Keresés

Bejelentkezés

A kosár tartalma

Legyél te is a Pcland csapat tagja.

Legyél Te az új tag csapatunkban!

1. Logisztikai munkatárs, raktári feladatok

Logisztikai csapatunkba keresünk munkatársat 13. kerületi, Jász utcai üzletünkbe. Cégünk 21 éve kereskedik számítógépekkel, laptopokkal, alkatrészeikkel és kiegészítőikkel, szórakoztató elektronikai eszközökkel, kis és nagy háztartási berendezésekkel az interneten.

Új kollégánk elsődleges feladata a beérkező áru fogadása, feldolgozása, csomagolása és kiküldése

Lehetsz az új kollégánk, ha …

Az új feladataid:

Ha már dolgoztál hasonló munkakörben az előny, de nem elvárás, ne aggódj, megtanítunk mindenre. B kategóriás jogosítvány és kisteherautó vezetési tapasztalat szintén előnyt jelent.

Amit kínálunk:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, - fizetési igény megjelölésével - küldd el fényképes önéletrajzodat allas@pcland.hu email címünkre 2021.09.22-ig!

Hírlevél

Iratkozz fel, hogy mindig időben értesülj akcióinkról, kedvezményeinkről, játékainkról.