Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
 

Ingyenes kiszállítás 10.000 Ft-tól Foxpost automatákba, 15.000 Ft-tól Pick-pack pontokra!
A házhozszállítás díja 1.990 Ft vidékre és 1.270 Ft Budapestre.

A keresés eredménye

Találatok száma: 1066
Összes oldal: 22 << Első < Előző 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Következő > Utolsó >>
Szűrés és rendezés Szűrés & Rendezés
Rendezés
Ár
Termékfa
Még több Termékfa
Gyártó
Még több Gyártó
Alkategória
132552 Equip 625419 UTP patch kábel, CAT6, 20m beige 625419 Equip 625419 UTP patch kábel, CAT6, 20m beige Gyártó: Equip Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: UTP - á... 2.134 Ft
149740 Equip U/UTP Cat6 lapos patch kábel 15m szürke 625418 Equip U/UTP Cat6 lapos patch kábel 15m szürke Gyártó: Equip Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: UTP - á... 1.626 Ft
132544 Equip 625410 UTP patch kábel, CAT6, 1m beige 625410 Equip 625410 UTP patch kábel, CAT6, 1m beige Gyártó: Equip Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: UTP - á... 356 Ft
91508 Roline Patch kábel ROL 21.15.1563 UTP CAT6 5m zöld 21.15.1563 Roline Patch kábel ROL 21.15.1563 UTP CAT6 5m zöld ROLINE Patch kábel ROL 21.15.1563UTP CAT6 5m zöld... 2.261 Ft
242330 KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 7m KEL-C6A-P-070 KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 7m KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 7m LSOH, szürke, 10 Gigabit, 500MHz 4.699 Ft
77667 WIRETEK Patch kábel UTP Cat.5E 10m WL021BG-10 WIRETEK Patch kábel UTP Cat.5E 10m WIRETEK Patch kábel UTP Cat.5E 10m... 1.372 Ft
164793 Intellinet patch kábel RJ45, Cat6 UTP, 3m, szürke, 100% réz 334129 Intellinet patch kábel RJ45, Cat6 UTP, 3m, szürke, 100% réz Gyártó: Intellinet Network Solutions Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábel... 1.245 Ft
169902 LogiLink - CAT5e U-UTP patch kábel, lapos, 10 m CP0139 LogiLink - CAT5e U-UTP patch kábel, lapos, 10 m Gyártó: LogiLink Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: n/a <... 1.118 Ft
181404 KELine Giga patch kábel UTP, Cat.5E - 1 m KEN-C5E-U-010 KELine Giga patch kábel UTP, Cat.5E - 1 m KELine Giga patch kábel UTP, Cat.5E - 1 m... 423 Ft
132578 Equip 825460 UTP patch kábel, CAT5e, 1m sárga 825460 Equip 825460 UTP patch kábel, CAT5e, 1m sárga Gyártó: Equip Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: UTP - á... 356 Ft
177544 Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel, 1.5m, kék PP12-1.5M/B Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel, 1.5m, kék Gyártó: Gembird Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: UTP - ... 255 Ft
172595 Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel, 0.25m, zöld PP12-0.25M/G Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel, 0.25m, zöld Gyártó: Gembird Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: UTP - ... 164 Ft
91506 Roline Patch kábel ROL 21.15.1561 UTP CAT6 5m piros 21.15.1561 Roline Patch kábel ROL 21.15.1561 UTP CAT6 5m piros ROLINE Patch kábel ROL 21.15.1561UTP CAT6 5m piros... 2.261 Ft
91507 Roline Patch kábel ROL 21.15.1562 UTP CAT6 5m sárga 21.15.1562 Roline Patch kábel ROL 21.15.1562 UTP CAT6 5m sárga ROLINE Patch kábel ROL 21.15.1562UTP CAT6 5m sárga... 2.261 Ft
91503 Roline Patch kábel ROL 21.15.1552 UTP CAT6 3m sárga 21.15.1552 Roline Patch kábel ROL 21.15.1552 UTP CAT6 3m sárga ROLINE Patch kábel ROL 21.15.1552UTP CAT6 3m sárga... 1.753 Ft
91504 Roline Patch kábel ROL 21.15.1553 UTP CAT6 3m zöld 21.15.1553 Roline Patch kábel ROL 21.15.1553 UTP CAT6 3m zöld ROLINE Patch kábel ROL 21.15.1553UTP CAT6 3m zöld... 1.753 Ft
