Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Menü
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek
Webshop ár:
Nettó: 82.880,- Ft/db
Bruttó: 105.258,- Ft/db
3 db-os Webshop ár:
Nettó: 82.580,- Ft/db
Bruttó: 104.877,- Ft/db
Pcland kód: 265664
Gyártó: D-Link
Gyártói cikkszám: DGS-1026MP
Jótállás: 2 év
Utolsó frissítés: 2016.12.10 22:47:09
Mikor kaphatom meg? Ha most megrendeli, akkor: Budapesten a Jász utcai üzletünkben JÁSZ UTCAI ÜZLETÜNKBEN:2016.12.12 FOXPOST automatából FOXPOST AUTOMATÁBÓL:2016.12.13 WEBOX automatából WEBOX AUTOMATÁBÓL:2016.12.13 24H futárszolgálattal FUTÁRRAL:2016.12.13 budapseti Pick-Pack ponton BUDAPESTI PICK-PACK PONTON:2016.12.13 vidéki Pick-Pack ponton VIDÉKI PICK-PACK PONTON:2016.12.14
Értékelés:
Online hitel kalkulátor:Cofidis online hitel kalkulátor
A termék jelenleg nem rendelhető!

Termék leírás

A D-Link DGS-1026 sorozatú switch egy megfizethető árú hálózati eszköz a vállalatok számára.
General Number of Ports 24 x 10/100/1000 Mbps ports 2 x 10/100/1000BASE-T/SFP combo ports Standards IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow Control IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE) Switching Capacity 52 Gbps switching fabric 64 Byte Max. Forwarding Rate 38.69 Mpps Media Interface Exchange Auto MDI/MDI-X Transmission Method Store-and-forward MAC Address Table 8K (8192) entries per device Packet Buffer Memory 512 KB per device PoE Standards IEEE 802.3at IEEE 802.3af PoE Ports Ports 1 to 24 PoE Budget 370 W Up to 30 W per port Diagnostic LEDs Per Unit Power PoE Power Budget Per Port Activity/Link Speed Per PoE Port Power Fail Power OK Physical Fan 2 x Smart fans Dimensions 440 x 250.4 x 44 mm (17.32 x 9.86 x 1.73 inch) Weight 3.1 kg (6.83 lbs) Power Input AC Input: 100 to 240 V AC, 50/60 Hz Power Consumption Maximum: 444.1 W (PoE on) 82.1 W (PoE off) Standby: 240 V: 18.25 W Temperature Operating: 0 to 50 °C (32 to 122 °F) Storage: -40 to 70 °C (-40 to 158 °F) Humidity Operating: 10% to 90% RH, non-condensing Storage: 5% to 90% RH, non-condensing MTBF 205,975 hours Heat Dissipation 1,515 BTU/h EMI FCC Class A CE CCC RoHS VCCI BSMI RCM Safety UL/CSA 60950-1 EN 60950-1 IEC 60950-1 Optional SFP Transceivers DEM-310GT - 1000BASE-LX, Single-mode, 10 km DEM-311GT - 1000BASE-SX, Multi-mode, 550 m DEM-312GT2 - 1000BASE-SX, Multi-mode, 2 km DEM-314GT - 1000BASE-LHX, Single-mode, 50 km

Technikai jellemzők

Súly
2.60
Gyártó
D-Link

Vélemények

Bejelentkezés
Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés
Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001