEADSETS (DHSG) 14201-16 JABRA EHS-ADAPTOR F/ CISCO SYSTEMS F/ GN9350/GN HEADSETS (DHSG) GN 14201-16 Headset AdapterThe Jabra 14201-16 HHC Adapter enables remote Headset Hookswitch Cont... 12.290 Ft
301779 Qoltec DisplayPort Alternate mode USB 3.1 CM / VGA M | 1080p 2m 50419 Qoltec DisplayPort Alternate mode USB 3.1 CM / VGA M | 1080p 2m Gyártó: Qoltec; Termékosztály: HDMI | DP | Komponens | DVI | VGA kábelek; Kábel típusa: Audio... 8.231 Ft
301778 Qoltec DisplayPort Alternate mode USB 3.1 CM / VGA M | 1080p 1m 50418 Qoltec DisplayPort Alternate mode USB 3.1 CM / VGA M | 1080p 1m Gyártó: Qoltec; Termékosztály: HDMI | DP | Komponens | DVI | VGA kábelek; Kábel típusa: Audio... 8.129 Ft
300017 Maclean MCTV-831W USB Cable TYPE C - USB A-USB C 1m AM- AC MCTV-831W Maclean MCTV-831W USB Cable TYPE C - USB A-USB C 1m AM- AC 864 Ft
126732 Black Box LS1016A-CISCO CISCO CONSOLE PRT ADAPTER Black Box LS1016A-CISCO CISCO CONSOLE PRT ADAPTER Link a Cisco device to your advanced console server. 9.093 Ft
90718 Cisco SPA500S programozható kezelőfelület SPA5xx sorozathoz SPA500S Cisco SPA500S programozható kezelőfelület SPA5xx sorozathoz Könnyű telepíteni és kifejezetten a Cisco® SPA 500 Széria IP Telefonokhoz tervezték, A 32 pro... 24.689 Ft
113121 JABRA PRO AND GO CABLE EHS F/ CISCO PHONES AND HEADSETS 14201-22 JABRA PRO AND GO CABLE EHS F/ CISCO PHONES AND HEADSETS GN 14201-22 Network Cable - 1 x RJ-11 Male Network... 13.208 Ft
179100 StarTech LC SFP GLASFASER TRANSCIEVER 20 KM MODUL MINI GBIC 1310NM CISCO SFPG1320C StarTech LC SFP GLASFASER TRANSCIEVER 20 KM MODUL MINI GBIC 1310NM CISCO StarTech.com SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-LH Add, replace or upgrade SFP modules on Gigabit fiber ... 38.684 Ft
Összes oldal: 2 << Első < Előző 1 2 Következő > Utolsó >>
Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Pcland Online Blog
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001