Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek

Ingyenes kiszállítás 10.000 Ft-tól Foxpost automatákba, 15.000 Ft-tól Pick-pack pontokra!

A házhoz szállítás díja 1.990 Ft vidékre és 1.270 Ft Budapestre.

A keresés eredménye

Találatok száma: 971
Összes oldal: 20 << Első < Előző 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Következő > Utolsó >>
Szűrés és rendezés Szűrés & Rendezés
Rendezés
Ár
Termékfa
Még több Termékfa
Gyártó
Még több Gyártó
Alkategória
Még több Alkategória
Állapot
319699 Gamdias HERMES P1 Mechanikus gamer billentyűzet - HU HERMES P1 HU Gamdias HERMES P1 Mechanikus gamer billentyűzet - HU Kapcsoló típus: GAMDIAS mechanikus Kapcsoló Fajtája: Kék Élettartam: 50 millió M 24.821 Ft
197999 Hama KÁBEL HDMI ELOSZTÓ ARANYOZOTT, 2BE-1KI 42553 Hama KÁBEL HDMI ELOSZTÓ ARANYOZOTT, 2BE-1KI két digitális jelforrást kapcsolhat segítségével egy TV készülékhezmanuális átkapcsolás2... 4.229 Ft
286418 Delock Cable USB Power > DC 4.75 x 1.7 mm Male 90° 1.5 m Kábel 83576 Delock Cable USB Power > DC 4.75 x 1.7 mm Male 90° 1.5 m Kábel • Csatlakozó:    1 x USB típusú A apa >    DC tápcsatlakozó 90° • Feszülts 991 Ft
286835 Delock SATA-tápkábel 15 tus csatlakozódugóval > Slim SATA-tápcsatlakozó 6 tus csatlakozó 20cm 84874 Delock SATA-tápkábel 15 tus csatlakozódugóval > Slim SATA-tápcsatlakozó 6 tus csatlakozó 20cm Ez a Delock kábel egy 6 tűs Slim SATA-tápcsatlakozóval ellátott eszköz, például DVD-meghajt 864 Ft
240968 Delock SATA HDD kábel fém kapccsal> 4pin male -angled 60121 Delock SATA HDD kábel fém kapccsal> 4pin male -angled This power cable enables you to convert the interface of the common ATX power supplies into the SATA... 652 Ft
287356 DIGITUS CAT 6 MODULAR PLUG 8P8C csatlakozó AK-219603 DIGITUS CAT 6 MODULAR PLUG 8P8C csatlakozó A Digitus CAT6 hálózati kábelek és csatlakozók stabil kapcsolatot létesítenek hálózati eszk... 177 Ft
195941 D-Link stack-elő kábel 100cm X-Stack átkapcsolókhoz DEM-CB100 D-Link stack-elő kábel 100cm X-Stack átkapcsolókhoz 100cm Stacking cable for DGS-3120, DGS-3300 and DXS-3300 Series... 72.804 Ft
313776 APC Power Cord Kit (6 ea), Locking, C19 to C20, 1.8m AP8716S APC Power Cord Kit (6 ea), Locking, C19 to C20, 1.8m Gyártó: APC by Schneider Electric;... 57.404 Ft
266652 QNAP SFF-8644 0,5m mini SAS kábel CAB-SAS05M-8644 QNAP SFF-8644 0,5m mini SAS kábel A QNAP SFF-8644 SAS kábelével kétirányú adatkapcsolatot létesíthet két SFF-8644 apa Mini-SAS csatlakozós eszköz között. 20.726 Ft
312054 Apple THUNDERBOLT 3/USB-C CABLE 0.8M kábel MQ4H2ZM/A Apple THUNDERBOLT 3/USB-C CABLE 0.8M kábel Ez a 0,8 méteres kábel Thunderbolt 3-kapcsolaton keresztül akár 40 Gb/s, 2. generációs USB 3.1... 18.730 Ft
287361 DIGITUS CAT 6 U-UTP PATCH CABLE 100 M/ RAW DK-1611-P-1 DIGITUS CAT 6 U-UTP PATCH CABLE 100 M/ RAW A Digitus CAT6 hálózati kábelek és csatlakozók stabil kapcsolatot létesítenek hálózati eszk... 18.626 Ft
287828 DIGITUS Professional durchgefärbte LC simplex OM4 Pigtails kábel DK-25332-02-4 DIGITUS Professional durchgefärbte LC simplex OM4 Pigtails kábel A Digitus kábelek stabil kapcsolatot biztosítanak eszközei között, melyek működéséhez eleng... 10.928 Ft
