Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
Év Internetes Kereskedője Díj 2017
Webshop ár:
Nettó: 17.980,- Ft/db
Bruttó: 22.835,- Ft/db
3 db-os Webshop ár:
Nettó: 17.880,- Ft/db
Bruttó: 22.708,- Ft/db
Pcland kód: 120225
Gyártó: D-Link
Gyártói cikkszám: DEM-310GT
Jótállás: 2 év
Utolsó frissítés: 2017.04.25 15:12:41
Mikor kaphatom meg? Ha most megrendeli, akkor: Budapesten a Jász utcai üzletünkben JÁSZ UTCAI ÜZLETÜNKBEN:2017.04.27 FOXPOST automatából FOXPOST AUTOMATÁBÓL:2017.04.28 WEBOX automatából WEBOX AUTOMATÁBÓL:2017.04.28 24H futárszolgálattal FUTÁRRAL:2017.04.28 budapseti Pick-Pack ponton BUDAPESTI PICK-PACK PONTON:2017.04.28 vidéki Pick-Pack ponton VIDÉKI PICK-PACK PONTON:2017.05.02
Értékelés:
A termék jelenleg nem rendelhető!

Termék leírás

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all - Mini GBIC to 1000BaseLX Single-mode Fiber Transceiver - Distance up to 10km - Suitable for all D-Link switches with Mini GBIC slots

Technikai jellemzők

Súly
0.06
Application/Usage
Data Networking
Brand Name
D-Link
Connectivity Media
-
Data Transfer Rate
1.25 Gbps Gigabit Ethernet Bi-directional
Dimensions
57.0 mm Height x 11.9 mm Width x 30.2 mm Depth
Form Factor
Hot-pluggable
Interfaces/Ports Details
1 x LC Duplex 1000Base-LX
Interfaces/Ports
1 x 1000Base-LX
Manufacturer Part Number
DEM-310GT
Manufacturer Website Address
-
Manufacturer
D-Link Systems, Inc
Product Model
DEM-310GT
Product Name
DEM-310GT Gigabit Interface Converter
Product Type
SFP (mini-GBIC)
Standard Warranty
3 Year Limited
Gyártó
D-Link
Súly
0.06

Vélemények

Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001