Keresés

Bejelentkezés

A kosár tartalma

Specifikáció

GyártóIntellinet

értékelés

vélemények

Termék leírás

Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Média konverter; Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1: GigabitEthernet 1000BaseLX - SC; Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Kábelezés típusa: Egymódusú optikai szál, Egymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2), UTP - árnyékolatlan sodrott 4 érpáras kábel; Magasság: 26 mm; Szélesség: 70 mm; Hossz: 105 mm; További információk: Hullámhossz: 1310 nm, Teljesítmény: -8-tól -3 dBm - ig, Vevő érzékenysége: <= -22 dBm, Jelveszteség: 0.3 dB/km, Egymódusú SC optikai port - csatlakozás 20 km feletti távolságokra, Adatátviteli sebesség: 10/100/1000 Mbps, RJ45 port Auto MDI/MDI-X támogatással és automatikus sebességegyeztetéssel
Vissza az oldal tetejére

Hírlevél

Iratkozz fel, hogy mindig időben értesülj akcióinkról, kedvezményeinkről, játékainkról.

2011 Ország boltja minőségi díj
2011 Ország boltja népszerűségi díj
2012 Ország boltja népszerűségi díj
2014 Ország boltja minőségi díj
Cofidis webhop hitel, otthonról, kényelmesen
ISO 9001 minőségi rendszerszabvány
Foxpost csomagautomaták
Pick Pack csomagpontok
CIB bankCIB bank fizetési tájékoztató és GYIK

COOKIE-k (sütik)

Ez a weboldal, ahogy a legtöbb is, használ cookie-kat (sütiket, melyeket a saját böngésződ tárol a saját gépeden), a sütik segítségével tudjuk biztosítani az oldal működését és a kényelmes, személyre szabott vásárlói élményeket.

Ha folytatod a böngészést, azzal elfogadod a sütiket és az adatvédelmi tájékoztatóban írtakat.