132542 Equip 333296 19" PDU, 8 csatlakozó, 1U, kapcsoló, túlfeszvédelemmel 333296 Equip 333296 19" PDU, 8 csatlakozó, 1U, kapcsoló, túlfeszvédelemmel 9.291 Ft
277685 ADAPTEC I-RA-HDMSAS-HDMSAS-.5M 5M 2282500-R ADAPTEC I-RA-HDMSAS-HDMSAS-.5M 5M SFF-8643 Mini-SAS HD - SFF-8643 Mini-SAS HD adatkábel kábel, mely 50cm-es távolságig biztosít adatkapcsolatot. 8.433 Ft
314601 Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex |140m 54091 Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex |140m Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 140 m; Kábelezés... 8.045 Ft
287843 DIGITUS Professional CAT 6 S/FTP Patchkábel DK-1644-300 DIGITUS Professional CAT 6 S/FTP Patchkábel A Digitus kábelek stabil kapcsolatot biztosítanak eszközei között, melyek működéséhez eleng... 7.938 Ft
276809 StarTech lightning kábel 1m fekete USBLTM1MBK StarTech lightning kábel 1m fekete Hozzon létre elegáns és tartós kapcsolatokat az Apple készülékeivel! 6.928 Ft
300258 Koenig 2-Port HDMI Kapcsoló Sötétszürke KNVSW3402 Koenig 2-Port HDMI Kapcsoló Sötétszürke Gyártó: Koenig;... 6.147 Ft
265910 KELine Duplex monomódusú patchkábel 9/125µm (OS2), 2xLC-2xSC, 2m P09D-LCSC-020 KELine Duplex monomódusú patchkábel 9/125µm (OS2), 2xLC-2xSC, 2m A Keline optikai kábelével stabil adatkapcsolatot létesíthet eszközei között 2 méteres távolságig. 5.631 Ft
301575 Qoltec Optic Pigtail 12x LC/APC | SM | 9/125 | 0,9mm | G652D | 2m 54357 Qoltec Optic Pigtail 12x LC/APC | SM | 9/125 | 0,9mm | G652D | 2m Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 200 cm; Kábelezé... 5.199 Ft
287841 DIGITUS Professional LWL Multimode Patchkabel, LC / SC 15m DK-2532-15 DIGITUS Professional LWL Multimode Patchkabel, LC / SC 15m A Digitus kábelek stabil kapcsolatot biztosítanak eszközei között, melyek működéséhez eleng... 5.194 Ft
281351 MEDIUM Prémium mini-DisplayPort - HDMI átalakító fehér 51729 MEDIUM Prémium mini-DisplayPort - HDMI átalakító fehér Prémium minőségű, elegáns tervezésű mini-DisplayPort - HDMI átalakító, mely egy stabil kapcsolaton át zavarmentesen alakítja át csatlakozóit. 5.005 Ft
287810 Digitus FIBER OPT PATCH C ST/SC OM1 10M MULTIM 50/125 kábel DK-2612-10 Digitus FIBER OPT PATCH C ST/SC OM1 10M MULTIM 50/125 kábel A Digitus kábelek stabil kapcsolatot biztosítanak eszközei között, melyek működéséhez eleng... 4.299 Ft
62179 DVI kábel, DVI M/DVI M 24+1 4,5m dual link DVI kábel, DVI M/DVI M 24+1 4,5m dual link DVI-D kábel , VGA kártya és monitor közötti kapcsolathoz, 4.5m 3.199 Ft
326121 AXAGON USB2.0 A-M - microUSB-M 3m Fekete BUMM-AM30QB AXAGON USB2.0 A-M - microUSB-M 3m Fekete A kapcsolódó AXAGON BUMM-AM30Qx micro USB USB A adat és töltőkábel 3 méter hosszú micro ... 2.743 Ft
326119 AXAGON USB2.0 A-M - microUSB-M 2m Fekete BUMM-AM20QB AXAGON USB2.0 A-M - microUSB-M 2m Fekete A kapcsolódó AXAGON BUMM-AM20Qx micro USB USB A adat és töltőkábel 2 méter hosszú micro ... 2.540 Ft
Összes oldal: 20 << Első < Előző 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Következő > Utolsó >>
Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Pcland Online Blog
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001