Pcland Online Kosár tartalma: 0 tétel: 0,- Ft
Bejelentkezés
Információs menüpontok
menuTermékek

17 éve megbízhatóan az élvonalban!

Ingyenes kiszállítás 10.000 Ft-tól Foxpost automatákba, 15.000 Ft-tól Pick-pack pontokra!

A házhoz szállítás díja 1.990 Ft vidékre és 1.270 Ft Budapestre.

Állásajánlataink:

Rendszergazda - szoftverüzemeltető

Bizonyára tudod kik vagyunk, mivel foglalkozunk, de röviden azért bemutatkoznánk. 17 éve ott vagyunk az informatikai, szórakoztató-, és háztartási elektronikai kereskedelem élbolyában.

A folyamatos, gyors fejlődés érdekében, saját fejlesztésű megoldásokkal igyekszünk versenyképesek maradni. Hogy gyorsabban lehessen megvalósítani elképzeléseinket, keresünk rendszergazda, szoftverüzemeltető munkakörbe, gyors, talpraesett kollégát.

A következő feladatokat kellene ellátnod:

  • hardver környezet karbantartása, üzemeltetése (szerverek, kliensek, nyomtatók, stb.)
  • saját fejlesztésű szoftvereink támogatása, (ez többnyire, Linux, PHP, SQL tudást igényel)
  • számítógépek összeszerelése, tesztelése (mert forgalmazunk számítógépeket IS....)

Elvárásaink:

  • legalább 2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • széles spektrumú informatikai ismeretek
  • PHP, SQL nyelvek ismerete
  • Linux, Windows stabil ismerete
  • hálózat és VOIP ismerete
  • magabiztos, pro aktív gondolkodás

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Jelentkezni, 2017.09.20.-ig, az allas@pcland.hu email címen tudsz, fizetési igényed megjelölésével és fényképes önéletrajzoddal.

Telefonos elérhetőségeink:
(nyitvatartási időben: H-P 10-18 között)
telefonos elérhetőségeink
Kosár tartalma
Összesen: 0 tétel: 0,- Ft
Ország boltja 2014 - minőségi díj első helyezés

Megbízható Bolt 2015
Pcland Online Blog
Mastercard

Cofidis Online Áruhitel
foxpost csomagpontok

MC CERT ISO 9001