Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek

Ingyenes kiszállítás 10.000 Ft-tól Foxpost automatákba, 15.000 Ft-tól Pick-pack pontokra!

A házhoz szállítás díja 1.990 Ft vidékre és 1.270 Ft Budapestre.

A keresés eredménye

Találatok száma: 2159
Összes oldal: 44 << Első < Előző 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Következő > Utolsó >>
Szűrés és rendezés Szűrés & Rendezés
Rendezés
Ár
Termékfa
Még több Termékfa
Gyártó
Még több Gyártó
Alkategória
168496 Equip U/UTP Cat6 patch kábel 3.0m fekete 625452 Equip U/UTP Cat6 patch kábel 3.0m fekete Gyártó: Equip Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: UTP - á... 702 Ft
332531 KE-Line Cat5E Giga FTP LSOH Patch Kábel 5m KEL-C5E-F-050 KE-Line Cat5E Giga FTP LSOH Patch Kábel 5m Gyártó: KE-Line Cikkszám: KEL-C5E-F-050 Kategória: Kábel Típus: patch kábel C... 2.600 Ft
332530 KE-Line Cat5E Giga FTP LSOH Patch Kábel 1m KEL-C5E-F-010 KE-Line Cat5E Giga FTP LSOH Patch Kábel 1m Gyártó: KE-Line Cikkszám: KEL-C5E-F-010 Kategória: Kábel Típus: patch kábel C... 1.214 Ft
172591 Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel, 0.25m, kék PP12-0.25M/B Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel, 0.25m, kék Gyártó: Gembird Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: UTP - ... 179 Ft
287937 Valueline VLCP85121E300 SF/UTP CAT5e Patch kábel 30m Szürke VLCP85121E300 Valueline VLCP85121E300 SF/UTP CAT5e Patch kábel 30m Szürke Típus: Patch kábel Szabvány: CAT5e Csatlakozás: RJ45 Hosszúság: 30 méter Szí... 2.667 Ft
77671 WIRETEK Patch kábel UTP Cat.5E 30m WL021BG-30 WIRETEK Patch kábel UTP Cat.5E 30m WIRETEK Patch kábel UTP Cat.5E 30m... 2.041 Ft
164784 Intellinet patch kábel RJ45, Cat5e UTP, 7.5m, kék, 100% réz 319874 Intellinet patch kábel RJ45, Cat5e UTP, 7.5m, kék, 100% réz Gyártó: Intellinet Network Solutions Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábel... 1.688 Ft
295882 Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel, hossza: 3,0m,zöld DK-1612-030/G Digitus Premium CAT 6 UTP patch kábel, hossza: 3,0m,zöld Gyártó: DIGITUS; Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord); Kábelezés típusa: UTP - árny 607 Ft
40939 Roline PATCH KÁBEL UTP CAT5 1M SZÜRKE 21.15.0501 Roline PATCH KÁBEL UTP CAT5 1M SZÜRKE felismeri a kábel bekötés-típusát.) Gyártó: ROLINE;Jelleg: CAT5E;Csatlakozó: RJ45;modem, rou... 584 Ft
310465 Rainbow FTP PATCH KÁBEL 2M CAT6 FTK6020 Rainbow FTP PATCH KÁBEL 2M CAT6 Rainbow FTP PATCH KÁBEL 2M CAT6... 1.346 Ft
152019 BELKIN RJ45, Cat 5e UTP patch kábel, megtörésgátlóval, 5m, szürke A3L791b05M-S BELKIN RJ45, Cat 5e UTP patch kábel, megtörésgátlóval, 5m, szürke Gyártó: Belkin Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: UTP - 1.595 Ft
273327 Manhattan 336734 Cat6 Patch kábel U/UTP, RJ45-Male/RJ45-Male, 10m, Szürke 336734 Manhattan 336734 Cat6 Patch kábel U/UTP, RJ45-Male/RJ45-Male, 10m, Szürke TÍPUS :KÁBEL 1. CSATLAKOZÓ :RJ-45 2. CSATLAKOZÓ :RJ-45 HOSSZÚSÁG :10 M GY... 1.378 Ft
163756 Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel,15m, szürke PP12-15M Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel,15m, szürke Gyártó: Gembird Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: UTP - ... 1.058 Ft
77680 WIRETEK Patch kábel UTP Cat.6E 3m WL022BG-3 WIRETEK Patch kábel UTP Cat.6E 3m WIRETEK Patch kábel UTP Cat.6E 3m... 899 Ft
235679 PRC UTP CAT5E 1m piros patch kábel PRC UTP CAT5E 1m piros patch kábel Alapadatok Kábel hosszúság :100,00 cm Formátum : Szerelt Funkció :Hálózati A... 838 Ft