91498 Roline Patch kábel ROL 21.15.1541 UTP CAT6 2m piros 21.15.1541 Roline Patch kábel ROL 21.15.1541 UTP CAT6 2m piros ROLINE Patch kábel ROL 21.15.1541UTP CAT6 2m piros... 1.499 Ft
91500 Roline Patch kábel ROL 21.15.1543 UTP CAT6 2m zöld 21.15.1543 Roline Patch kábel ROL 21.15.1543 UTP CAT6 2m zöld ROLINE Patch kábel ROL 21.15.1543UTP CAT6 2m zöld... 1.499 Ft
132549 Equip 625416 UTP patch kábel, CAT6, 10m beige 625416 Equip 625416 UTP patch kábel, CAT6, 10m beige Gyártó: Equip Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: UTP - á... 1.245 Ft
91495 Roline Patch kábel ROL 21.15.1532 UTP CAT6 1m sárga 21.15.1532 Roline Patch kábel ROL 21.15.1532 UTP CAT6 1m sárga ROLINE Patch kábel ROL 21.15.1532UTP CAT6 1m sárga... 991 Ft
91490 Roline Patch kábel ROL 21.15.1521 UTP CAT6 0,5m piros 21.15.1521 Roline Patch kábel ROL 21.15.1521 UTP CAT6 0,5m piros ROLINE Patch kábel ROL 21.15.1521UTP CAT6 0,5m piros... 864 Ft
91491 Roline Patch kábel ROL 21.15.1522 UTP CAT6 0,5m sárga 21.15.1522 Roline Patch kábel ROL 21.15.1522 UTP CAT6 0,5m sárga ROLINE Patch kábel ROL 21.15.1522UTP CAT6 0,5m sárga... 864 Ft
91492 Roline Patch kábel ROL 21.15.1523 UTP CAT6 0.5m zöld 21.15.1523 Roline Patch kábel ROL 21.15.1523 UTP CAT6 0.5m zöld ROLINE Patch kábel ROL 21.15.1523UTP CAT6 0.5m zöld... 864 Ft
91493 Roline Patch kábel ROL 21.15.1524 UTP CAT6 0,5m kék 21.15.1524 Roline Patch kábel ROL 21.15.1524 UTP CAT6 0,5m kék ROLINE Patch kábel ROL 21.15.1524UTP CAT6 0,5m kék... 864 Ft
132547 Equip 625414 UTP patch kábel, CAT6, 5m beige 625414 Equip 625414 UTP patch kábel, CAT6, 5m beige Gyártó: Equip Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: UTP - á... 737 Ft
132546 Equip 625412 UTP patch kábel, CAT6, 3m beige 625412 Equip 625412 UTP patch kábel, CAT6, 3m beige Gyártó: Equip Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: UTP - á... 610 Ft
132550 Equip 625417 UTP patch kábel, CAT6, 0,5m beige 625417 Equip 625417 UTP patch kábel, CAT6, 0,5m beige Gyártó: Equip Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: UTP - á... 309 Ft
177547 Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel, 1.5m, zöld PP12-1.5M/G Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel, 1.5m, zöld Gyártó: Gembird Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: UTP - ... 258 Ft
183771 Digitus CAT 5e sodrott érpárú patch kábel, 305m DK-1521-P-305 / A-DK-1521 Digitus CAT 5e sodrott érpárú patch kábel, 305m Gyártó: DIGITUS Termékosztály: Hálózati kábel (telepítési) Vezeték típusa: FTP / ... 38.633 Ft
112020 Excel Patch kábel CAT5E 4x2 Eres Flexibilis CABUTPFLEX Excel Patch kábel CAT5E 4x2 Eres Flexibilis Excel Patch kábel CAT5E 4x2 Eres Flexibilis... 28.924 Ft
272172 Delight FTP Cat.5e patch kábel, 305m, CCA, árnyékolt 20046 Delight FTP Cat.5e patch kábel, 305m, CCA, árnyékolt TÍPUS :KÁBEL HOSSZÚSÁG :305 M GYÁRTÓI CIKKSZÁM 20046 GYÁRTÓ:DELIGHT <... 19.406 Ft
250786 Draka UC300-26 Cat5e patch PVC szürke UTP (U/UTP) kábel 100m DRK-PU300-26-100 Draka UC300-26 Cat5e patch PVC szürke UTP (U/UTP) kábel 100m Kábel hosszúság : 10000,00 cm Funkció : Hálózat Alap szín : Szürke... 16.866 Ft
272735 Equip 40145507 UTP Cat5e patch kábel, 100m, LSOH, réz, szürke 40145507 Equip 40145507 UTP Cat5e patch kábel, 100m, LSOH, réz, szürke TÍPUS :KÁBEL HOSSZÚSÁG :100 M GYÁRTÓI CIKKSZÁM 40145507 GYÁRTÓ:EQUIP ... 11.786 Ft
251146 KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 20m KEL-C6A-P-200 KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 20m Alapadatok : Kábel hosszúság : 2000,00 cm Formátum... 8.204 Ft
