Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
Webshop ár:
Nettó: 41.160,- Ft/db
Bruttó: 52.273,- Ft/db
3 db-os Webshop ár:
Nettó: 41.000,- Ft/db
Bruttó: 52.070,- Ft/db
Pcland kód: 120221
Gyártó: D-Link
Gyártói cikkszám: DMC-700SC/E
Jótállás: 1 év
Utolsó frissítés: 2016.12.05 19:37:34
Mikor kaphatom meg? Ha most megrendeli, akkor: Budapesten a Jász utcai üzletünkben JÁSZ UTCAI ÜZLETÜNKBEN:2016.12.06 FOXPOST automatából FOXPOST AUTOMATÁBÓL:2016.12.07 WEBOX automatából WEBOX AUTOMATÁBÓL:2016.12.07 24H futárszolgálattal FUTÁRRAL:2016.12.07 budapseti Pick-Pack ponton BUDAPESTI PICK-PACK PONTON:2016.12.07 vidéki Pick-Pack ponton VIDÉKI PICK-PACK PONTON:2016.12.08
Értékelés:
Online hitel kalkulátor:Cofidis online hitel kalkulátor
A termék jelenleg nem rendelhető!

Termék leírás

Gyártó: D-Link
Termékosztály: Média konverter
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2: GigabitEthernet 1000BaseSX - SC
Kábelezés típusa: Multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2), UTP - árnyékolatlan sodrott 4 érpáras kábel, FTP / STP - árnyékolt 4 sodrott érpárú kábel, 62.5/125 multimódusú üvegszálas kábel (OM1)
Magasság: 88 mm
Szélesség: 25 mm
Hossz: 120 mm

Technikai jellemzők

Súly
0.19
Additional Information
-
Brand Name
D-Link
Certifications & Standards
-
Compatibility
-
Connectivity Media
-
Connectivity
-
Distance Supported
550 m
Humidity
10 to 90% Non-condensing
Input Current
1.50 A
Input Voltage
7.5 V
Interfaces/Ports
1 x RJ-45
Manufacturer Part Number
DMC-700SC/E
Manufacturer Website Address
-
Manufacturer
D-Link Systems, Inc
Network Technology
-
Number of Ports
2
Product Model
DMC-700SC
Product Name
DMC-700SC Media Converter
Product Type
Media Converter
Standard Warranty
2 Year
Status Indicators
-
Temperature
-
Gyártó
D-Link

Vélemények

Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001