85935 UTP Színes patch kábel 3m CAT5e KÉK UTP Színes patch kábel 3m CAT5e KÉK 711 Ft
35671 KOLINK UTP patch kábel, CAT5, 5m KKTNW05 KOLINK UTP patch kábel, CAT5, 5m Kolink UTP patch kábel, CAT5e, 5m, Típus: UTP/FTP Cat5, Cat5e, Cat6... 705 Ft
234304 PRC UTP CAT5E 0,5m sárga patch kábel PRC UTP CAT5E 0,5m sárga patch kábel szerelt UTP CAT5e kábel 686 Ft
168482 Equip U/UTP Cat5e patch kábel 5m fekete 825454 Equip U/UTP Cat5e patch kábel 5m fekete Gyártó: Equip Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: UTP - á... 650 Ft
169938 LogiLink Patch kábel, CAT 5e UTP, 5m, szürke CP1072U LogiLink Patch kábel, CAT 5e UTP, 5m, szürke Gyártó: LogiLink Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: UTP -... 555 Ft
248509 LOGILINK CAT5E F/UTP PATCH CABLE AWG26 YELLOW 2,00M kábel CP1057S LOGILINK CAT5E F/UTP PATCH CABLE AWG26 YELLOW 2,00M kábel Gyártó: LogiLink Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: CAT5e... 483 Ft
287925 Valueline VLCP85121E015 SF/UTP CAT5e Patch kábel 0.15m Szürke VLCP85121E015 Valueline VLCP85121E015 SF/UTP CAT5e Patch kábel 0.15m Szürke Típus: Patch kábel Szabvány: CAT5e Csatlakozás: RJ45 Hosszúság: 0.15 méter Sz... 359 Ft
132550 Equip 625417 UTP patch kábel, CAT6, 0,5m beige 625417 Equip 625417 UTP patch kábel, CAT6, 0,5m beige Gyártó: Equip Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: UTP - á... 335 Ft
174006 Equip U/UTP Cat6 lapos patch kábel 0.5m sárga 625467 Equip U/UTP Cat6 lapos patch kábel 0.5m sárga Gyártó: Equip Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: UTP - á... 321 Ft
174005 Equip U/UTP Cat6 lapos patch kábel 0.5m piros 625427 Equip U/UTP Cat6 lapos patch kábel 0.5m piros Gyártó: Equip Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: UTP - á... 319 Ft
35668 KOLINK CAT5e UTP patch kábel 1m KKTNW01 KOLINK CAT5e UTP patch kábel 1m Kolink UTP patch kábel, CAT5e, 1m, Típus: UTP/FTP Cat5, Cat5e, Cat6, Teljes RÉZ kábel... 311 Ft
254646 Equip 625413 UTP patch kábel, CAT6 0,25m beige 625413 Equip 625413 UTP patch kábel, CAT6 0,25m beige Típus :Kábel 1. Csatlakozó :RJ-45 2. Csatlakozó :RJ-45 Hosszúság : 0,25m... 309 Ft
132563 Equip 825420 UTP patch kábel, CAT5e, 1m piros 825420 Equip 825420 UTP patch kábel, CAT5e, 1m piros Gyártó: Equip Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: UTP - á... 297 Ft
177542 Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel, 0.5m, ibolya PP12-0.5M/V Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel, 0.5m, ibolya Gyártó: Gembird Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: UTP - ... 196 Ft
165191 Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel, 0.5m, narancssárga PP12-0.5M/O Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel, 0.5m, narancssárga Gyártó: Gembird Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: UTP - ... 196 Ft
172592 Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel, 0.25m, narancs PP12-0.25M/O Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel, 0.25m, narancs Gyártó: Gembird Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: UTP - ... 179 Ft
172590 Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel, 0.25m, fekete PP12-0.25M/BK Gembird UTP kat.5e RJ45 patch kábel, 0.25m, fekete Gyártó: Gembird Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábelezés típusa: UTP - ... 179 Ft
321707 Manhattan Kábel - UTP Patch (RJ45 to RJ45, Cat6, 305m, Szürke) 704663 Manhattan Kábel - UTP Patch (RJ45 to RJ45, Cat6, 305m, Szürke) TÍPUS :KÁBEL 1. CSATLAKOZÓ :RJ-45 2. CSATLAKOZÓ :RJ-45 HOSSZÚSÁG :305 M... 32.766 Ft
