Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek

Ország boltja 2017 szavazás

Pcland kód: 200553
Gyártó: Intellinet
Gyártói cikkszám: 506533
Jótállás: élettartam
Utolsó frissítés: 2017.06.26 15:24:49
Mikor kaphatom meg? Ha most megrendeli, akkor: Budapesten a Jász utcai üzletünkben JÁSZ UTCAI ÜZLETÜNKBEN:2017.06.29 FOXPOST automatából FOXPOST AUTOMATÁBÓL:2017.06.30 WEBOX automatából WEBOX AUTOMATÁBÓL:2017.06.30 24H futárszolgálattal FUTÁRRAL:2017.06.30 budapseti Pick-Pack ponton BUDAPESTI PICK-PACK PONTON:2017.06.30 vidéki Pick-Pack ponton VIDÉKI PICK-PACK PONTON:2017.07.03
Értékelés:
A termék jelenleg nem rendelhető!

Termék leírás

Gyártó: Intellinet Network Solutions
Termékosztály: Média konverter
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2: GigabitEthernet 1000BaseSX - SC
Kábelezés típusa: 62.5/125 multimódusú üvegszálas kábel (OM1), Multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2), Sodrott érpárú kábel
Magasság: 26 mm
Szélesség: 70 mm
Hossz: 107 mm
Nettó tömeg: 500 g

Technikai jellemzők

Súly
0.19
Gyártó
Intellinet

Vélemények

Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001