Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek

Ország boltja 2017 szavazás

Webshop ár:
Nettó: 12.840,- Ft/db
Bruttó: 16.307,- Ft/db
3 db-os Webshop ár:
Nettó: 12.740,- Ft/db
Bruttó: 16.180,- Ft/db
Pcland kód: 125865
Gyártó: D-Link
Gyártói cikkszám: DEM-311GT
Jótállás: 2 év
Utolsó frissítés: 2017.06.29 07:42:36
Mikor kaphatom meg? Ha most megrendeli, akkor: Budapesten a Jász utcai üzletünkben JÁSZ UTCAI ÜZLETÜNKBEN:2017.07.03 FOXPOST automatából FOXPOST AUTOMATÁBÓL:2017.07.04 WEBOX automatából WEBOX AUTOMATÁBÓL:2017.07.04 24H futárszolgálattal FUTÁRRAL:2017.07.04 budapseti Pick-Pack ponton BUDAPESTI PICK-PACK PONTON:2017.07.04 vidéki Pick-Pack ponton VIDÉKI PICK-PACK PONTON:2017.07.05
Értékelés:
A termék jelenleg nem rendelhető!

Termék leírás

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m for all - Mini GBIC to 1000BaseSX Multi-mode Fiber Transceiver - Distance up to 550m - Suitable for all D-Link switches with Mini GBIC slots

Technikai jellemzők

Súly
0.06
Gyártó
D-Link
Súly
0.06

Vélemények

Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001