//

Keresés

%

Bejelentkezés

A kosár tartalma

  • Összetevők
  • Konfigurálás
  • Termékleírás
  • Átvételi lehetőségek
  • Értékelés
  • Vélemények
Bolti átvétel}Bolti átvétel2021.09.21
Foxpost}Foxpost2021.09.22
Cofidis hitelre:
ingyenes
előre átutalással:
ingyenes
online fizetéssel:
ingyenes
utánvéttel:
ingyenes
PickPack Bp}PickPack Bp2021.09.22
ingyenes
PickPack vidék}PickPack vidék2021.09.23
ingyenes
Futár}Futár2021.09.22
Budapesten kívülre:
1 990 Ft
Budapestre:
1 270 Ft
GyártóD-Link
Technikai információ
Alkalmazás/használat Adathálózat
Optikai hálózat
Interfészek/portok
Interfészek/portok részletei 1 x LC Duplex 10GBase-SR hálózat
Csatlakozó típusa LC
Portok teljes száma 1
Vegyes
Kompatibilitás

MSA -kompatibilis

Környezetbarát Igen
Környezetvédelmi tanúsítás RoHS
Fizikai jellemzők
Súly (hozzávetőleges) 18 g
Form Factor Melegen csatlakoztatható
Magasság 11,9 mm
Szélesség 14,7 mm
Mélység 56,4 mm
Média és teljesítmény
Hálózati technológia 10 GBase-SR
Száloptikai kábel szabványos 50/125 m, 62,5/125 m
Maximális adatátviteli sebesség 10
Ethernet technológia 10 Gigabites Ethernet
Támogatott hordozótípus Optikai szál
Fiber mód támogatott Több üzemmód

Hírlevél

Iratkozz fel, hogy mindig időben értesülj akcióinkról, kedvezményeinkről, játékainkról.

CIB bankCIB bank fizetési tájékoztató és GYIK

COOKIE-k (sütik)

Ez a weboldal, ahogy a legtöbb is, használ cookie-kat (sütiket, melyeket a saját böngésződ tárol a saját gépeden), a sütik segítségével tudjuk biztosítani az oldal működését és a kényelmes, személyre szabott vásárlói élményeket.

Ha folytatod a böngészést, azzal elfogadod a sütiket és az adatvédelmi tájékoztatóban írtakat.