Keresés

Bejelentkezés

A kosár tartalma

DIGITUS GIGABIT MEDIA CONVERTER RJ45/SC média konverter

Jelenleg nem rendelhető
Pclandkód:290026
Gyártó:Digitus
Gyártó cikkszám:DN-82120-1
Garancia:1 év
Súly:0 Kg

Specifikáció

GyártóDigitus

értékelés

vélemények

Termék leírás

A drót alapú hálózati adathordozókat száloptikába alakítja
Kiváló minőség és kiváló megbízhatóság
10/100 / 1000Base-TX és 1000Base-SX között
Csatlakozók: 1x RJ45, 1x SC duplex
Távolság 0,5 km-ig
Hullámhossz: 850 nm
Automatikus kábelkeresés - automatikus MDI / MDI-X funkció
Diagnosztikai és megfigyelő LED-ek jelzik a portok áramellátását, összekapcsolását és működését
Alkalmas 50 / 125µm és 62,5 / 125µm szálkábelekhez
Átviteli teljesítmény: Legalább -17 dBm, maximum -12 dBm
Támogatott szabványok: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
2 MB adatpuffer
Működési hőmérséklet: 0 - 60 °C
Méretek (L x Sz x Ma): 95 mm x 70 mm x 26 mm
Súly: 200g
Önálló átalakító külső tápegységgel
Bemeneti tápfeszültség: 5V DC
Vissza az oldal tetejére

Hírlevél

Iratkozz fel, hogy mindig időben értesülj akcióinkról, kedvezményeinkről, játékainkról.

2011 Ország boltja minőségi díj
2011 Ország boltja népszerűségi díj
2012 Ország boltja népszerűségi díj
2014 Ország boltja minőségi díj
Cofidis webhop hitel, otthonról, kényelmesen
ISO 9001 minőségi rendszerszabvány
Foxpost csomagautomaták
Pick Pack csomagpontok
CIB bankCIB bank fizetési tájékoztató és GYIK

COOKIE-k (sütik)

Ez a weboldal, ahogy a legtöbb is, használ cookie-kat (sütiket, melyeket a saját böngésződ tárol a saját gépeden), a sütik segítségével tudjuk biztosítani az oldal működését és a kényelmes, személyre szabott vásárlói élményeket.

Ha folytatod a böngészést, azzal elfogadod a sütiket és az adatvédelmi tájékoztatóban írtakat.