252185 KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 15m KEL-C6A-P-150 KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 15m Kábel hosszúság : 1500,00 cm Formátum : ... 7.112 Ft
279716 Goobay 26AWG 68707 UTP patch kábel 100m dob CAT5.E Goobay 26AWG 68707 UTP patch kábel 100m dob CAT5.E Vezeték felhasználása: LAN adatátvitelhez Vezetékfajta: U/UTP árnyékolatlan kábel Et... 7.036 Ft
91489 Roline Patch kábel ROL 21.15.0950 UTP CAT6 20m szürke 21.15.0950 Roline Patch kábel ROL 21.15.0950 UTP CAT6 20m szürke ROLINE Patch kábel ROL 21.15.0950UTP CAT6 20m szürke... 6.579 Ft
237080 KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 10m KEL-C6A-P-100 KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 10m Kábel hosszúság :1000,00 cm Formátum :Szerelt Funkció :Hálózat Alap szín :Szürk... 5.690 Ft
77679 WIRETEK Patch kábel UTP Cat.6E 30m WL022BG-30 WIRETEK Patch kábel UTP Cat.6E 30m WIRETEK Patch kábel UTP Cat.6E 30m... 5.563 Ft
178446 Intellinet patch kábel RJ45, Cat6 UTP, 20m, szürke, 100% réz 336741 Intellinet patch kábel RJ45, Cat6 UTP, 20m, szürke, 100% réz Gyártó: Intellinet Network Solutions Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábel... 5.182 Ft
164891 Intellinet patch kábel RJ45, Cat5e UTP, 30m, szürke, 100% réz 320627 Intellinet patch kábel RJ45, Cat5e UTP, 30m, szürke, 100% réz Gyártó: Intellinet Network Solutions Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábel... 4.166 Ft
251143 KE-Line Cat5E Giga S-FTP Patch Kábel 15m KEN-C5E-T-150 KE-Line Cat5E Giga S-FTP Patch Kábel 15m Alapadatok : Kábel hosszúság : 1500,00 cm Formátum... 4.140 Ft
240926 KELine Kategória 6A, 10Giga patch kábel STP, 5 m szürke KEL-C6A-P-050 KELine Kategória 6A, 10Giga patch kábel STP, 5 m szürke KELine Kategória 6A, 10Giga patch kábel STP, 5 m, LSOH halogénmentés, szürke 3.988 Ft
240457 Kolink CAT6 UTP patch kábel 30m Grey Kolink CAT6 UTP patch kábel 30m Grey Kolink CAT6 UTP patch kábel 30m Grey 3.736 Ft
242060 Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX OPC-LCSC-OS2-2M Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX 3.259 Ft
242058 Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - LC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX OPC-LCLC-OS2-2M Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - LC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - LC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX 3.228 Ft
242046 KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 3m KEL-C6A-P-030 KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 3m KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 3m LSOH, szürke, 10 Gigabit, 500MHz 3.073 Ft
251145 KE-Line Cat5E Giga UTP Patch Kábel 15m KEN-C5E-U-150 KE-Line Cat5E Giga UTP Patch Kábel 15m Alapadatok : Kábel hosszúság : 1500,00 cm Formátum... 2.960 Ft
242059 Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - SC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX OPC-LCSC-OM3-2M Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - SC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - SC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX 2.902 Ft
242401 KELine Giga patch kábel S-FTP, Cat.5E - 10 m KEN-C5E-T-100 KELine Giga patch kábel S-FTP, Cat.5E - 10 m KELine Giga patch kábel S-FTP, Cat.5E - 10 m 2.780 Ft
Összes oldal: 22 << Első < Előző 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Következő > Utolsó >>
Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001