112020 Excel Patch kábel CAT5E 4x2 Eres Flexibilis CABUTPFLEX Excel Patch kábel CAT5E 4x2 Eres Flexibilis Excel Patch kábel CAT5E 4x2 Eres Flexibilis... 31.168 Ft
289479 Goobay UTP Patch CAT5e, RÉZ, kábel ISO 305m 93292 Goobay UTP Patch CAT5e, RÉZ, kábel ISO 305m UTP Patch CAT5e, RÉZ, kábel ISO 305m... 28.600 Ft
272172 Delight FTP Cat.5e patch kábel, 305m, CCA, árnyékolt 20046 Delight FTP Cat.5e patch kábel, 305m, CCA, árnyékolt TÍPUS :KÁBEL HOSSZÚSÁG :305 M GYÁRTÓI CIKKSZÁM 20046 GYÁRTÓ:DELIGHT <... 19.554 Ft
272735 Equip 40145507 UTP Cat5e patch kábel, 100m, LSOH, réz, szürke 40145507 Equip 40145507 UTP Cat5e patch kábel, 100m, LSOH, réz, szürke TÍPUS :KÁBEL HOSSZÚSÁG :100 M GYÁRTÓI CIKKSZÁM 40145507 GYÁRTÓ:EQUIP ... 10.575 Ft
251146 KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 20m KEL-C6A-P-200 KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 20m Alapadatok : Kábel hosszúság : 2000,00 cm Formátum... 7.656 Ft
252185 KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 15m KEL-C6A-P-150 KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 15m Kábel hosszúság : 1500,00 cm Formátum : ... 6.035 Ft
237080 KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 10m KEL-C6A-P-100 KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 10m Kábel hosszúság :1000,00 cm Formátum :Szerelt Funkció :Hálózat Alap szín :Szürk... 4.416 Ft
242056 OptiC 2m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel OPC-LCLC-OM3-2M OptiC 2m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX 4.124 Ft
242058 Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - LC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX OPC-LCLC-OS2-2M Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - LC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - LC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX 4.039 Ft
242059 Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - SC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX OPC-LCSC-OM3-2M Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - SC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - SC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX 3.852 Ft
119130 Roline PATCH KÁBEL UTP CAT6 10M SZÜRKE 21.15.0940 Roline PATCH KÁBEL UTP CAT6 10M SZÜRKE ROLINE Patch kábel ROL 21.15.0940UTP CAT6 10m szürke 3.847 Ft
258927 Optikai Patch kábel 1m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX OPC-LCLC-OM3-1M Optikai Patch kábel 1m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Egy méterese szerelt optikai kábel. 3.768 Ft
102962 PRC 20m UTP PATCH kábel PRC 20m UTP PATCH kábel szerelt UTP CAT5e kábel 3.708 Ft
242060 Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX OPC-LCSC-OS2-2M Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel 2m LC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX 3.581 Ft
242330 KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 7m KEL-C6A-P-070 KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 7m KE-Line Cat6A 10Gigabit STP Patch Kábel 7m LSOH, szürke, 10 Gigabit, 500MHz 3.495 Ft
164789 Intellinet patch kábel RJ45, Cat5e UTP, 20m, szürke, 100% réz 345033 Intellinet patch kábel RJ45, Cat5e UTP, 20m, szürke, 100% réz Gyártó: Intellinet Network Solutions Termékosztály: Hálózati kábel (patchcord) Kábel... 3.331 Ft
Összes oldal: 44 << Első < Előző 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Következő > Utolsó >>
Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Pcland Online Blog
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001