Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
Pcland kód: 155022
Gyártó: FUJITSU
Gyártói cikkszám: S26361-F3986-L3
Jótállás: 1 év
Utolsó frissítés: 2016.12.07 15:08:37
Mikor kaphatom meg? Ha most megrendeli, akkor: Budapesten a Jász utcai üzletünkben JÁSZ UTCAI ÜZLETÜNKBEN:2016.12.09 FOXPOST automatából FOXPOST AUTOMATÁBÓL:2016.12.12 WEBOX automatából WEBOX AUTOMATÁBÓL:2016.12.12 24H futárszolgálattal FUTÁRRAL:2016.12.12 budapseti Pick-Pack ponton BUDAPESTI PICK-PACK PONTON:2016.12.12 vidéki Pick-Pack ponton VIDÉKI PICK-PACK PONTON:2016.12.13
Értékelés:
A termék jelenleg nem rendelhető!

Termék leírás

Fujitsu S26361-F3986-L3 XFP - 1 x 10GBase-X

Technikai jellemzők

Súly
0.45
Application/Usage
Data Networking
Brand Name
Fujitsu
Compatibility
-
Connectivity Media
Multi-mode Fibre 10GBase-X
Data Transfer Rate
10 Gbps Gigabit Ethernet
Interfaces/Ports Details
1 x LC 10GBase-X Network
Interfaces/Ports
1 x 10GBase-X
Manufacturer Part Number
S26361-F3986-L3
Manufacturer Website Address
-
Manufacturer
Fujitsu
Product Model
S26361-F3986-L3
Product Name
S26361-F3986-L3 SFP+ Transceiver
Product Type
XFP
Gyártó
FUJITSU

Vélemények

Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001